Het heeft heel wat meer voeten in de aarde gehad dan ik graag had gewild, maar deze nacht is het eindelijk zo ver... Fenka en ik kunnen eindelijk vertrekken naar Ierland.
Het wordt een vertrek dat ik alleen maar kan omschrijven als "vol"... De auto vol bagage, ik vol stress om aan de andere - en volgens mij nog steeds de verkeerde - kant van de weg te moeten rijden, en mijn hond vol pillen om rustig te blijven terwijl ik stress
Op deze blog zal ik regelmatig wat foto's posten en iets neertokkelen zodat mijn familie, vrienden en kennissen kunnen volgen hoe het mij ginder vergaat. Mijn eerste missie nu is echter om heel en veilig daar te geraken, dus *fingers crossed* dat de ferry niet zinkt of dat ik nergens als spookrijder wordt gesignaleerd.
Voor de mensen die me eventueel zouden missen, dat is helemaal niet nodig. Filmliefhebbers herkennen in dat verband zeker en vast deze quote: "Veur dadde goed en wel deur hed da 'k eweg zen, ston ik hier al were" (uit: De helaasheid der dingen)