Foto
Welkom op de blog van Eric De Meyer
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Categorieën
  • Allerlei (88)
  • Bekende Vlaming (74)
  • Camper (338)
  • Camper Perte- Total . (5)
  • Foto's uit de oude doos (15)
  • Grapje (10)
  • Info (973)
  • Moppen (36)
  • Scheldepeloton (227)
  • Wielrennen (761)
  • Blog van Eric

    Welkom op de blog van Eric
    10-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brabantse Pijl .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Peter Sagan heeft op het startpodium van de Brabantse Pijl nog een keer publiekelijk zijn excuses aangeboden aan rondemiss Maja Leye. Voor het oog van de aanwezigen overhandigde de Slovaak voorafgaand aan de wedstrijd zelf een bos bloemen aan het bloemenmeisje. Anderhalve week geleden kneep de renner Maja op het podium van de Ronde van Vlaanderen in haar billen.
     
    Nadien sleepte Peter Sagan verdiend de overwinning mee in een boeiende finale , samen met Philippe Gilbert en  Björn Leukemans sprinten zij voor de overwinning .
     
    Het nu reeds wereld bekend bloemenmeisje Maja Leye mocht Peter terug de kus en de bloemen afgeven , misschien bloeit er nog iets moois uit .........
         
     
     
     

    10-04-2013 om 18:18 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    09-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aangename temperaturen op komst ......
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
     Komende weekend tot 20 graden .......
     
    We hebben er lang op moeten wachten, maar de lente lijkt eindelijk in het land.
    Deze week verwacht weerman Frank Deboosere nog buien en onweer, het weekend ziet er daarentegen veel gunstiger uit.
    Met twintig graden is het zondag wellicht opnieuw terrasjesweer. De tijd van de nachtvorst is daarmee voorbij.
    Op Nieuwjaar was het te warm en met Pasen te koud, maar het lijkt erop dat we dit weekend op aangename temperaturen afstevenen. "Het zou me niet verbazen dat we na deze lange winter ook een warme zomer krijgen", zegt weerman Marc Van den Broeck. "Dat kan ik natuurlijk niet met zekerheid zeggen, want langetermijnsvoorspellingen zijn niet altijd accuraat."
     
    Joke Van De Velde ( Miss België 2000 )  zal terug kunnen genieten aan haar zwembad ( zie foto ) 

    09-04-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Bekende Vlaming
    >> Reageer (0)
    08-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lente in aantocht ......
    Eindelijk heb ik deze morgen de training kunnen aanvatten zonder vriestemperaturen  , meer nog rond 11 h hadden wij met het Scheldepeloton reeds 14 graden ......en dat was reeds lang geleden .
     
    Als alles juist voorspeld is , zouden wij op het einde van de week stijgende temperaturen krijgen , maar dan wel meer kans op regen .
    Aan de Schelde kan men goed zien dat de aangekondigde regen welgekomen is , ik heb het waterpeil zelden zo laag gezien .
    Aan een goed tempo hebben wij weer onze kilometers kunnen afwerken , met een mooi aantal renners ........ 
    Bij thuiskomst stond de teller  terug op 115 km .......... 






    08-04-2013 om 14:42 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    07-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Parijs - Roubaix
    Klik op de afbeelding om de link te volgen  De meeste renners zullen opgelucht naar het weerbericht gekeken hebben aan de vooravond van Parijs-Roubaix. Waar de Helleklassieker in het verleden vaak ook hels weer kende, wordt het nu op weervlak zeker de minst meedogenloze van de voorjaarsklassiekers. De frisse start rond 10u30 zal nog aan de onderkoelde toestanden van de Primavera en de Ronde doen denken, maar de zon breekt door en met temperaturen die zowaar met de grens van de 10 graden flirten, krijgen de renners zelfs een lenterig gevoel. De wind waait zwak, meestal in de zij en in de finale zelfs grotendeels in de rug. Maar met de Hel van het Noorden is het altijd iets, want stof vreten op kasseien is ook allesbehalve leuk.

    07-04-2013 om 10:38 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    06-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Doordenkertje !
    Halfzeven, ik ontwaak, glip stilletjes uit bed om m'n vrouw niet te wekken
    en verdwijn in alle stilte in de badkamer.

    Eenmaal in mijn fietskleren, sluip ik op m'n tenen naar de garage om mijn
    bike stilletjes buiten te zetten.

    Bij het openen van de garagepoort slaat de ijskoude sneeuwregen me in het
     gezicht. Alhoewel ik al erger heb meegemaakt, besluit ik toch maar eerst
    naar het weerbericht te luisteren op de radio.


    De weersvoorspelling is dramatisch: sneeuw, ijzel, hagel, stormwind...

    Ik kleed me uit en, terug in bed, kruip ik dicht tegen m'n vrouw haar rug
    aan en fluister: "Schat, het is verschrikkelijk slecht weer!"

    Waarop mijn vrouw, half slapend, antwoordt:
     "Kan je nou geloven dat mijn man in dit weer is gaan fietsen!"

    06-04-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Grapje
    >> Reageer (0)
    05-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koud en veel wind .
    Terug op het zelfde uur vertrokken deze morgen , om met het Scheldepeloton een training(ske) te maken .
     Koud en veel wind , dat nodigde terug uit voor waaiers in het peloton .
     In de tweede ronde was het kilometers lang op het boortje rijden , dus volledig in de wind .
     Na 90 km zag ik op mijn computer ( 160 hartslag ) dat was het sein om mij te laten uitzakken .
     Vroeger zou ik daar niet naar gekeken hebben , maar de hartspecialist had mij de raad gegeven daar niet boven te gaan  .
     80 % van de renners zouden gemakkelijk mijn kleinkinderen kunnen zijn , dus zal ik niet meer tot het uiterste gaan .
     
     
    Op de foto zien wij op kop van de bende ( als het nog rustig was ) Hans Verlinden , volgende week maakt hij na een operatieve ingreep zijn comme-back
    bij de nevenbonden , waar hij vroeger 2 x Europees kampioen , en 2 x Belgisch kampioen werd .
    Zondag zou het eindelijk lente worden volgens de weervoorspellers , eerst zien en dan geloven  !!!!!!!!!!! 
       




    05-04-2013 om 15:25 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    03-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Openachterdeurdag .........
     
    Terug koud en winderig weer deze morgen met het Scheldepeloton , gelukkig was het droog en zonnig ........
    Met meer dan 100 renners was het echt koers , door de wind hadden wij verschillende waaiers ,en groepjes .
    Ik was tevreden mij te kunnen handhaven in de eerste gelederen , na toch echt diep te moeten gaan .
    Na 130 km was mijn lichtje langzaam aan het uitgaan , als enigste renner was ik toch reeds om 7h20 vertrokken op training .
    Van mijn informant Karel Vander Schelden had ik de raad gekregen de titel voor deze rit openachterdeurdag te noemen .
    En dit was niet overdreven , als je zag wie er allemaal doorzakten ...........

    NB: Karel op kop van de grote bende ( zie foto )




    03-04-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Scheldepeloton
    >> Reageer (0)
    02-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Photoschop .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
     
    Creatieve photoshoppers lachen met Sagan .....

    Miljoenen wielerliefhebbers zagen het beeld van Peter Sagan die op het podium van de Ronde van Vlaanderen in de billen van een miss kneep. Ineengeflanst met Photoshop, zo blijkt nu. De échte foto verklaart waarom Tom Boonen na zijn val vroeg in de Ronde niet verder kon.

    Peter Sagan die tijdens de podiumceremonie van de Ronde van Vlaanderen het bloemenmeisje in de kont kneep, het blijft de gemoederen in wielerland beroeren. De Slovaakse renner heeft ondertussen zijn excuses via een filmpje op het internet aangeboden, maar ondertussen gaat op twitter een nieuwe foto van Sagan de wereld rond.

