We trainen nog tot en met 24 juni '09 in het park, en dan nemen we een welverdiende rust. In augustus starten we terug met de trainingen, de juiste datum zullen we nog verder afspreken.
Vanaf woensdag 27 mei zullen we verder trainen in het Vrijbroekpark in Mechelen. Het uur blijft hetzelfde, van 15u tot 16u. We spreken af voorbij de tennisvelden om 14.45u. Dus de grote ingang binnen, daar naar links tot voorbij die tennisvelden en daar wachten we op elkaar. Veel plezier.
Met droefenis melden wij het overlijden van Racing voorzitter Mon Phlips op maandag 18 mei '09. Uit respect voor onze voorzitter en zijn familieleden zullen wij tot na zijn begravenis niet trainen.
Hey Racing Kids, We zijn nu enkele weken bezig met trainen en volgens mij gaat het goed. De jongens en meisjes komen graag naar de trainingen en dat zie je. We hebben ondertussen ook nog een nieuwe trainer erbij, Robert Verhulst ( papa van Zeno ) zal onze ploeg komen versterken. Trainer Werner is van job verandert en zal om de twee weken wel kunnen, trainer Benni kan 3 weken op 4 ook. Ikzelf zal er altijd bijzijn, maar omdat we toch al met een mooie groep zijn, wil ik versterking hebben zodat we er nooit alleen voorstaan. Zo kunnen we onze kids beter begeleiden. Dus dank aan onze trainers omdat ze vol enthousiasme mee willen helpen aan dit project.
Onze eerste training is een feit. Eindelijk konden we van start gaan. De zon was van de partij,de jongens waren superenthousiast, de trainers waren blij dat ze eindelijk konden starten, alleen trainer Werner moesten we missen vandaag maar hij had daar een goede reden voor. De Gazet van Antwerpen kwam ook een kijkje nemen, dus alles moest goed gaan. En alles ging goed, iedereen dolenthousiast na de training, de jongens vroegen al wanneer de volgende training plaats vind. Dus volgende week terug iedereen van de partij hé! Geinteresseerde kunnen nog altijd komen meedoen. Met dank aan Zeno, Kevin, Cedric, Glenn, Jordi, Siggi, Sascha, Alec, Tom, Andy, Nico en Sean voor hun inzet vandaag
Hey Racing Kids, Eerst en vooral een prettige vakantie, hopelijk blijft het goed weer zodat jullie al wat kunnen oefenen in de tuin. Want nog twee weken en dan gaan we eindelijk van start. Vergeet ook jullie medische fiches niet te laten invullen! Onze ballen zijn ook binnen en de shirts zijn in de maak dus we kunnen van start gaan de 22ste april. Nog veel voetbalplezier en tot binnen 2 weken.
Hoi jongens en meisjes, De site loopt goed, er zijn al heel wat bezoekers geweest en heel wat positieve reacties gekregen. Dit doet mij enorm plezier. Op de fotos moeten we nog wachten natuurlijk, die komen er na de eerste training wel bij. Ik heb nog goed nieuws ontvangen, we krijgen nl. een t-shirt van de racing om in te trainen. Dank zij Frank Goossens, dit is de voorzitter van de jeugd op racing zullen we in april al een t-shirt krijgen. De jongens van de g-ploeg mogen hun maat doorsturen naar mij. Dan kan ik die doorgeven aan Frank.
Onze eerste info avond was een succes.Iedereen was aanwezig op één spelertje na, die spijtig genoeg ziek was. Veel beterschap gewenst aan de Sam in ieder geval. Ik was zelf heel zenuwachtig, al dagen lig ik in mijn bed trainingen en speeches te geven. Maar ik was niet de enige die nerveus was, een deel van de spelers waren nog meer onwenniger dan ik, (was ik toch niet de enige ). Sommige waren zelfs een beetje verlegen maar na de vergadering ging dit toch al wel een stuk vlotter. Het viel toch goed mee die eerste kennismaking, de ouders waren enthousiast en de jongens zelf zitten te popelen om te beginnen trainen. Wij, Beni, Werner in ik zelf staan ook te springen om er in te vliegen. Nog 5 weken denk ik, ik zal nog nooit zo blij zijn dat er weer een vakantie voorbij gegaan is. Bedankt ook aan Evy van Recreas die mij bijgestaan heeft en nog een kleine verrassing bij had voor de jongens. Nu ga ik slapen, moe maar voldaan, ik ga nog wat trainen in mijn dromen.
OLV Waver (wavria): Schrans 15, 2861 O L V Waver. Heist o d Berg: Lostraat 50, 2220 Heist op den berg. LierseSK: Liersesteenweg 114, 2560 Kessel. KV Mechelen Jeugdacademie Mechelen Liersesteenweg 206 2800 Mechelen Merksem: Bouckenborgh park Oude Bareellei (ingang aan Shurgard) 2170 Merksem Lentezon Beerse: Stadionlaan 1 2340 Beerse KV Turnhout: De Leemshoeve ,Steenweg op Merksplas 80 2300 Turnhout Westerlo: De Merodedreef 189 2260 Westerlo De Wapper: Fort II straat 2160 Wommelgem Schoten: Gemeentepark Braamstraat 2900 Schoten Excelsior Puurs Kerkhofstraat 1 Puurs Olympic Essen Bremakker 5 Essen
Mailinglijst
Geef je e-mail adres op en klik op onderstaande knop om je in te schrijven voor de mailinglist.
Zo kan je op de hoogte gehouden worden van onze werking.