Ik ben Erna
Ik ben een vrouw en woon in Bekkevoort (Belgie) en mijn beroep is Huisvrouw .
Ik ben geboren op 07/02/1950 en ben nu dus 75 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Tuinieren , bloemschikken , creatief bezig zijn en computeren.
Kan absoluut niet tegen liegen en bedriegen .
Janie Een kus is een afdruk met een indruk die vraagt met een nadruk om een herdruk
Tineke
De één herkent iemand in een ster Diegene is dan niet zo dichtbij maar ook niet ver af Andere herkennen diegene in een vlinder Het gemis blijft, maar wordt door deze herkenning iets minder Soms is het fijn als je iemand die je mist ergens in herkent Want diegene heeft je niet echt verlaten Zodat je weet , dat ze altijd ergens is !
Als één persoon een leugen vertelt zij er talloze anderen die haar als waarheid doorvertellen !
Vertrouwen in elkaar vertrouwen in het leven Dat kan niet anders dan een mooie toekomst geven !
Kijk niet naar de teleurstellingen van gisteren... Maar leef naar de dromen van morgen !
Zeg wat je denkt , maar denk na over wat je zegt..
Een stap terugdoen brengt je soms verder dan één dozijn stappen vooruit !
Bloemschikken kan een prima therapie zijn : het werkt ontspannend en geeft voldoening . Het moet leuk en plezierig blijven . Wereldwijd doen miljoenen mensen , in verschillende stijlen , aan bloemschikken .
Vertrouwen krijg je , door vertrouwen te geven Luisteren is vaak belangrijker dan praten Een begrijpend iemand is beter dan een therapeut , en goedkoper ook !
Zoeken in blog
Het geluk van twee mensen , die elkaar liefhebben moet opgebouwd worden zoals een vogelnestje . Strootje bij strootje met veel inspanning en .. wederzijds begrip !
Aan een goede vriendschap komt geen einde , waar ter wereld je ook maar bent !
Groene Vingers
02-12-2012
Luxe vogeltaart
Een luxe vogeltaart om onze gevederde vrienden in de winter extra te verwennen. Benodigdheden: ongebruikt frituurvet, bakvorm, vogelzaad, ongezouten pindanootjes, rozijntjes enz, pannetje om vet in te smelten, eventueel levensmiddel kleurstof en spuitzak met mondje. Tip: gebruik siliconen bakvorm om taart gemakkelijk te ontvormen en laat verder je fantasie de vrije loop.
Op 20 november was onze derde les bloemschikken bij Maddy's green decorations. Benodigdheden: piepschuim, langwerpige tafeldeco, laurierblad, krammen, etalagespelden, klimopblad, pookdraad, dennegroen, grote rozen, appels gedrekt in parafinne, denneappels en touw.
De biedermeier op een cirkel van wol, krijgt nog een derde leven. De benodigdheden blijven hetzelfde voor karton, wol en tafeldeco. In het glas gaan nu lampionnetjes. In de tafeldeco kan nu herfstmateriaal zoals hortensia, rozen en opvulgroen. De twee vorige levens kan je bekijken op 5-4-2012 en 23-2-2012. Tip: je kan lampionnetjes ook vervangen door noten of kastanjes.
18 oktober was onze eerste doedag met als thema herfst. Benodigdheden: Ovale pot, nat steekschuim, druivenrank, pookdraad, platmos, krammen, kussentjes mos, toefjes hortensia op draad gezet, gedroogde vruchten naar keuze en lijmpatronen.
Onze tweede les bloemschikken bij Maddy's green decorations is een ode aan de herfst geworden. Benodigdheden: Langwerpig stuk piepschuim, nat steekschuim, krammen, mos, slangengras, etalage spelden, aspidistrablad, safraanbloemen, toefjes hortensia op draad, opvulgroen op draad en rozen.
Dinsdag 18 september was onze eerste bloemschikles van het nieuwe cursusjaar bij Maddy's green decorations. Benodigdheden: pot, plastiek, nat steekschuim, stokjes, appelblad, krammen, toefjes hortensia op draad gezet, rozen en mos.
Onze tiende bloemschikles bij Maddy's green decorations en de laatste van dit cursusjaar. Benodigdheden: langwerpig plankje, wilgentenen, wikkeldraad, schelpen, lijmpatronen, vlas, mos, glazen buisjes, sierbinddraad en calla's.
Onze voorlaatste bloemschikles van dit seizoen bij Maddy's green decorations. Benodigdheden: vierkant recipient, wilgentenen, sierdraad, nat steekschuim, krammen, gipskruid, gerbera's en zuiderwindlelies of ornithogalum.
Dinsdag 24 april was onze achtste bloemschikles bij Maddy's green decorations. Benodigdheden: piepschuim taartvorm, nat steekschuim, mos, krammen, wol, appelblad, duizendschoon, kogeldistel, ranonkels en pareltjes.
De biedermeier op cirkel van wol kreeg een tweede leven als paasstuk. Benodigdheden: ijzerdraad, wikkeldraad, buxus, lijmpatroon, kwarteleitjes, half struisvogelei, nat steekschuim, opvulgroen, gipskruid en gerbera's.
Het was deze week reeds ons zevende bloemschikles bij Maddy's green decorations. Benodigdheden: kader, buxus, wikkeldraad, wilgentenen, kwarteleitjes, veertjes, pookdraad, blauwe druifjes, narcissen en lijmpatroon.
Februari, tijd voor bloemschikles 6 bij Maddy's green decorations. Een biedermeier op een cirkel van wol. Benodigdheden: karton, kleine tafeldeco, glazen vaas, wol, rozen en opvulgroen. Voor de afwerking wat houtschilfertjes op de bodem van de vaas. Hiervoor kan je naar eigen fantasie wat anders gebruiken.
Ons vijfde les bloemschikken bij Maddy's green decorations. Benodigdheden: hoge vaas, kippegaas, wikkeldraad, brem, mos, twee amaryllissen, zes pipetten, zes vierkante stukjes berkenschors en zes gerbera's. Foto hieronder zie je het geweven matje met brem, berkenschors en gerbera's van dichterbij.
De Acanthus een vaste plant, zit normaal in januari diep onder de grond te wachten op betere tijden, om dan in juli en augustus te bloeien. Maar nu is hij duidelijk van slag, en staat met zijn nog altijd prachtig groen blad en vijf mooie bloemaren te pronken in hartje winter. Van een natuurgril gesproken!!
Deze alternatieve kerstboom heb ik gemaakt van een piepschuim kegel, piepschuim kubus, powertex brons, dennenappels, wattenballen in twee verschillende maten, Restjes t-shirt, parels op lint en parelspelden.
Marianne onder een prachtig bloeiende roze prunus .
Sylke in de lentetuin !
Het maakt niet uit , wie of wat je bent of wat iedereen van je denkt Het geeft niet wat of hoe je iets doet Maar vertrouwen op jezelf , dat is altijd goed Geen leven met smart , maar leef vanuit je hart Dan pas voel je de vonk die je hart raakt En hoe gelukkig je daarmee een ander maakt Je creeert in jezelf een soort van verzoening Het geeft je een volwaardig gevoel van voldoening !
Geen goud of kostbare edelsteen geeft ons geluk of vree Vriendschap en zijn warmte alleen brengt dit wel voor ons mee !
Als men bedenkt dat ook de mindere dingen bij het leven horen, dan is het grootste leed geleden .
Toon Hermans
Niet je hele lange leven met je voetjes op de grond beetje dromen, beetje zweven lijkt me ook niet ongezond !
Neem deze vredesduif mee naar jou blog , zo kan zij door heel bloggeland vliegen en overal vrede brengen !
Wie rustig leven wil mag niet zeggen, wat hij weet, en niet geloven wat hij hoort !!
Ik wens jou : 'n glimlach , als treurigheid je overvalt Een regenboog , om al je dromen waar te maken Een lach , die je gezicht laat stralen Een knuffel als je , je niet lekker voelt Vrienden die je vrolijk maken , zodat je ogen stralen Vertrouwen , als je twijfels hebt Geloof , om de hoop niet te verliezen De deugd om jezelf , te kennen Geduld om de realiteit te aanvaarden !!
Je kunt geven zonder lief te hebben Maar je kunt niet liefhebben zonder te geven !
Er zijn slechts twee problemen , of er is iets wat we niet willen . Of we willen iets wat er niet is !
Hortenia' s en rozen zijn de bloemen waar ik het meest van hou !