Deze week was een beetje zoals de vorige 2: heel veel wolken en hier en daar wat regen, met gemiddeld 2 keer een uur zon per week. Fijn fijn... Veel van mijn bruin (dat niet zo overdreven is als veel mensen wel schijnen te denken, ik ben hier zelfs nog niet eens zo bruin geweest als na die 3 weken mooi weer in het voorjaar in Belgie) is dus alweer verdwenen, die 2 uurtjes zon waren net genoeg om nog wat over te houden. We hebben dus vooral weer rondgehangen. En we komen ook massaal tot de ontdekking dat we veel te veel aangepast zijn aan de temperatuur hier. De laatste 2 dagen liep de helft hier te rillen bij meer dan 25 graden, haha. Dat wordt dus echt fijn thuis in januari..
Voor de 2de keer voor de gesloten deur van het cocosnootcake-ding gestaan ook dinsdag, grrrr. Maar vandaag gaan we nog eens, we zijn nu zeker dat het open is... En tis Nike haar laatste dag dusja. Gisteren zijn Nike en Celine en ik gaan eten, pizza, hmm, wel duur maar lekker. Daarna ben ik op school blijven slapen. (Heb hier een bed gevonden dat bijna altijd vrij is aangezien een vriendin altijd bij haar vriendje slaapt, gisteren was dus mijn eerste maar zeker niet mijn laatste nacht op school want tis veeeel handiger om gewoon hier te zijn.)
Heb trouwens woensdag weer 2 nieuwe kleedjes gekocht, ja kweet niet hoe het komt maar met zo lang ik de hitte te zijn ben ik opeens gek op kleedjes. En de raarste kleuren. Jaja Belgie, Eva in een oranje of een rood kleed? Het bestaat, en het is (tot mijn eigen verbazing) nog niet eens al te lelijk.
Vandaag was er dan eindelijk zon dus ik heb alweer eens een uurtje of 2 op het strand gelegen, finaly. Dit weekend doe ik elke dag een strand aan, of dat is toch het plan, als het weer wat meewil, maar eerst vanavond Monkey bar en het afscheid van Nike. Waardoor ik waarschijnlijk weer hier op school zal slapen om haar morgen om 7u te kunnen uitzwaaien. En dan na dit weekend gaat mijn voorlaatste schoolweek in. Amai het begint te schuiven! I'll be back before you know it!
Niet zo heel veel bijzonders te vertellen. Dinsdag ben ik een koffietje gaan drinken met nike, wat supergezellig was, woensdag feestje in La Barra, Vrijdag idem in Monkey Bar. Had hier in een winkeltje ook een paar mooie kleedjes zien hingen, maar uiteraard kon ik niet kiezen (mama denkt nu: typisch) en ik heb besloten even niets te kopen want.... Zaterdag ging ik met Liesbeth shoppen in Liberia. Ik ben een kleedje, een rokje, een strandkleedje, een strandtas, een shortje en een bikini rijker, en dat voor nog geen 85 euro, zo shop ik graag :D
Gisteren was de doop van onze baby, maar ik voelde me niet zo schitterend dus ben ik halverwege het feest (iedereen was karaoke aan het zingen) even op mijn bed gaan liggen. Mja kheb hier met momenten wat last van mijn maag, niet al te vaak en niet al te erg, maar toch. Maar verder was het wel leuk, en schattig die kleine, amai! Het goot wel weer water. Normaal regent het niet in deze tijd van het jaar, helaas enkel dit jaar al 3 dagen wel en het is ondertussen ook al meer dan 2 weken grotendeels bewolkt. Enkel vrijdagnamiddag nog eens op het strand gelegen. Ook nu regen.
Dusja niet nieuws he mensjes, dat is het alweer.
Ohja en mama, maak je geen zorgen, ik ben niet van plan om in de voormiddag ooit buiten te komen, en de 2de zet ik ook geen voet buiten de deur, dus we hebben best wel tijd om bij te praten.