Deze morgen bezoek gekregen van de ........ Politie op het Scheldeparcours , die hebben eens vriendelijk gezwaaid , Gelukkig was de snelheid matig en was er geen reden om op te treden .
Voor morgen zouden wij het gezelschap krijgen van een aangenaam zonnetje .
Vroeg opgestaan om een mooie training af tewerken deze morgen , maar door de hardnekkige mist die er heerste heb ik deze maar uitgesteld tot ..........morgen .
Steven van Malderghem heeft mij een foto bezorgd van in de goede oude tijd , op de foto kan je de Vader van Steven zien , samen met uw
blog maker , als ik mij niet vergis was die foto genomen bij de liefhebbers in Semmerzake ( op kasseien ) en hebben wij het peloton op
minuten gefietst , Als je met Willy in de ontsnapping zat , had je veel kans op succes ........
Gisteren hadden wij het uitvoerig over de goede prestatie van onze Scheldevriend Willem Wauters , ik voorspelde dat het bij deze goede prestaties niet lang kon duren voor een zo begeerd vast contract te bekomen .
Vandaag heeft Willem bij wielerploeg Vacansoleil-DCM een vast contract getekend voor twee jaar .
Dit betekent dat hij nu vaste ploegmaat van trainingsvriend Thomas De Gendt wordt , wedden dat hij nog mooie dingen zal laten zien dit jaar bij zijn nieuwe ploeg .
Als je weet bij deze crisistijden , hoe moeilijk het is dit te behalen , kan je niets anders dan zeer goede prestaties neerleggen .
De tijd van vroeger ............ is definitief voorbij .
Wij wensen Willem nog veel succes toe , samen met Thomas De Gendt .
Deze voormiddag geen weer om een fietstraining te maken , het zal voor morgen zijn ..........
Deze morgen een bezoekje gebracht bij fietsen Godefroot , jammer dat ik niet met het Scheldepeloton op pad was , van Karel heb vernomen dat er mooi volk aanwezig (letterlijk en figuurlijk ) was .
Onze Scheldevriend Willen Wauters heeft gisteren terug een mooie prestatie neergezet in de Stadsprijs Geraadsbergen , als stagiair bij
wielerploeg Vacansoleil-DCM heeft hij samen met ploegmaat Johonny Hogerland de wedstrijd kleur gegeven .
Na een sterke wedstrijd voor de ploeg , eindigde hij nog op een mooie vierde plaats , als hij deze lijn kan doortrekken, is een vast contract binnen handbereik ( zie foto met Thomas ) .
Ik heb de renners niet kunnen tellen deze morgen in het Scheldepeloton , maar zeker een stuk meer dan 100 renners waren op post .
Het zal zeker te maken hebben met de aangekondigde regen dagen die gaan volgen . Ik heb mij vandaag rustig in het peloton gehouden en de koplopers laten rijden .
Na gisteren een goede harde training heb ik nu een herstel oefening ingelast , dit leek mij een goede oplossing ............
Met een bang hartje ben ik deze morgen op training vertrokken na mijn val van gisteren , het eerste uur voelde alles stijf en pijnlijk aan , maar daarna ging het steeds beter en beter, ik had zelfs besloten het parcours tweemaal af tefietsen .
De tweede maal was het peloton terug losgebroken richting Zwijnaarde , op een gegeven ogenblik was er een ontsnapping van zeven renners ,
verschillende renners probeerde nog het gat te dichten , maar dat was te vergeefse moeite , ondertussen hadden zij reeds 250 meter voorsprong .
Dat was het sein on samen met Kurt Hovelynck aan een wilde achtervolging te beginnen , al de renners die er tussen zwalpten hebben wij opgeraapt en achter gelaten...... ik heb de snelheid niet kunnen opnemen , maar dat zal rond de 30 geweest zijn !!!!!!!!!!
Aan de Vos ( Gavere ) hebben wij de koplopers kunnen pakken ( dankzij Kurt ) de rest was weggeblazen , na 120 km heb ik besloten via de N60 De Pinte op tezoeken ( in de pletsende regen )
Wie had dat gedacht , na mijn val ...........
Daar juist nog goed nieuws kunnen vast stellen op bloggen, terug de eerste plaats ingenomen in mijn categorie ( zie foto ) , na gisteren een slechte
dag ( val ) nu een goede dag ondanks de regen , zo zit het leven in elkaar zeker ??????
Van een pech dag gesproken ...... deze morgen kon ik de gevallen
renners niet meer ontwijken in het Scheldepeloton , desondanks mijn piste
ervaring , kon ik geen kant meer op om deze val te ontwijken , naar
verluid zou een renner in het peloton een tak in zijn wiel gekregen hebben
.
Gevolg voor mij een open knie wonde , bloeduitstorting in mijn linker bil ,
die nu aan het zwellen is , terug pijn in mijn toegetakelde linkerschouder (
terug pijnstillers ) , en een gebroken G S M .
Daar juist nog bij de dokter geweest ,die me de raad gaf tot morgen te
wachten hoe alles evolueert.
Als je weet dat het op het moment van de val maar tussen de 30 en 35 km
gefietst werd , en dat was de echte snelheid .
Met zo zacht weer zoals deze morgen , ben ik vroeg vertrokken voor een training van 110 km , eerst ben ik gewoontegetrouw peloton B
tegengekomen , om daarna verder te fietsen met de A groep .
