Inhoud blog
  • hey beste mensen hier is weer men dagboek
  • dagboek
  • hey everybody!
  • inspiratie?
  • dagboek
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    girls,come on!
    Fake it until you make it!
    22-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hey everybody!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen hey everybody!-8) ik heb deze site gemaakt omdat ik dan een mega-stoere site maken ik ga ook proberen om bewegende plaatjes erop te zetten,maar of dat lukt weet ik niet! iedereen is welkom op deze site! Bye Bye lol

    22-01-2009 om 19:46 geschreven door Kaat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (26 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.survivaltps
    Klik op de afbeelding om de link te volgen hey iedereen! ja,iedereen weet natuurlijk dat hier de survivaltips komen hier zijn ze: chill-out en cool-down survivaltips: twisted (als je boos bent doe dan het volgende:) 1.probeer er van bewust te zijn van HOE je je voelt en daar even bij stil te staan. (dus niet ik voel me slecht maar hij/zij voelt zich slecht.) 2.hou je mond dicht en tel langzaam tot tien. 3.adem 5 tellen diep in door je neus,hou je adem 2 tellen vast en adem dan rustig uit. 4.zeg tegen jezelf: blijf kalm,blijf kalm...het gaat voorbij, over een paar minuten voel ik me al beter.. 5.probeer langzaam en laag door je buik te ademen, als je snel en hoog in je borst ademhaald,raak je steeds meer overstuur. 6.loop even weg om te kalmeren.zeg wel tegen de andere waarom je weggaat en dat je weer terugkomt. S-survivaltips om je zin te krijgen bij je ouders: 1.Slijm,Slijm,slijm (bonbons,sigaren,afwas,stofzuigen, ramen lappen,auto wassen etc.) 2.Slim zijn (werk in op hun gevoel."ik ben een zielig kind,ik woon in een krot,ik moet meer met mijn leeftijdsgenoten omgaan anders word ik gestoord!" 3. Sjanteren (in hongerstaking gaan enz.) 4. bedenk een liSt. voila,hier waren ze heb je er nog nodig? plaats een reactie!

    22-01-2009 om 19:44 geschreven door Kaat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.coole plaatjes!!!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen hey dit is een cool plaatje: http://blogsimages.skynet.be/images_v2/002/639/588/20080530/dyn004_original_227_236_gif_2639588_c40c056e75dfe09e39b5c2ace915b2ac.gif ga naar deze site!(' ')

    22-01-2009 om 19:27 geschreven door Kaat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (24 Stemmen)


    Archief per week
  • 02/02-08/02 2009
  • 19/01-25/01 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs