Inhoud blog
  • OPZEGGING ADOPTIE
  • bijenkomst cursisten 04-05/2007
  • geen nieuws, goed nieuws
  • nieuwtjes over het kanaal filippijnen
  • de moed niet verliezen
    Zoeken in blog

    hallo, welkom op onze blog
    een kind, ja.... maar NIET tegen elke prijs!
    adoptie verhaal van Sebastien, Emmanuelle en Manon, hoe ze ermee begonnen en gestopt zijn...
    12-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bijenkomst cursisten 04-05/2007
    Gisterenavond kwamen we (de cursisten van de voorbereidingscursus voor adoptie VCOK 04-05/2007 regio Limburg) voor het eerst allemaal samen bijeen in het "eetpaleis" te Genk voor een gezellig etentje.
    Het was super en echt gezellig. Ons dochter was ook van de partij. We hebben met elkaar van gedachten gewisseld, nieuwtjes opgevangen van iedereen. in grote lijnen kunnen we stellen dat adopteren voor niemand een feestje en een makkie is.
    We moeten het zeker opnieuw doen volgend jaar.
    Sommigen kunnen hun rangschikking op de wachtlijst op internet opvolgen. Voor ons heeft dit niet zo'n heel grote waarde, want de volgorde wordt niet echt gerespecteerd, het hangt af van de matching.

    We hebben ons kostelijk geamuseerd en het doet enorme deugd.
    We krijgen steeds meer reacties van wachtende ouders voor de Filippijnen.
    Tof, misschien kunnen we op deze manier een soort "forum" houden en contact houden, op deze wijze kunnen we gegevens met elkaar uitwisselen.
    Kent er iemand een forum voor het kanaal van de Filippijnen?
     groetjes

    tot spoedig

    12-10-2008 om 15:58 geschreven door manuseb


    11-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.geen nieuws, goed nieuws
    Het is nu meer dan een maand geleden dat ons dossier naar de Filippijnen is vertrokken. Emmanuelle informeerde bij Fiac om te vragen of ze iets gehoord hebben.
    Katja van Fiac, zeer vriendelijk en behulpzaam trouwens, vertelde haar dat ze soms "vergeten" om een ontvangsbericht te sturen. Hun ervaring is dat hoe minder je iets hoort over het dossier, hoe vlotter het gaat en hoe meer het erop lijkt dat het dossier in orde is. Als ze vragen stellen betekent dit vaak dat er mogelijks problemen opduiken. In ieder geval zouden we al iets moeten hebben vernomen indien ze ons dossier hadden verworpen.
    Een opsteker dus!
    Vandaar onze leuze: geen nieuws , goed nieuws.
    Dan nu maar geduldig afwachten...
    Vanavond komen alle deelnemers van onze groep van de voorbereidingscursus nog eens bijeen op een etentje. We zullen dus alle nieuwtjes en verhaaltjes van de anderen te horen krijgen. Ik denk dat ons dat deugd zal doen, want dan kunnen we van gedachten wisselen. Benieuwd hoe het loopt bij de andere koppels en kandidaten van onze groep. Van Nathalie en Bruno weten we dat ze vertrokken zijn naar Kazachstan en zijn ze bezig met de hechtingsfaze met hun zoontje Nicolay, we volgen hun verhaal op hun blog. Best wel leerrijk en hoopgevend.
    Volgende maand is er een informatie en contact avond bij fiac, samen met anderen kandidaten van hetzelfde kanaal.
    We voelen ons al een stuk beter.
    Dank aan Geert en Dominique uit Beverst voor hun mailtje! Bedankt en ook succes voor jullie dossier.

    Dat was het dan voor vandaag, graag tot de volgende keer.
    Sebastien en Emmanuelle

    11-10-2008 om 10:48 geschreven door manuseb




    Archief per week
  • 27/10-02/11 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs