Inhoud blog
  • Week van 5 oktober
  • Week van 28 september
  • Week van 21 september
  • Week van 14 september
  • Week van 7 september
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    leven met fibromyalgie en CVS

    06-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste dagen
    Sorry dat ik niet elke dag geschreven heb.
    Maandag had ik een super slechte dag met pijn over heel mijn lijg, ik kon amper wandelen. Vooral de spieren in mijn nek en rug waren zo gespannen dat ik een aanval van migraine kreeg. Het enige dat ik kon doen was slapen.
    Dinsdag heb ik het rustig aan gedaan omdat het minste de aanval terug op gang kon brengen. Ik ben ook naar mijn kinesist geweest om mijn gespannen spieren los te masseren en daarna warmtetherapie gehad
    Gisteren was er hier in de buurt werken met constant getimmer en geboor. Ook was het vrij luidruchtig in huis, waardoor ik weer enorme hoofdpijn had. Gelukkig niet zo erg als maandag.
    Vandaag terug naar de kinesist maar deze keer voor twintig minuten oefeningen, om zo te zorgen dat ik toch wat van mijn beweegelijkheid, ondanks dat het al veel verminderd is voor mijn ziekte, te behouden. Om zo te zorgen dat ik zo lang mogelijk zonder rolstoel in mijn dagelijks leven kan. En daarna ook weer warmtetherapie.
    Ook heb ik een andulatiematras die werkt met trillingen en warmte om zo ook op dagen dat ik niet naat mijn kiné kan gaan, ontspanning van mijn spieren kan hebben.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per week
  • 05/10-11/10 2020
  • 28/09-04/10 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 31/08-06/09 2020
  • 17/08-23/08 2020
  • 10/08-16/08 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 04/05-10/05 2020

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    jnr
    www.bloggen.be/jnr

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs