Foto
Welkom op de blog van Eric De Meyer
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Categorieën
  • Allerlei (88)
  • Bekende Vlaming (74)
  • Camper (338)
  • Camper Perte- Total . (5)
  • Foto's uit de oude doos (15)
  • Grapje (10)
  • Info (973)
  • Moppen (36)
  • Scheldepeloton (227)
  • Wielrennen (761)
  • Blog van Eric

    Welkom op de blog van Eric
    17-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terug een record , sneeuw in de koers naar ....... de zon .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De nieuwe handige oplossing bij een lekke band ,voor gewone fiets en meer bepaald een elektrische fiets . Bij deze laatste fietsen  is het dikwijls niet evident een wiel uit te nemen om de band te herstellen .

    In de link is nu de handige oplossing gevonden ( met dank aan Guido Huysman )

    17-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Info
    >> Reageer (0)
    16-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ottenstadion........ AA GENT .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Vanavond speelt AA Gent tegen Anderlecht zijn laatste competitiematch in het vertrouwde Ottenstadion. Volgend seizoen verhuizen de Buffalo's naar het nagelnieuwe Arteveldestadion. Voor het eerst sinds midden de jaren zeventig, toen Club Brugge De Klokke verliet, gaat een Belgische eersteklasser in een nieuw stadion spelen.

    Deze morgen was ik niet zeker van het weer , bewolkt en een koude wind maar.........  toch bleef de regen uit .
    Ondanks de betere temperatuur van ongeveer 7 graden, heb ik verkozen 2 x 1 uur op rollen te rijden .
    Plezierig is wat anders , maar uit ondervinding weet ik dat ik ook zo kan in conditie komen , dit herhaal ik reeds gans de week .........

    16-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Info
    >> Reageer (0)
    15-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Fietsen Godefroot .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Omdat ik in Spanje veel problemen had met mijn nieuwe wielen , heeft de zaakvoerders Christof en Peter ( fietsen Godefroot ) ze te herstelling
    aan de leverancier terug gegeven .
    Omdat deze nog in garantie waren hebben zij de herstelling volledig gratis geleverd , van service gesproken .........
    De top mechanieker's Steven en Jochen De Smet.hebben ze goed gekeurd voor dienst ( zie foto )

    Afgelopen nacht werd in België de laagste temperatuur van deze winter- vanaf 1 december tot nu- opgetekend. Op het meetpunt Elsenborn (Hoge Venen) daalde het kwik tot min 17,9 graden, aldus weerman Eddy De Mey.

    De combinatie van een dikke sneeuwlaag, een vrijwel heldere hemel, weinig wind en stagnerende polaire lucht hebben deze lage temperatuur mogelijk gemaakt.

    Voor morgen verwachten de weermannen zachtere temperaturen , de regen moeten wij er maar bij nemen .

    15-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Info
    >> Reageer (1)
    14-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Einde van de winterprik ?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Na de winterprik kregen wij deze middag mooie opklaringen en betere temperaturen .
    Volgens de weervoorspellers zou dit het einde zijn van de koudegolf  , hopelijk komt de lente terug die wij vorige week verloren hadden .
    Omdat de wegen goed berijdbaar waren , heb ik een trainingsritje van 60 km gemaakt in het mooie West Vlaanderen .

    14-03-2013 om 19:24 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    13-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Triestig record .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Nog maar eens een triestig record .......... Voor het eerst in het voorjaar zijn de semi klassieker Kuurne- Brussel - Kuurne en Nokere Koerse-Danilth Classic samen afgelast in het zelfde jaar .

    De organisatoren van Nokere Koerse-Danilth Classic hebben dinsdag in Kruishoutem beslist om de 68e editie van de wielerwedstrijd op woensdag 13 maart af te gelasten omwille van het winterweer.
    Volgens de inrichters is het de eerste maal dat hun wielerwedstrijd Nokere -Koerse door de slechte weersomstandigheden niet door gaat , Tom
    Boonen en Mark cavendish hadden zich ingeschreven , samen met zijn ploegmaten .

