Ik ben Chris
Ik ben een vrouw en woon in Mechelen (België) en mijn beroep is Bediende.
Ik ben geboren op 26/11/1962 en ben nu dus 62 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Praten, lachen, lezen, dansen, film en cultuur.
Met ons tweetjes (ik en mijn dochter) is het heel leuk en gezellig. Met Danna erbij wordt het zeker en vast nog leuker.
09-11-2013
Wat een volk !
Vandaag had ik het ongeluk te moeten werken. Aanstaande maandag zijn we gesloten dus weet je op voorhand dat het heel druk zal worden.
Onze winkelmanager, zo noemt dat in het schoon Nederlands, had voor het werkvolk lekkere koffiekoeken meegebracht. Het is echt een schat van een vrouw, altijd opgewekt en vriendelijk en voor een vraag kan je altijd bij haar terecht. Na een tas koffie en al die zoetigheid waren we klaar om er een lap op te geven
Het was gigantisch druk en dit bij alle diensten. Om 12u zaten we nog met 25 wachtenden bij ons, 30 bij bevolking II en 18 bij de vreemdelingen. We zijn open van 9u maar iedereen komt om 11u binnen, ook al zien ze en wordt er gezegd aan het onthaal dat er een wachttijd is van minstens een half uur. Een uur langer openhouden is zeker geen optie daar ze dan nog later binnenkomen.
Het enige wat wij kunnen doen is rustig blijven, vriendelijk zijn en voortdoen. Ik ben om 13.15u buiten gestapt en daarna heb je niet veel zin meer om nog iets te doen. Spijtig genoeg kan ik nadien niet altijd ontspannen, de boodschappen moeten gedaan worden en nog zoveel meer...........
Vrijdagavond was de jaarlijkse prom night. Ik ga al jaren. Vroeger, toen ik nog bij mijn vader werkte, werden we jaarlijks uitgenodigd en ontvangen als VIP'S. Eten en drinken à volonté, goeie plaatsen maar meestal met een hoop dikke nekken bij mekaar die alleen maar kwamen om zich te bezatten en eigenlijk niet genoten van de muziek. Begrijp me niet verkeerd , ik was heel dankbaar dat ik erbij mocht zijn maar voor mij was de muziek het belangrijkste. Ik vind het nog altijd even fijn om te gaan ook al is het de 15de of 16de keer.
Sinds enkele jaren ga ik meestal met mijn broer, petekind en soms gaan er nog andere vrienden mee. Gita vindt het gegeven niet zo leuk en blijft meestal thuis. Dit jaar is Danna ook meegegaan, ze had van Gita gehoord dat het niet leuk was en er teveel klassieke muziek werd gespeeld en kreeg zo een verkeerd beeld van de avond. Eigenlijk kan je je niet inbeelden hoe het echt is als je het nog niet gezien hebt. Je moet inderdaad van een philharmonisch orkest houden maar als je als artiest met zo een orkest kan samenspelen moet dat fenomenaal zijn. Ik zou het een hele eer vinden moest ik worden uitgenodigd, als ik een fantastisch artiest was tenminste, lol.
Anyway, wij waren er en iedereen vond het mega. Gloria Estefan zong zelfs een paar liedjes in het Spaans wat Danna geweldig vond.
Ik kijk al uit naar de 30ste editie volgend jaar !!!
Moet er nog water zijn, voor mij is het genoeg maar ze blijven regen geven tot zeker volgende week. Al een geluk dat ik een goei regenbroek heb om naar het werk te fietsen zodat ik toch een beetje droog blijf.
Danna is ondertussen thuis van Nederlandse les en dit helemaal doorweekt en bibberend van de kou.
Ik had avondloket vandaag en het was heel rustig, waarschijnlijk door het natte weer. Op zo een rustige avond is er altijd extra tijd voor een babbeltje met de burger. Het ene verhaal al wat grappiger, spannender, tragischer of verdrietiger. Ik vind het nog steeds plezant, het loket doen. De meeste burgers zijn over het algemeen vriendelijk af en toe krijg je is een tegenwerkende burger maar als je die met de nodige vriendelijkheid en respect behandeld, verontschuldigd hij of zij zich snel. Heel af en toe wordt er is iemand echt agressief en dan moet al eens de politie erbij worden gehaald.
Meestal als ik avonddienst heb ga ik met een paar collega's eten bij Fanterlok, Vismarkt te Mechelen. Je kan daar een lunchmenu eten en op donderdag is het altijd steak, saus en frietjes en dit voor 10,50. Na de lunch zitten we zo dik dat we liever een dutje doen dan terug aan het werk te gaan.....ssstttt....niet voort vertellen he !