    02-04-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Grapje
    >> Reageer (0)
    01-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fantastische Cancellara .
    Gisteren een fantastische Cancellara de ronde van Vlaanderen zien winnen , als top favoriet zo een prestatie leveren is echt zeer
    uitzonderlijk . je moet het maar doen ( tegenwind ) aan zo een snelheid naar de eindstreep te stormen .
    Nu is de vraag met hoeveel minuten voorsprong  hij zal eindigen in Parijs-Roubaix , die nu zondag verreden wordt .
    Monsieur Parijs- Roubaix Roger De Vlaeminck zal nu zeker mede recordhouder blijven , nu Tom Boonen niet kan deelnemen , Roger zal zeker
    niet ongelukkig zijn , Roger kennende ........

    Deze morgen was er aan de Schelde terug een mooi peloton aanwezig , wel niet met de snelheden van Cancellara , maar toch een
    goed onderhouden tempo voor 110 km
    In het zonnetje lag ons parcours deze morgen er mooi en rustig bij , nu nog wachten op warmere en betere temperaturen ............
    Voor het volgend week-end zouden de temperaturen eindelijk wat oplopen










    01-04-2013 om 18:57 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    30-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ronde van Vlaanderen voor wielertoeristen .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Nadat de top ministers deze nacht een overeenkomst hadden voor de begroting van de federale regering in de lambermont ,
    zijn Kris Peeters en Alexander De Croo gestart in de ronde van Vlaanderen voor wielertoeristen ......

    Ondanks de vrieskou starten op de Markt in Brugge en in Oudenaarde vandaan 16.000 fietsfanaten voor hun Ronde
    van Vlaanderen. Onder de deelnemers zijn 6.500 buitenlanders uit dertig verschillende landen.
    De temperatuur was deze morgen -1 in Oudenaarde .

    Passen wordt kouder dan kerstdag .......

    Genieten van lenteweer zit er deze paasvakantie niet in,het wordt alweer barkoud. Tot nog toe is de maand maart gemiddeld zo'n
    vier graden kouder dan normaal. Het ziet er zelfs naar uit dat het op Pasen kouder zal zijn dan op kerstdag ......

    30-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Info
    >> Reageer (0)
    29-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veel te koud voor de tijd van het jaar .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Veel te koud voor de tijd van het jaar , maar gelukkig blijft het droog .
    Zo een slecht voorjaar heb ik persoonlijk nooit geweten , een Duits weerkundige ( die de vier laatste jaren juiste voorspelling gedaan heeft )
    spreken dat deze periode tot in juni zal aanhouden , hopelijk hebben zij nu ongelijk ....
    Het kan verkeren , vier jaar terug werden al de voorjaar's klassieker's ( 2009 ) in temperaturen tussen de 25 / 30 graden verreden .
    Het was toen gedurende een maand warmer dan in zuid Europa . Nu kunnen wij daar alleen maar van dromen .......
    Maar in dit koud weer waren toch verschillende renners komen opdagen , voor de dagelijkse ( wintertraining )

    29-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Scheldepeloton
    >> Reageer (0)
    28-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lotto Belisol Ladies .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Mooie reportage van Lotto Belisol Ladies en Rodania in Gent - Wevelgem met............. Jolien d'Hoore in de hoofdrol

    Dank aan mijn informant Karel Vander Schelden .

    28-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Info
    >> Reageer (0)
    27-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beter weer .
    Eindelijk kregen wij toch een stuk beter weer in Vlaanderen , s' morgens nog wel koud , maar een zonnetje zorgde vlug
    voor hogere temperaturen ( lang geleden )
    Voor de volgende dagen zou het weder steeds in stijgende lijn evolueren , na zo een lange en strenge winter is dit goed nieuws .
    Het beter weer zorgde voor een groot Scheldepeloton van ongeveer 50 renners .
    Aan een goed onderhouden tempo , hebben wij ons kilometers afgemaald .
    Op de teller stond 115 km , met een steeds beter gevoel .........