    De beslissing werd genomen in samenspraak met de jury en de veiligheidsdiensten, meldt de organisatie. De aanhoudende sneeuw heeft dinsdag bepaalde gedeeltes van het parcours zeer gevaarlijk gemaakt.

    Voor de kleinkinderen kon de pret niet op ......


    13-03-2013 om 14:42 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    12-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Filerecord gesneuveld .........1600 km .
    Van fietsen was het deze morgen geen sprake , gisteren is het onophoudelijk beginnen sneeuwen , tot op heden .
    Deze middag zou het ophouden met sneeuwen , maar op sommige plaatsen is er reeds sprake van 15 cm sneeuw in Vlaanderen .
    Om wettelijk in orde tezijn heb ik deze morgen het voetpad sneeuwvrij gemaakt , het is wat anders dan een trainingsrit .
    Na een lange periode ga ik nu een ritje .......... op de rollen maken .
    De moeilijkste ochtendspits van de hele winter. Al erg vroeg was het filerecord gesneuveld. Rond 8 uur waren de files al opgelopen tot meer dan 1.600 km files op het hele wegennet. Op de meeste snelwegen is slechts een rijstrook berijdbaar, zowat alle secundaire wegen zijn ondergesneeuwd. Rond 8u stond er al zo'n 525 km file op de snelwegen, wat heel uitzonderlijk is.
    Leve de opwarming van de aarde .........




    12-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Info
    >> Reageer (0)
    11-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opwarming van de aarde ??????????
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Omdat er sneeuw opkomst is heb ik deze morgen nog een trainingsritje gemaakt van 70 km ,
    Voor de volgende dagen zal ik verplicht zijn de rollen boven te halen .
    Als je weet dat wij in Vlaanderen een week geleden met temperaturen van 20 graden kon fietsen , was het deze morgen - 1 ,
    van een verschil gesproken .......
    Drie of vier renners gezien die zo zot waren in deze weersomstandigheden tefietsen .
    Terwijl ik dit nu schrijf , is de voorspelde sneeuwzone Vlaanderen aan het veroveren , hopelijk voor een korte periode .........

    Volgens Frank Deboosere zou het geleden zijn van .........1888 , dat wij op dit tijdstip van het jaar zo koude vriesdagen hebben gehad .
    En dan maar beweren van de opwarming van de aarde ??????????

    11-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Info
    >> Reageer (0)
    10-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Peter Baele .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Na een mailtje naar onze wielervriend Peter Baele na een lange afwezigheid , kreeg ik dit antwoord .............

    Naar mijn mening toch een jammer verlies van een goede vriend , misschien komt hij nog terug op zijn beslissing

    Hallo Eric

    Geert mijn fiets staat al maanden op stal,sinds vorige week ben ik terug beginnen fietsen..
    Zal af en toe nog eens te zien zijn aan de schelde,maar niet zo heel veel.Heb er een beetje genoeg van,
    heb altijd mijn best gedaan zodat iedereen op een veilige manier kon rijden,maar ze zijn een beetje TE VER gegaan,
    KOERSEN EN VALPARTIJEN,en als ik hen daarop wees,WERD IK VIERKANT UITGELACHEN.Nu ben ik op mijn
    gemak,geen gezaag meer,TREK MIJ NIETS MEER AAN VAN SCHELDE EN MERELBEKE-PELOTON,rij enkel nog voor de fun.

