Op zaterdag 1 mei 2010 werd in het Oscar VanKesbeeckstadion voor het eerst sinds de geschiedenis van Racing Mechelen een G-tornooi georganiseerd. Dit jeugdvoetbaltornooi is voor kinderen met een motorische of mentale handicap of kinderen die om één of andere reden niet aan voetballen komen in het reguliere voetbal.
Het was meteen een schot in de roos. Met ploegen zoals YRKV Mechelen, Lierse, Beerse, Alken, Avalympics Geel, Willebroek Meerhof, Schelle Sport, Heist, Wavria en onze eigen Recreas Racing Kids was de opkomst een succes.
Ook de weergoden hebben ons een beetje gespaard buiten een enkele bui viel het weer best mee.
Het springkasteel voor de aller kleinste was ook een succes, de vele lekkere broodjes en de lekkere Bio-ijsjes
gingen ook goed de deur uit en de hoofdprijs van onze tombola ging naar het kamp van Lierse waar zich de gelukkige winnaar bevond.
Er werd goed gevoetbald zonder al teveel werk voor de mensen van het Rode Kruis. Onze scheidsrechters hadden er ook zin in en de mensen van Cummins hebben hard gewerkt.
De prijsuitreiking viel net tussen de regenbuien door en dit zal te danken zijn aan onze spelers van de eerste ploeg, met dank aan de 3 mexicanen, Cesar, Nava, Vicky en onze eigenste Kevin Huysmans. Ook dank aan onze voorzitter Frank Dietens en Marc Ghijs voor hun aanwezigheid en het woordje van onze voorzitter.
Mijn dank voor alle medewerkers, mijn trainers, Racing Mechelen, Recreas, Provincie Antwerpen, en vooral de mensen van Cummins om dit project mee te laten slagen. Hopelijk kunnen we er nog vele jaren bijdoen op Racing Mechelen.
Nog een speciale dank aan alle voetballertjes of voetballers voor hun inzet en de vriendschap die ze aan ons geven!!

Foto's volgen later!!
03-05-2010 om 21:15 geschreven door debby clincke 
|