In het mooi pelotonnetje was ook prof belofte WIllem Wauters was van de partij ,( zeer sterk gefietst voor de ploeg in de druivenkoers in Overijse en toch nog op de 18de plaats beëindigd , als ook Belgisch Kampioene Dames triatlon Joke Coysman met mijn informant Karel Vander Schelden ( zie foto ) . Op weg maar Zwijnaarde heb ik nog eens de gas opengedraaid , van snelheden zal ik niets zeggen ( 30 ) maar ik was toch alleen aangekomen ...... Voor de volgende dagen is de weersvoorspelling niet te best ........
Bericht van Peter Baele voor het Scheldepeloton ...........
Door wegenwerken in de aanloop naar OUDENAARDE,die
verschillende maanden zullen duren,gaan de WEEKEND RITTEN van HET SCHELDEPELOTON
over een alternatief parcours gereden worden.Zoals je kan opmaken uit
onderstaande mails is er heel wat discussie,
over welk traject er nu zal gereden worden.Omdat de vraag
reeds gekomen door velen is om dit jaar ZO VROEG MOGELIJK MET HET MERELBEKE
PELOTON
te rijden,over ons bekende traject via KRUISHOUTEM,zouden we
vanaf komende zondag 26/08/ starten met de EERSTE RIT .Voorlopig zouden we
vertrekken DE ZONDAG om 9Hr10 aan de SCHELDEBRUG IN ZWIJNAARDE,( indien er
voldoende intresse is kan er ook op ZATERDAG gereden worden),om dan later op het
seizoen over te schakelen naar ons bekende
startpunt DAENE-SPORT GAVERSE STEENWEG.Het is niet de
bedoeling om CONCURENTEN te zijn van het SCHELDEPELOTON, doch
eerder een AANVULLING,om iedereen de kans te geven om in het
weekend te kunnen blijven fietsen.Men kan op die manier een keuze
maken,
met welke groep men wil fietsen,en kiezen voor een vrij vlak
en rustig traject met HET MERELBEKE PELOTON,of eerder een zwaar en intensiever
traject met HET SCHELDEPELOTON.
Björn Leukemans (Vacansoleil-DCM) (die ik geregeld tegenkom op training in Spanje ) heeft voor het derde jaar op rij
de Druivenkoers in Overijse (1.1) op zijn naam geschreven. Na een late demarrage
had Leukemans zes seconden voorsprong op de misschien even sterke Dimitry
Muravyev. De derde plaats was voor de Nederlander Johnny Hoogerland, ploegmaat
van Leukemans.
Het wielerverslag kan je deze middag om 15h50 volgen op VRT .......
juist voor de rechtstreekse uitzending van de Ronde van Spanje .
Vandaag gelukkig geen verdwaalde ganzen en eenden op bezoek gekregen in het
Scheldepeloton , zou het dan toch de Politie zijn die daar voor
gezorgd heeft dat het parcours vrij was van verdwaald wild ??????? .
Op de foto zien wij dat onze Dames Elite voor het kopwerk zorgden , samen
zijn zij ook in Eine verder gefietst richting heuvel zone
( Vlaamse Ardennen ) gebrek aan motivatie is niet aan de orde bij de Dames
, trouwens is er speciaal een wedstrijd Elite Dames georganiseerd in Merelbeke op 23 September voor hun nieuwe Kampioene van Belgie Jolien d'Hoore , dus allen daar heen .......
De dames beginnen dan toch de verdiende en nodige aandacht te krijgen , en dat
is goed nieuws .
Aan een rustig tempo van 30 ???? , was het na 110 km voldoende voor mij
vandaag , morgen zou de weersomstandigheden nog gunstig zijn ........
Slecht nieuws temelden deze morgen met het Scheldepeloton , in de
terugkomst zijn er verschillend verdwaalde ganzen en eenden in het
peloton gelopen ( gevlogen ) zij wilden hoogstwaarschijnlijk de sprint
winnen , gevolg een grote valpartij in het peloton ........
Iedereen stopte op hulp te bieden , maar gelukkig waren er geen gekwetsten
, en hebben wij kunnen doorrijden .
Misschien kunnen wij aan de Politie vragen , deze ongewenste dieren te verwijderen
op het parcours , goed voor het peloton , en zeker voor onervaren fietsers , ( toeristen ) en ......... dat zij ook niet vlugger dan 30 mogen ( lopen of fietsen ) Gelukkig reden wij ook maar 30 ???????? anders was het een ramp .
In het jaar 2000 hebben wij de eerste foto's gemaakt ven Brunhilde Verhenne
voor de affiches en flyers voor deelname aan Miss Belgie , (MBB) in de fotostudio te
De Pinte , die zij op haar beurt verdiend won in 2001 .
Nadien hebben wij tal van modereportage gemaakt in binnen en buiten land
voor verschillende Magazine's , ook is zij in tal van televisie afleveringen te
zien geweest.
Later werd zij pers verantwoordelijk ( manager ) van de wielerploeg Lotto
, voor alle grote rondes en wedstrijden .
Sinds geruime tijd werkt Brunhilde als fotoproductiemanager bij "N.V. De
Vrije Pers", uitgever van "Ché" en "P-Magazine