    Groetjes,tot ziens

    Peter

    10-03-2013 om 17:53 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belga sport .......
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Woensdag een prachtiger reportage gezien op Canvas in Belga Sport   , met als tittel "Roger De Vlaeminck eenzaam in Yvoir "


    Roger De Vlaeminck heeft veel gewonnen in zijn loopbaan, maar nooit de wereldtitel op de weg. Het parcours van 1975 in Yvoir, een idyllisch dorp in de Provinvie Namen, was nochtans op zijn lijf geschreven. Een haperende tactiek zorgden er evenwel voor dat De Vlaeminck dat jaar op de tweede plaats strandde.
    Reeds nu is deze aflevering van Belga sport als beste reportage gekozen , met ruim 900. 000 kijkers over de twee uitzendingen was dit een
    groot succes voor canvas .
    Roger als echte winnaar , en een van de zeldzame renners die Eddy Merckx in zijn beste tijd kom overwinnen , zal dit ook als een overwinning
    beschouwen .
    Op de afbeelding zien wij op het natour criterium te Aalst , Roger De Vlaeminck , Jo Planckart , en  Miss Belgie 2006 Annelien Coorevits .

    10-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Wielrennen
    >> Reageer (0)
    08-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veiliger parcours .
    Voor de winterprik die Zondag in aantocht is , heb ik deze morgen nog een training meegepikt van 90 km .
    Voor de mensen die deze winter nog niet op het Scheldeparcours geweest zijn , tijdens mijn verblijf in Spanje hebben verschillende
    gemeenten mooi werk geleverd ( tot in Oudenaarde ) .
    De afgestorven bomen hebben zij een kopje kleiner gemaakt , en deze ontworteld en verwijderd .
    Dit zal zeker voor een veiliger parcours zorgen , na een hevige storm lagen de afgestoven taken verspreid over heel het traject .
    Verschillende renners kregen ongewenst bezoek van deze afgestorven taken in hun wielen , gevolg zware valpartijen .
    Bedankt aan de betrokken gemeenten die er aan meegewerkt hebben ( zie foto )




    08-03-2013 om 16:54 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    07-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Campervriend Hilaire
    Ongeveer 14 graden deze morgen , maar met droog weer mochten wij met het Scheldepeloton niet klagen voor onze dagelijkse training .
    Onze campervriend Hilaire Van De Velde was sinds gisteren terug uit Spanje , waar wij samen in Alfaz Del Pi vertoefden .
    Hij liet er geen gras overgroeien voor deze morgen met het peloton de nodige kilometers reeds af te malen .
    Samen met zijn vrouw Claudine waren zij ( ondanks het minder weer in Februari ) gemotiveerd voor volgend jaar twee maanden
    te verblijven in Spanje .
    In het peloton was Niels Reynvoet , die zondag de kattekoers in Ieper betwist ook terug uit Spanje .
    Mijn informant , en opkomend talent Karel Vander Schelden was eveneens op post na zijn wielerstage in Egypte .
    Voor Vacansoleil was Willem Wauters van de partij en voor Landbouwkrediet-Crelan Euphony  Kurt Hovelijnck..

    De weervoorspellers hebben slecht weer voorspeld voor volgende week , de winter zou terug opkomst zijn in Belgie ........
    Hopelijk voor een korte periode , het mooie weer waren wij reeds gewoon geraakt .

    Met deze de  link naar facebook van  .........HET SCHELDEPELOTON    http://www.facebook.com/Scheldepeloton











    07-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Scheldepeloton
    >> Reageer (0)
    06-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Warmste dag van het jaar in Belgie .......
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Deze morgen mocht ik mijn verloren documenten die ik in Spanje verloren had ( identiteitskaart, rijbewijs , en andere ) afhalen in De Pinte ,daar hadden zij reeds een duplicaat gemaakt .
    Een week later zijn deze waardevolle papieren boven water gekomen , maar ik had deze reeds aangevraagd .........
    Mijn identiteitskaart aanvraag was geen verloren moeite , daar deze volgende maand moest hernieuwd worden ,
    Dus geen training deze morgen , ondanks met de warmste dag van het jaar in Belgie met ....... 19 graden ,
    Morgen ben ik terug van de partij aan de Schelde ...........

