Inhoud blog
  • Adelaide
  • Sun - Sand - Solarrace
  • Darwin Track
  • Darwin
  • Yes!
    Zoeken in blog

    Australië
    Down Under avontuur / World Solar race
    05-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Darwin Track

    Nog heter... 39 graden... zweten, zweten, zweten!

    Onze mannen hebben hun racetijd neergezet op het circuit in Hyden Valley: 2 min 19 sec.

    Daarmee kunnen ze als 6de starten in hun categorie. Niet slecht dus.

    De wagen wordt nu klaargemaakt en nog een laatste maal opgepoetst om morgen te kunnen vertrekken. De spirit zit erin!

    Onze vrachtwagen is ook geladen op enkele kleinigheden na; morgen om 6 uur beginnen we eraan!

    Het zal weer een zware tocht worden...  of we ergens internet vinden is twijfelachtig... you'll hear us when we'll get there!









    05-10-2013 om 00:00 geschreven door arlette en marc  


    04-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Darwin

    We vlogen ondertussen naar de andere kant van Australia: Darwin.
    Bloedheet (37 graden) en gisteravond een tropisch onweer vanjewelste.

    Ik heb vandaag lekker aan het zwembad gelegen, terwijl Marc zich samen met gasten van de KUL bezig heeft gehouden met de logistieke afronding. Op het allerlaatste moment bleek de gereserveerde vrachtwagen niet beschikbaar dus zijn ze in allerijl op zoek moeten gaan naar een andere camion om alle spullen te vervoeren. Da’s nu geregeld, Marc heeft er al even mee gereden en hij ziet het helemaal zitten!

    Eigenlijk staat alles nu zo goed als klaar om zondag aan de race te beginnen. Morgenvroeg met de zonnewagen naar de kwalificaties; als de wagen op het racecircuit een goede tijd kan neerzetten krijgen we een goede startpositie. Da’s belangrijk want er zijn toch heel wat zeer goede ploegen dit jaar... de wedstrijd zal niet makkelijk worden.

    04-10-2013 om 13:33 geschreven door arlette en marc  


    01-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yes!

    Bewolkt maar droog. En onze laatste dag rond deze walvisbaaien.

    ’t Was bijgevolg vandaag of nooit meer! Dus de boot op met de ‘echte’ walvisspotters.

    Eerst vergezelden de dolfijnen ons. Maar de beestjes waren te snel om goed op foto vast te leggen.

    Maar we gingen voor de walvissen... en dan... eindelijk; zelfs mama’s met kleintjes.

    En je kunt het niet navertellen.... maar het was ‘AMAZING’!!!!!!!!!!!

    De beelden zitten op ons netvlies gebrand... we werden er begot stil van... ONVERGETELIJK!!!!!!!!

















    01-10-2013 om 12:29 geschreven door arlette en marc  


    30-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Busselton aan zee

    Bye, bye wilde natuur... terug naar de beschaving in een cosy appartement met een bad en haardroger in een stadje aan de zee. De rit terug op ons gemakske gedaan en af en toe een natuurstop ingelast en nog wat kangoeroes gespot.

    Eenmaal in Busselton langs de zee gewandeld en een koffie gedronken in een plaatselijke bar (of wat daar kan voor doorgaan)... tot Marc wat later erg misselijk werd. Terug dan maar naar ons appartement en het ventje laten uitzieken... maag en darmklachten... zwaar nachtje.

    Gelukkig ’s morgens weer helemaal beter en onze verloren tijd van gisteren vandaag proberen in te halen. Volle zon, lekker temperatuurtje dus nog enkele beroemde surfbaaien meegepikt en de ruwere rotsgedeeltes bewonderd. Nog wat walvissen gezocht... geen gevonden... verdorie toch!

    Verder binnenland vonden we toevallig wel iets heel moois: een afgebrand stukje natuurpark waar alle bomen nog zwart geblakerd waren maar waar op de bodem vooral mooie aronskelken groeiden. Zo ver je kon kijken, duizenden en duizenden van deze mooie, wilde bloemen. Hadden we nog nooit gezien.

    We zitten hier ook nabij Margeret River; de beroemdste wijnstreek van SW Australia.Dan wil je natuurlijk de lokale bevolking ondersteunen en dan ga je dus proeven... en proeven... en proeven...
    Om ’t kort... hik...samen te vatten... hik... héél goeie wijnen! Foto’s over deze uitstap worden niet gedeeld!













    30-09-2013 om 17:55 geschreven door arlette en marc  




    Archief per week
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs