ik ga nu klagen over school. Ik zou over veel kunnen klagen, maar dit is over 1 specifiek deel (waarom schrijf ik specifiek? Veel te professioneel voor mij ;) )
Ik vind het echt irritant dat de kinderen (klinkt zo kinderachtig, maar goed, tieners klinkt ook zo raar :D) van mijn klas soms geen logica lijken te hebben. Ik sms namelijk met Gerard, die mijn beste vriend is, en dan zijn ze de hele tijd te zeggen: Oooh heb je een lover? Jaja, geef het maar toe! Man, dat is irritant! Heb jij dat ook soms?
Ik heb trouwens zooooooooooooooooooooooooooooooooveel zin in woensdag! Ik kijk er echt superhard naar uit om mijn vrienden van toneel terug te zien!
Op school was ik aan het chatten met Gerard, (nee hij is niet mijn lief!) ik kan trouwens chatten op school omdat ik van een vriendin (geen echte, zoals alle mensen op school, behalve Wout, waar ik op verliefd ben, maar wel goed mee bevriend ben) de code van de wifi op school heb gekregen, superhandig! Ja, ik was dus met hem aan het chatten, en hij belde mij plots. Hij had trouwens geen school vandaag :( ik nam per ongeluk op, en als je messenger hebt, heb je dat misschien ook soms dat je je scherm niet meer kan zien, superirritant, maar ik had dat dus tijdens de les! Ik was superhard aan het stressen, want stel dat Gerard iets zou zeggen... Na 2 minuten vol spanning kon ik dan uiteindelijk afleggen, en hij stuurde mij toen dat ik opnieuw moest bellen, omdat hij dat grappig vond en dan eens oplette tijdens de les (het was geschiedenisles, vind ik wel interessant) dus dan heb ik de rest van de les gewoon gebeld, maar hij had gelukkig zijn microfoon uitgezet, want stel je voor dat die nog aanstond, en hij iets zei en de klas dat zou horen... ik was redelijk (lees: super) stressed, maar er is niets gebeurd, gelukkig, OEF!!!
Ik ben tijdens het schrijven trouwens aan het luisteren naar Yann Tiersen, ken je die?
Dat is een filmcomponist en zijn muziek is echt prachtig! Het is pianomuziek, en ik speel ook muziek van hem (ik oefen zelfstandig La Dispute, en dan kan ik dat spelen om mijn leerkracht te verassen :D) Ik ben geen superfan van klassieke muziek trouwens, ik vind gewoon dat het wel mooi is, mijn ouders legden vroeger altijd Klara op tijdens het ontbijt, ken je dat? Dat is gewoon allemaal klassieke muziek, echt goed om mee wakker te worden. Dat gebruik ik altijd als wekker, vroeger deed ik dat met Q-music, doe ik nooit meer want dan zit ik voor de rest van de dag met een irritant liedje in mijn hoofd :P
Ik vind deze films trouwens echt mooi, zeker eens checken!
Ik weet niet of er morgen een blog komt (waarschijnlijk niet want het is een extra lesuur) maar ik probeer woensdag of donderdag jou dag weer te verpesten of verblijden met mijn portie gezever :D
hier ben ik weer! De titel heeft geen logica, gewoon omdat er een pizza in de oven zit :)
Ik ben trouwens alleen thuis, yess! Ik heb even gestudeerd en daarna op sims gezeten. Ik moet echt minder op Sims zitten, want daarna voel ik me altijd slechter dan ervoor, maar toch doe ik het...
Sorry dat ik niet eerder heb geschreven maar mja... ja... ja ik had gewoon geen energie omdat de parasiet die school noemt mijn energie helemaal heeft opgeslorpt, ken je dat? MAAR ik ben er weer, sorry ;)
Op woensdag had ik dus afgesproken met de mensen van op kamp en dat ging zo:
1: Om 14.00 pianoles (normaal gezien heb ik pianoles om 16.30, maar ik heb tegen de leerkracht gelogen en gezegd dat ik naar het CLB moest, omdat ze me anders niet had willen verzetten denk ik.
2. superhard koersen naar Larf omdat de les was uitgelopen.
3. om 15.15 was ik daar (12 km ofzo in een halfuur)
4. ik was daar. Alleen. Iedereen was wat later.
5. Om 16.15 was iedereen daar eindelijk en toen zijn we te voet naar Moochie geweest (Moochie is het lekkerste youghurtijs ooit vlak bij de stadshal van Gent, aanrader!)
6. rondgehangen in de stad
7. bijna iedereen ging weg, toen waren Gerard, Basja, Anna en ik er nog, we hebben waarheid gespeeld (eigenlijk doen durven of waarheid maar we kiezen toch altijd waarheid, daarom :D)
8. Gerard moest ook weg, wij nog verder gedaan met waarheid, naar het station om daar naar de Panos te gaan
9. Mijn pizza is klaar :)
10. De Panos was dicht. Dus hebben we snacks gekocht en daar nog wat "gechilled"