In de 3de laatste ronde in een valpartij terecht gekomen Lenny kon deze val niet vermijden en smakte met haar rug en bekken tegen de baan,door de hevige pijn kon ze niet meer verder fietsen en moest zo de wedstrijd opgeven ze zat nochtans goed mee voorin waar ook de huidige kampioene van Nederland zat. Bij de spoeddienst in het hospitaal werden op het eerste zicht geen breuken vastgesteld. 1 Shifter was stuk en de sluiting van een fietsschoen.
Tijdens de wegrit is Lenny zwaar ten val gekomen "dit door een foute handeling van de latere winnares zij kon zo voluit doorgaan, er waren nog enkele meisjes bij de val betrokken" het gevolg overal schaaf/brandwonden ook in het aangezicht, haar helm was op 3 plaatsen gebarsten de ketting moest terug worden opgelegd want Lenny wilde zo snel mogelijk terug op haar fiets springen maar dit duurde wel even "zeker 1min30" toch is ze nog bij de andere meisjes teruggekomen en zo 3de kunnen eindigen.
Jessy met peloton in haar wiel Demmy in actie Jessy wint pelotonspurt 4de in totaal met meisjes junioren en 1ste meisje nieuwelinge Jessy samen met de winnares bij de meisjes junioren