Gita, Danna en Tom moeten op zo'n avond zelf voor hun eten zorgen, nu ja zorgen, een pizza in de oven zetten of lasagne opwarmen is nu geen culinaire hoogstand, al hebben ze al is spinazistoemp met worst op hun menu staan.
Grappig dat Maryline, die in Ecuador zit en een ongelooflijke, grappige en spannende blog heeft klaagt dat ze bijgekomen is. Ze eet veel meer dan normaal. Zo is dat ook voor Danna, die een verschrikkelijke zoetebek is. Ze kan nog amper in haar broeken en vindt zichzelf dik. Waar ze dat haalt is me een raadsel maar haar gezicht staat inderdaad wel ronder maar voor de rest is ze nog steeds mager hoor.
Ze kan sporten via sport at school, waarmee ze verschillende sportdiciplines kunnen uitproberen in een aantal sportcentra maar helemaal alleen is dat niet leuk. Niemand van de klas heeft zich ervoor ingeschreven. Volgende maandag gaat ze nog is zumba volgen en ik ga een gratis les proberen te ontfutselen dan kunnen we samen zumbaën, lol. Alvorens het zover is gaan we nog een goed pak frieten eten hahahahaha.
Ik ga nu de trap nemen naar mijn bed, is dat geen sport :))
Woensdagen zijn de laatste tijd geweldige dagen voor mij. Verleden week was dat zo en vandaag ook en daar is een simpele verklaring voor:
Het is een verlofdag !!!
Geen stress, geen vroeg uur van opstaan, genieten van een lekker ontbijt....het hoort er allemaal bij en dit in het midden van een werkweek.
Na het lekker ontbijt samen met Kathleen zijn we nog even het stad ingeslenterd voor wat kleine boodschappen. Op de middag heb ik Danna van school afgehaald en zijn we naar de bank gegaan waarna we samen met Micheline zijn gaan lunchen. Met Micheline aan de tafel is het altijd fun en dat was vandaag ook zo, zelfs Danna lag krom van het lachen.
Om het shitty, regenachtige weer te vergeten zijn we in de match een lekker dessert gaan kopen en zijn we thuis in de zetel gedoken met een dampende kop thee en een aflevering van Tom Waes op reis. Het ging over Colombia en zo heeft Danna weer een beetje meer over haar eigen land geleerd.
Voor het avondeten waren we maar met twee en had ik iets speciaals op het menu. Enkele maanden geleden had ik van Tom, vriend van Gita, pasta in de vorm van penissen gekregen. Hilarisch, zoveel penissen op je bord maar ze smaakte heerlijk in Bolognaise saus en we hebben er een paar foto's van genomen.....heel grappig !
Enzo komen we weer aan het eind van een plezante, grappige, ontspannende maar regenachtige dag! Het leven kan toch fijn zijn, nietwaar ;)
Ik zit in een sleur...een herstsleur die stilletjes naar wintersleur gaat. Opstaan , werken, eten, slapen. Af en toe komt er is iets spannends tussen maar in deze donkere tijden leef ik een beetje in rustmodus wegens te donker en te koud buiten.
Al een geluk dat er heel veel verjaardagen zijn tijdens deze Novembermaand zodat we af en toe is kunnen feesten, alhoewel dat dan weer niet goed is voor de geldbeugel. Deze maand zal er diep moeten gegaan worden in diezelfde geldbeugel daar Gita 18 wordt. Danna heeft haar 18de verjaardag nog thuis gevierd met heel veel verrassingen en feestjes bij vrienden en familie, zij vond het heel leuk allemaal.
Je wordt maar één maal 18 en dat moet natuurlijk met toeters en bellen gevierd worden.
Overmorgen en een paar dagen later verjaren er twee vriendinnen van me en dan is het altijd zoeken naar het ultieme verjaardagskaartje. Ik maak er echt een sport van om een kaart te zoeken dat echt bij hen past. Ik hou niet van e-cards, ik hou van de echte mooie kaart met pakkende tekst, of ik schrijf er zelf een tekst bij. Ikzelf heb trouwens ook niets liever dan een toffe kaart voor mijn verjaardag.
Een tweetal weken later verjaren er twee collega's en dan is het mijn beurt en die van mijn schoonzus. Zoals ik al zei, heel veel verjaardagen deze maand.
Begon ik deze blog nu niet met de zin, ik zit in een sleur.....