    06-03-2013 om 19:20 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    05-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mooie dag .
    Gelijk voorspeld kregen wij vandaag weer een echte zomerdag , met nog zachtere temperaturen dan gisteren .
    De buren waren druk in de weer met het opfrissen , en onderhoud van hun tuin , het opkomende onkruid moest er ook aan geloven .
    Zoals voorzien ben ik vroeg vertrokken voor een mooie training met het Scheldepeloton , voor ongeveer 90 km .
    Gelijk steeds in het voorseizoen , mocht men van een groot peloton spreken .
    Belgisch kampioene Jolien d'Hoore ( elite dames ) en Kurt Hovelijnck ( die zeer scherp staat ) waren ook op post ( zie foto )
    Jolien moet dit jaar haar tittel verdedigen in La Roche ( 23 juni ) , lastige wedstrijd maar dat kan zij gemakkelijk aan .
    Mijn gezondheid is gelukkig terug in stijgende lijn , als alles naar wens verloopt sta ik er op korte tijd terug op niveau .
    Tenslotte ben ik er maar drie weken out geweest .








    05-03-2013 om 15:53 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    04-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lente gevoel .
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Vandaag hadden de weervoorspellers lente gevoel beloofd , en dat hebben wij zeker gevoeld .
    In het begin van de dag was het nog vrij koud , maar met middag temperaturen van ongeveer 14 graden ( in de schaduw ) mochten wij zeker
    niet klagen .
    Het was dan ook aangenaam een ritje te maken op ons parcours .......
    Dit mooi lenteweer zou bij ons blijven tot het einde van de week ..... meer moet dit niet zijn .
    Morgen ben ik weer van de partij , maar dan wel met het Scheldepeloton .

    Jammer genoeg moeten de toeristen in Spanje het slechte weer trotseren , wij mogen het eens van de andere kant bekijken .......

    04-03-2013 om 17:45 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgie-Spanje ........
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Niet in de voetbal heeft Belgie Spanje geklopt vandaag , maar wel met de dag temperaturen .
    Voor begin Maart is dit toch een grote uitzondering te noemen .
    Met de iPhone ( zie foto ) en op de Spaanse meteo was dit de juiste opmeting .
    Hopelijk moeten wij deze overwinning niet bekopen in de volgende dagen ...........

    04-03-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Info
    >> Reageer (0)
    03-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lente in het zicht
    Na een rustperiode van drie weken , ben ik deze morgen terug de training herbegonnen op een rustig tempo .
    Gelukkig geen wind , en droog weer om de eerste training af tewerken van ongeveer 80 km .
    Voor de volgende dagen zou de lente in het zicht zijn , met voorspellingen tussen de 12 /14 graden ........




    03-03-2013 om 18:39 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    01-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Parijs - Nice
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Bij het Nederlandse Vacansoleil-DCM zetten ze alles op de Nederlander Lieuwe Westra en Thomas De Gendt. "Met Westra en De Gendt kunnen we opnieuw op zoek naar ritzeges zoals vorig jaar. De Gendt moet overigens meer ambiëren. Een stevig eindklassement met hem is eigenlijk onze hoofdbetrachting", verduidelijkte ploegleider Hilaire Van der Schueren.
    Onze Scheldevriend Ttomas De Gendt heeft reeds bewezen dat hij dit gemakelijk aankan , wij kijken er reeds naar uit .........

    01-03-2013 om 17:13 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    28-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lance Armstrong ..........
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De advocaten van Lance Armstrong gaan op twee manieren de schadeclaim van het Amerikaanse ministerie van Justitie proberen te weerleggen, aldus een anonieme bron tegen de krant USA Today.

    Volgens de verdediging van de gevallen wielerheld is de zaak tegen hem te oud. Daarnaast had de regering ook op de hoogte moeten zijn van het dopinggebruik binnen de ploeg US Postal, omdat er genoeg informatie over naar buiten zou zijn gekomen.

    De federale regering mengde zich vorige week in de zaak rond Armstrong omdat overheidsbedrijf US Postal als hoofdsponsor tussen 1999 en 2004 ongeveer 30 miljoen dollar in het wielerteam van Armstrong stak. De renner zou het bedrijf hebben misleid door te liegen over zijn dopinggebruik.

