Ik ben Elke, studente ergotherapie aan de KHK in Geel. Ik vertrek voor 3 maanden op stage naar Rwanda. Hier ga ik samen met 2 leuke klasgenoten naartoe. Met 1 van hen ga ik kinderen met cerebral palsy behandelen. Hierover zullen wij samen ook een eindwerk schrijven.
We zijn gisteren avond aangekomen om half 9 bij Manu en Rita. We zagen vanaf het terras al duizenden lichtjes op de heuvels rond ons. We hebben veel gepraat en rond 1u in ons bed gekropen. Van de morgend zijn we opgestaan met het zonnetje van tochwel 25 graden:) en zijn we de hoofdstad al gaan verkennen. Nu zitten we bij Manu en Rita op terras samen met 2 andere belgische meisjes van leuven die hun verhalen komen vertellen:)
Dinsdag is het zover, dan reis ik samen met Riet en Lieselotte af naar Rwanda voor 3 maanden. Alles is ingepakt en volgeladen. Nu nog de nodige stress en traantjes trotseren en we zijn weg..:) Ik hou jullie op de hoogte via deze blog over wat ik in Rwanda allemaal mee maak dus veel leesplezier:)!