In de plaatselijke KARAOKI BAR zat ik na mijn dagtaak tot s'morgens vroeg samen met mijn vrouwtje ons te amuseren. Deze foto is onze eerste liefdesfoto. We waren smoorverliefd, maar nu 11 jaar later nog evenveel verliefd, hoe kan het ook anders met zo een pracht van een vrouw.
Mijn dochtertje als Linedanseres
Ons dochtertje draait al een tijdje mee op onze optredens met onze club. Zij doet het zeer graag en heeft een zeer goed geheugen om de dansen meteen op te nemen. Als papa sta ik soms versteld hoe vlug zij een dans onder de knie heeft. Ik ben best zeer trots op mijn kleine meid, en hoop dat ze er nog zeer lang plezier aan beleeft.
Mijn lievelingshond
De zwarte duitse herder heb ik van kleinsaf, hij is een echte duitse herder, en zijn vader was meerdere malen europees kampioen. Nochthans kon men hem niet verder gebruiken om hem ook in de lijn van zijn vader te doen triomferen. Hij had namelijk een eigenaardig karaktertrekje, enorm JALOERS !
De kweker had hem al een beetje afgericht, maar de rest moest ik zelf doen. Het enige die deze hond met zich meedraagt is een onvoorwaardelijke trouw aan zijn baas. Daarom kan je hem altijd zien naast mij wanneer ik in de omgeving van mijn honden ben.
Waken heb ik hem niet moeten aanleren, hij doet dit perfect , doordacht , en sluw. Ik geef jullie advies om zeker deze hond niet te willen aaien of strelen als ik er niet bij ben, een bezoek aan de dokter zal het antwoord zijn.
Toch ben ik verknocht aan deze hond en voel mij veilig als hij in mijn buurt is.