    "Volgens de advocaten is het duidelijk dat er genoeg informatie was over het gebruik van verboden middelen binnen de ploeg. De regering wist of had het daarom moeten weten en had daarom veel eerder een claim moeten indienen"

    Lance en Sheryl Crouw tijdens een fotoreportage in betere tijden , deze is opgenomen tijdens De Tour De France in  2004 voor PRIMO
    Magazine  . 

    28-02-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Wielrennen
    >> Reageer (0)
    25-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hopelijk het einde van de winter ?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Scheldevriend Hilaire , die nog steeds op trainingstage is in Alfaz del pi , maakt nu het (mooie weer) in Spanje . Zijn vrouw Claudine die het daar blijkbaar goed kan vinden op de camperplaats .
    Volgens de laatste gegevens fietst hij nu reeds mee met de eerste groep ( sterkste) in het Benidorm peloton .

    Op mijn beurt heb ik goed nieuws gekregen van de dokter .
    Woensdag mag ik terug het Scheldepeloton opzoeken , voor een rustige training .
    Gelukkig is de sneeuw verdwenen , en zou het op het einde van de week richting 11 graden gaan .
    Hopelijk het einde van de winter ???????

    25-02-2013 om 19:58 geschreven door ericdemeyer  


    >> Reageer (0)
    24-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sneeuw in Vlaanderen .........
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Dat de winter nog niet gedaan is , kon men deze morgen vast stellen .
    Vlaanderen lag onder een sneeuwtapijt van ongeveer 3 cm , met een temperatuur van + 2 graden zal deze zeker niet blijven liggen ,
    De komende dagen verwachten de weervoorspellers zachtere temperaturen .
    Het is nog een vraag of de klassieker Kuurne-Brussel- Kuurne zal doorgaan , voor de Cross zou dit geen probleem mogen zijn , die on 13h 45 kan gevolgd worden op Canvas .
    Onze kleinkinderen die hier verbleven hadden blijkbaar geen bezwaar tegen het wit tapijt , de pret kon niet op .........

    24-02-2013 om 00:00 geschreven door ericdemeyer  


    Categorie:Info
    >> Reageer (0)


    Gastenboek
  • Bakker
  • Jan Debusscher
  • Lüdenscheid - 5L
  • Een aangename herfst dinsdag namiddag
  • Heb een aangename herfst weekend toegewenst.

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per maand
  • 09-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011

    Blog als favoriet !


    Mijn favorieten
  • VRT
  • Fotoblog Van Jozef De Fraine
  • BELGIANDOGSFAMILY
  • EDDY ...MOBIELEHONDEN .........
  • SOFIE DE VUYST
  • REGENRADAR
  • BART DE CLERCQ
  • HET SCHELDEPELOTON ( FACEBOOK )

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • Allerlei (88)
  • Bekende Vlaming (74)
  • Camper (338)
  • Camper Perte- Total . (5)
  • Foto's uit de oude doos (15)
  • Grapje (10)
  • Info (973)
  • Moppen (36)
  • Scheldepeloton (227)
  • Wielrennen (761)

  • Categorieën
  • Allerlei (88)
  • Bekende Vlaming (74)
  • Camper (338)
  • Camper Perte- Total . (5)
  • Foto's uit de oude doos (15)
  • Grapje (10)
  • Info (973)
  • Moppen (36)
  • Scheldepeloton (227)
  • Wielrennen (761)

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    broedereverard
    www.bloggen.be/broeder
    Categorieën
  • Allerlei (88)
  • Bekende Vlaming (74)
  • Camper (338)
  • Camper Perte- Total . (5)
  • Foto's uit de oude doos (15)
  • Grapje (10)
  • Info (973)
  • Moppen (36)
  • Scheldepeloton (227)
  • Wielrennen (761)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs