4de keer goede keer? Al 3 keer geprobeerd om een bericht te publiceren en al 3 keer een stomme fout gemaakt, maar dus.
Het fieldwork deze week heeft niet zoveel opgebracht. Dinsdag en woensdag werkte de hele school rond een project, met als hoofdthema afval. Dus de hele school was ofwel aan het knutselen of dansen aan het oefenen, een animatiefilm aan het maken, aan het werken aan een krantje over de afgelopen projectdagen,
Dus woensdag zijn we niet naar de school geweest, aangezien de lessen er hetzelfde uit zouden zien als dinsdag, maar we zijn wél naar het optreden gegaan. We hebben de tentoonstelling gezien en genoten van al het eten dat in de turnzaal voor hele redelijke prijzen werd verkocht. Donderdag heeft me meer opgeleverd voor mijn Final Paper. Ik kon een lerares religie interviewen en had enkele interessante gesprekken met nieuwsgierige leraars.
Dinsdagavond was het international café, maar daarvoor was het volleyball. Man, wat doet dat pijn. Mijn pols deed echt een paar dagen pijn, maar bij mij viel alles nogal mee als ik op donderdag Maria haar polsen zag: hele maar blauw, groen, bruin, geel
gezond kan dat niet zijn. Dus donderdagavond heb ik het volleyballen maar gelaten.
Woensdagavond was ik uitgenodigd voor een etentje bij Turid. Een van de Italiaanse internationale studenten zou koken. Het werd pasta met kabeljauw, dus bij deze heb ik wel vis gegeten, lieve Eva J !
Na de lekkere maaltijd speelden we spelletjes, uiteraard jungle speed en ook ligretto, ook ontzettend leuk.
Vrijdag is Liene aangekomen. s Avonds samen die lekkere Vlaamse steak opgesmuld en bijgebabbeld. Gisteren het Munch Museum bezocht en door Oslo gelopen. Van het Centraal Station via de grote, belangrijkste straat in Oslo naar het koninklijk paleis. Van daaruit naar de Hogeschool en hierna een kijkje gaan nemen in de haven. s Avonds terug naar Oslo gegaan en met Binke en haar 4 Brusselse vrienden en Isabel op café gegaan. We hadden trouwens geluk! Net nadat we binnen waren kwam de ID controleur binnen. Het was een hele gezellige Belgische avond.


Vandaag wilden we op tijd opstaan, zonder succes. Maar we hebben de metro tot aan Holmenkollen genomen want daar werden zoals ieder jaar de World Cup schansspringen georganiseerd. Dus wij hebben echt die zotte mannen van de schans zien springen. En ze landen ook weer, misschien nog zotter. Het enige mindere was het meer dan 3 uur lang stilstaan. De koude was nogal aanwezig. Maar de pannenkoeken deze avond hebben die koude doen vergeten.
Morgen hebben Liene en ik een dagje skiën gepland, spannend hoe dat zal aflopen. Je hoort het nog wel!