    27-03-2013 om 17:12 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    25-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koude strakke wind .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    In een koude strakke wind , en vries temperaturen was het geen pretje deze morgen met het Scheldepeloton een training af tewerken .
    Ongeveer 15 renners zijn komen opdagen , waaronder Bart De Clercq van de lotto - belisol team en Johan verhaeghe ( zie foto )
    Gelukkig was het droog weer , en het parcours was volledig sneeuwvrij .
    Op het einde van de week zou het zachter moeten worden , laat ons hopen ..........

    25-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Scheldepeloton
    >> Reageer (0)
    24-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gent - Wevelgem volledig berijdbaar .
    Laatste berichten ...... Gent-Wevelgem gaat door: 'Parcours volledig berijdbaar'

    Ondanks de nieuwe winterprik in ons land met tal van sneeuwbuien afgelopen nacht zal de ingekorte versie van wielerklassieker Gent-Wevelgem toch doorgaan. Op het hele parcours in West-Vlaanderen viel immers geen sneeuw en ook de passage in Noord-Frankrijk ligt er sneeuwvrij bij. De start wordt dus in Gistel gegeven om 12.35 uur voor een tocht van 183,4 kilometer. Het is wel bijtend koud met een gevoelstemperatuur van tien graden onder nul.

    En zeggen dat ik begin Januari in Spanje aan het fietsen was met ongeveer 30 graden verschil ( 26 graden in de middag ) geen enkele regendag !!!
    Februari was een stuk minder ( kouder en veel wind problemen ) maar toch nog een stuk beter dan in Belgie .
    Gelukkig hebben wij in Belgie 4 lentedagen gekregen ........

    24-03-2013 om 12:13 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terug sneeuw in vlaanderen .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Deze morgen was het weer van dat , het zoveelste sneeuw wit tapijt was er in vlaanderen gevallen (- 3 graden )
    Doordat de temperatuur vandaag niet boven het vriespunt zal komen , ziet het er echt niet goed uit voor Gent - Wevelgem .
    De zoveelste voorjaar's klassieker die geteisterd wordt door de uitzonderlijk strenge winter .
    Benieuwd of deze klassieker kan doorgaan ?

    Voor zulke lage temperaturen in deze tijd van het jaar is het teruggaan tot 1879, zo heeft Frank ­Deboosere berekend. Op 23 maart van dat jaar werd het niet warmer dan -0,1 graden. Nog kouder was het op 23 maart 1853, toen de temperatuur op min één bleef steken,

    24-03-2013 om 09:33 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wieler mirakel .......
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De wonderen zijn nog niet de wereld uit , het parcours in Gent - Wevelgem was in west Vlaanderen volledig sneeuw vrij .
    In West- Vlaanderen had het deze nacht niet gesneeuwd , van geluk gesproken ........
    De start werd dan wel in Gistel gegeven , in plaats van in Deinze , waar er nog overvloedig sneeuw aanwezig was .
    De organisatoren spraken van een wieler mirakel ........
    Na een mooie finale , kregen wij Peter Sagan als verdiend winnaar .

    Onze Scheldevriendin Jolien D' Hoore was na terug een sterke wedstrijd op een vierde plaats geëindigd bij de Dames Elite .
    Een dikke proficiat Jolien ....... 

     
    Trainingsvriend Thomas De Gendt (Vacansoleil-DCM) heeft vandaag  de zevende en tevens laatste etappe gewonnen in de 93e editie van de Ronde van Catalonië. Voor Vacansoleil-DCM was het de eerste zege van het seizoen. De eindzege is voor de Ier Daniel Martin ,

    24-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Wielrennen
    >> Reageer (0)
    23-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eddy Merckx .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eddy Merckx werd donderdag een pacemaker ingeplant. De allergrootste renner uit de wielergeschiedenis onderging de ingreep in het Sint-Jansziekenhuis in Genk. Vandaag wordt hij al ontslagen.
    Wij wensen hem een spoedig herstel toe .

    De fotoreportage was in opdracht voor PRIMO magazine , samen met naamgenote Marleen Merckx (  Simoneke uit thuis )

    23-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Info
    >> Reageer (0)
    22-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koude strakke wind .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Gelijk gepland vroeg vertrokken voor een lange trainingsrit , in een koude strakke wind maar gelukkig zonnig . viel het toch niet te best mee .
    Omdat ik de laatste dagen uitsluitend op de rollen gefietst heb , constateerde ik dat ik nog een stuk tekort schoot voor de ideale
    conditie tehebben .
    Als ik twee weken kan blijven trainen op de weg , moet dit toch een heel ander gevoel geven .
    Op de teller stond 120 km , in die koude strakke wind was het welletjes geweest voor vandaag .

    22-03-2013 om 18:01 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    21-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Droog maar fris weer ........
    Na de winterprik was het deze morgen eindelijk terug fietsweer om met het Scheldepeloton een deftige training te maken
    van ongeveer 100 km .
    Aan een goed onderhouden tempo hebben wij deze training in drie uur kunnen afwerken , wat toch een gemiddelde snelheid betekend van
    ongeveer 32 k/u .
    Zo een tempo is ideaal om terug in conditie te komen,.
    Voor morgen voorspellen ze de zelfde weersomstandigheden , ( droog maar fris )
    Natuurlijk zal ik morgen terug gebruik maken van deze fietsdag , om met het peloton een duurtraining te maken .
    Voor de volgende dagen zijn de weervoorspellingen niet zo bijzonder , wij zien wel ...........

    Alle 16.000 tickets voor de Ronde van Vlaanderen voor wielertoeristen zijn de deur uit. De Ronde van Vlaanderen Cyclo vindt plaats op zaterdag 30 maart, daags voor de eigenlijke Ronde.

    ‘De invoering van een limiet tot 16.000 fietsers is er gekomen na overleg tussen de lokale overheden en de organisatie', laat organisator Golazo donderdag weten. ‘De beperking van het aantal deelnemers moet de maximale veiligheid voor zowel de deelnemers als de andere weggebruikers kunnen garanderen, het comfort van de deelnemers verhogen en de overlast voor omwonenden binnen de perken houden.'











    21-03-2013 om 16:30 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)


    Gastenboek
  • Bakker
  • Jan Debusscher
  • Lüdenscheid - 5L
  • Een aangename herfst dinsdag namiddag
  • Heb een aangename herfst weekend toegewenst.

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per maand
  • 09-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011

    Blog als favoriet !


    Mijn favorieten
  • VRT
  • Fotoblog Van Jozef De Fraine
  • BELGIANDOGSFAMILY
  • EDDY ...MOBIELEHONDEN .........
  • SOFIE DE VUYST
  • REGENRADAR
  • BART DE CLERCQ
  • HET SCHELDEPELOTON ( FACEBOOK )

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • Allerlei (88)
  • Bekende Vlaming (74)
  • Camper (338)
  • Camper Perte- Total . (5)
  • Foto's uit de oude doos (15)
  • Grapje (10)
  • Info (973)
  • Moppen (36)
  • Scheldepeloton (227)
  • Wielrennen (761)

  • Categorieën
  • Allerlei (88)
  • Bekende Vlaming (74)
  • Camper (338)
  • Camper Perte- Total . (5)
  • Foto's uit de oude doos (15)
  • Grapje (10)
  • Info (973)
  • Moppen (36)
  • Scheldepeloton (227)
  • Wielrennen (761)

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    broedereverard
    www.bloggen.be/broeder
    Categorieën
  • Allerlei (88)
  • Bekende Vlaming (74)
  • Camper (338)
  • Camper Perte- Total . (5)
  • Foto's uit de oude doos (15)
  • Grapje (10)
  • Info (973)
  • Moppen (36)
  • Scheldepeloton (227)
  • Wielrennen (761)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs