Ik ben Erna
Ik ben een vrouw en woon in Bekkevoort (Belgie) en mijn beroep is Huisvrouw .
Ik ben geboren op 07/02/1950 en ben nu dus 75 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Tuinieren , bloemschikken , creatief bezig zijn en computeren.
Kan absoluut niet tegen liegen en bedriegen .
Janie Een kus is een afdruk met een indruk die vraagt met een nadruk om een herdruk
Tineke
De één herkent iemand in een ster Diegene is dan niet zo dichtbij maar ook niet ver af Andere herkennen diegene in een vlinder Het gemis blijft, maar wordt door deze herkenning iets minder Soms is het fijn als je iemand die je mist ergens in herkent Want diegene heeft je niet echt verlaten Zodat je weet , dat ze altijd ergens is !
Als één persoon een leugen vertelt zij er talloze anderen die haar als waarheid doorvertellen !
Vertrouwen in elkaar vertrouwen in het leven Dat kan niet anders dan een mooie toekomst geven !
Kijk niet naar de teleurstellingen van gisteren... Maar leef naar de dromen van morgen !
Zeg wat je denkt , maar denk na over wat je zegt..
Een stap terugdoen brengt je soms verder dan één dozijn stappen vooruit !
Bloemschikken kan een prima therapie zijn : het werkt ontspannend en geeft voldoening . Het moet leuk en plezierig blijven . Wereldwijd doen miljoenen mensen , in verschillende stijlen , aan bloemschikken .
Vertrouwen krijg je , door vertrouwen te geven Luisteren is vaak belangrijker dan praten Een begrijpend iemand is beter dan een therapeut , en goedkoper ook !
Zoeken in blog
Het geluk van twee mensen , die elkaar liefhebben moet opgebouwd worden zoals een vogelnestje . Strootje bij strootje met veel inspanning en .. wederzijds begrip !
Aan een goede vriendschap komt geen einde , waar ter wereld je ook maar bent !
Groene Vingers
06-05-2007
Valeriaan
Valeriaan is heel geschikt voor de natuurlijke border . Heeft roze bloemen in mei , en heeft een hoogte van 80 cm . Het zijn geen moeilijke planten en nemen genoegen met alle grondsoorten . Een klein nadeeltje : zaaien zich gemakkelijk uit en verschijnen overal , zelfs tussen stenen .
Glansmispel of Photinia is een zeer gewaardeerde groenblijvende heester van ongeveer 1,80 m hoog met helderrode glanzende bladeren , die bij het ouder worden groen kleuren . In het voorjaar heeft hij grote witte bloemschermen . De glansmispel leent zich ook uitstekend voor het maken van een goed gesloten lage haag . Tip : heeft een hekel aan kalk . Vormsnoeien doe je in de lente en in de zomer .
Syringa of Sering , is een omvangrijke , geurige bladverliezende heester die bloeit in mei ( maar dit jaar veel vroeger ) met grote kegelvormige bloemen . Hoogte 2,50 tot 3 m . Tip : bloeien het best in volle zon en houden niet van kalk . Knip uitgebloeide bloemtrossen weg , en houd de struiken jong en stimuleer een rijke bloei door ieder jaar in de winter een kwart van de oude takken eruit te snoeien . Houd uitlopers aan de basis weg .
Knip takken op ongeveer de zelfde lengtes en klem ze in een pot , maar laat aan één zijde een stukje open . Vul op met mos , omwikkel de achterzijde van de natgemaakte guirlandes met wat mos en maak deze vast aan de takken . Verwerk anjers , klimop , gipskruid , roosjes en wat tuingroen compact in het steekschuim . Voor de afwerking wat pitriet gebruiken .
Delosperma congestrum , bloeit van mei tot oktober onder alle omstandigheden met een zee van bloemen . Deze plant behoort tot de familie van de vetplanten en is dus goed bestand tegen extreme droogte , en stelt geen eisen aan de grond . Hoogte 5 cm . Heel merkwaardig : de bloemen gaan open bij zonneschijn en s' avonds weer dicht . Ze staan nu al volop in bloei .
Marianne onder een prachtig bloeiende roze prunus .
Sylke in de lentetuin !
Het maakt niet uit , wie of wat je bent of wat iedereen van je denkt Het geeft niet wat of hoe je iets doet Maar vertrouwen op jezelf , dat is altijd goed Geen leven met smart , maar leef vanuit je hart Dan pas voel je de vonk die je hart raakt En hoe gelukkig je daarmee een ander maakt Je creeert in jezelf een soort van verzoening Het geeft je een volwaardig gevoel van voldoening !
Geen goud of kostbare edelsteen geeft ons geluk of vree Vriendschap en zijn warmte alleen brengt dit wel voor ons mee !
Als men bedenkt dat ook de mindere dingen bij het leven horen, dan is het grootste leed geleden .
Toon Hermans
Niet je hele lange leven met je voetjes op de grond beetje dromen, beetje zweven lijkt me ook niet ongezond !
Neem deze vredesduif mee naar jou blog , zo kan zij door heel bloggeland vliegen en overal vrede brengen !
Wie rustig leven wil mag niet zeggen, wat hij weet, en niet geloven wat hij hoort !!
Ik wens jou : 'n glimlach , als treurigheid je overvalt Een regenboog , om al je dromen waar te maken Een lach , die je gezicht laat stralen Een knuffel als je , je niet lekker voelt Vrienden die je vrolijk maken , zodat je ogen stralen Vertrouwen , als je twijfels hebt Geloof , om de hoop niet te verliezen De deugd om jezelf , te kennen Geduld om de realiteit te aanvaarden !!
Je kunt geven zonder lief te hebben Maar je kunt niet liefhebben zonder te geven !
Er zijn slechts twee problemen , of er is iets wat we niet willen . Of we willen iets wat er niet is !
Hortenia' s en rozen zijn de bloemen waar ik het meest van hou !