AGENDA GEEF BUZZE !!

Elke dinsdag (18u30) en zaterdag (13u30) snelle GEEF BUZZE rit. Vertrek in Meerdonk hoek margrietstraat thv Electrowinkel.

LIMITS EXIST ONLY IN THE MIND
Foto
Inhoud blog
  • TTC ronde : 5. Nieuwkerken 01/06/2017
  • TTC ronde : 4. Verrebroek 24/05/2017
  • TTC ronde : 3. Temse - Velle 19/05/2017
  • TTC ronde : 2. Beveren den Es 04/05/2017
  • TTC Ronde : 1. Meerdonk 27/04/2017
    Foto
    Zoeken in blog

    Wielerlinks
  • Doc.Frank De Winter
  • Bikefitting M.G.
  • WAOD
  • TTC ronde
  • Van Eyck sport
  • Polderrenners
  • V.W.F.
  • WTC ASTORIA
  • wielrennerlinks
  • het weer in Beveren
    Wielerlinks
  • GEEF BUZZE !! Anno 2017
    Meerdonk wtc Astoria
    " Every Champion was once a contender that refused to give up "
    19-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ontstaan Geef Buzze !! + uitleg ritten
    Nadat vorig jaar onder ons, snellere leden van wtc Astoria, het idee speelde om zelf ook een rit (of meerdere) te organiseren en in een aparte tenue te kunnen aantreden in de ttc ronde, is er door de stuwende kracht van dit gebeuren "schicht van Meirdonk" Gun en de altijd betrouwbare wegkapitein "waaiertrekker" Gino positief vergadert met het bestuur van wtc Astoria.
    Beide partijen kwamen er snel uit en de uitkomst was dat er binnen wtc Astoria nevenclub "Geef Buzze !!" ontstaan is met als trekpleister onze schitterende nieuwe tenue die u rechtsboven op deze blog kunt aanschouwen. Ook deze is op het conto van Gun zijn knap ontwerp te schrijven en wees eerlijk , het mag meer dan gezien worden !!

    Verder hebben we elke dinsdagavond een extra rit om 18u30 waarin we na enkele km's inrijden overgaan op ronddraaien , bij het begin van deze ritten halen we tot nu toe telkens gemiddelden van 36-37/u.
    ook zaterdagmiddag om 13u30 staat er een Geef Buzze !! rit op het programma, deze staat nog iets meer in zijn kinderschoenen maar komt heus ook wel van de grond.
    De snelle woensdagrit van wtc Astoria om 18u  blijft zoals hij is en hierbij word gem. 30-31/u gereden met 3 vrije tussenstukken zoals gewoonlijk.

    Iedereen is steeds welkom om mee te rijden tijdens onze Geef Buzze !! ritten ,
    wetende dat het tempo en de gemiddelden steeds door onze leden bepaald worden !
    Volwaardig lid worden van Geef Buzze !! kan enkel als je aangesloten bent bij wtc Astoria ,
    meer info daarover kan je steeds bekomen bij één van onze leden (ook meer info op link wtc Astoria aan de linkerzijde van deze blog)

    Onze leden zijn :

    * Gun De Bin
    * Gino De Boey
    * Mario Bolssens
    * Mario Baardemaecker
    * Wim Van der Veken
    * Brecht Van den Branden
    * Bo Vaerenbergh
    * Dirk Van Der Weken
    * Benny Vaerenbergh
    * Pieter Beck

     


    19-04-2017 om 00:00 geschreven door bo10  




    Foto

    I CAN AND I WILL
    Archief per week
  • 29/05-04/06 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017

    vragen of opmerkingen ?

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    {TITEL_VRIJE_ZONE}


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs