Inhoud blog
  • Dag 28 : Melide - Santiago de Compostela. 64 km
  • Dag 27 : Sarria - Melide. 66 km
  • Dag 26 : Villafranca del Bierzo - Sarria. 75 km
  • Wat 2000 km fietsen met een mens doet !
  • Dag 25 : Astorga - Villafranca del Bierzo. 80 km
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn pelgrimstocht naar Santiago de Compostela
    Met de fiets vanuit Sint-Niklaas naar Santiago de Compostela
    18-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 28 : Melide - Santiago de Compostela. 64 km
    Opnieuw zo'n druilige morgen. In onze saloon is nog rustig. Met gemengde gevoelens de fiets opgestapt. Enerzijds het besef dat het verhaal ten einde komt, anderzijds toch wel het gevoel dat het welletjes is geweest. Het slechte weer van de voorbije dagen speelt hierin een grote rol. De weg blijkt nog altijd omhoog te gaan, door eindeloze bossen, verlaten dorpjes en door velden. Opeens weer het gevoel alleen in de natuur te zijn. Rond 15u30 de eindmeet gehaald, het grote plein voor de kathedraal. Opnieuw zie ik mijn begeleiders met de spandoek klaarstaan. Wij vallen in elkaars armen, het is ons gelukt. Wat eerst een uitzichtloze onderneming bleek is uiteindelijk snel tot een goed einde afgelopen. Enige cijfers voor wie het interesseert : in totaal 2330 km gereden, 2330000 pedaalslagen, 100 liter water gedronken, 12 kilo bananen gegeten, 9 pakken druivensuiker, peperkoek, ..
    Tot slot wil ik iedereen bedanken voor de steun, motivatie en leuke reacties. Speciale bedank voor Pat die samen met vrouwlief steeds de weg hebben gevonden en in noodgevallen mij steeds ter hulp kwamen. Ook een dikke merci aan Roland, zonder hem zouden de dames zich vastgereden hebben en dank zij hem bleek ook de catering feilloos te verlopen.
    Tot slot een hele grote bedank aan mijn vrouwtje. Zonder haar steun zou ik zelfs nog niet vertrokken zijn. Dank zij haar is mijn grote droom werkelijkheid geworden. Dank U wel en een dikke zoen. Amen.
    P. Het leek een onmogelijke droom,maar hij heeft het gedaan. Heel blij en fier om hem het  plein voor de cathedraal te zien opkomen. Gedurende deze maand zijn er veel verschillende gevoelens geweest, blijheid, angst, vermoeidheid,maar nooit opgeven . Proficiat Dirk
    ook een dikke proficiat voor Hilde.2300 km rijden in een auto die ze niet gewend is, verantwoordelijk voor de medereizigers, tis niet voor iedereen gegevens. Merci voor deze onvergetelijke reis.
    R. Hola, we zijn er, opdracht volbracht met "den trapt hem zelf" Amen. Vele superlatieven zijn hier op hun plaats. Ik hou het bij proficiat en bedankt voor deze fijne ervaring. En... Nu doen waar we ook goed in zijn. Eten, drinken , lullen, slapen en verwonderd zijn. Op naar de volgende uitdaging.
    H.Veel kan ik aan deze blog niet meer toevoegen,alleen een dikke proficiat aan mijn pelgrim,het was zwaar maar hij bleef doorgaan.Dikke Proficiat.Ook voor mij was het een trip naar het onbekende,maar dank zij mijn fantastische Co-piloot ?PAT is het ons toch gelukt.Haar correcte begeleiding heeft ons goed en wel in Compostella gebracht.Een reis om niet te vergeten.En nu genieten we samen van een cervessa sin alcol .schol dat hebben we verdient.Aan allen veel groeten van ons tweetjes.
    PS: 29 hotels verder,29 keer in en uitladen van de valiezen,1001 trappen,want gegarandeerd als er geen lift was lag ons kamer minstens op de 2de verdieping,90 terrassen (minstens 3xper dag),het equivalent ervan aan koffies,cola's,servesas sin alcohol of niet,voor Hilde soms een aqua sin alcohol,lekkere en minder lekkere Peregrino menu's enz.MAAR TWAS PLEZANT!!!!!!!



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (8)

    19-06-2016
    uw calvarietocht (?????)

    Dag Dirk,

    Dag Hilde,

     

     

    Proficiat voor Dirk,

    Zoveel dagen, zoveel weren, zoveel heuvels, zoveel bergen

    Wij veronderstellen dat u nu efkens genoeg hebt van het fietsen.

    Maar, de Madonna zal u het later wel belonen.

     

    Proficiat voor Hilde,

    Zulk een avontuur deden/doen jullie met zijn tweeën.

    Hilde, wij veronderstellen dat u Dirk soms wel hebt moeten oppeppen.

    Ook voor u proficiat.

     

    Groetjes en tot binnenkort.

     

    Yvette en Luc

    19-06-2016 om 18:19 geschreven door Luc en Yvette


    Held

    Dirk, je bent een held.

    Ik heb respect voor je moed, heel die tocht fietsen... heel knap!

    Geniet nu nog maar van je ervaring!

    Reinout, Els en Finn. 

    19-06-2016 om 14:45 geschreven door Reinout


    18-06-2016
    De lustige libellen
    Super gedaan.Heelhet team trouwens. Groetjes van de Libellekes

    18-06-2016 om 18:55 geschreven door Libelle-James


    MISSIE GESLAAGD

    PROFICIAT.

    Je hebt het gehaald.

    Misschien nog eens voor herhaling vatbaar ?  Je weet maar  nooit.

    Veilige terug tocht naar huis.

    Raymond

    18-06-2016 om 18:16 geschreven door Raymond Duymelinck


    hiep hiep hoera

    GEFELICITEERD!!!

    18-06-2016 om 17:47 geschreven door mieke


    Ola Dirk en co,

    Ja Halo, een hele dikke proficiat!!

    Het thuisfront is fier dat het allemaal goed verlopen is ,en nu een dikke pint en een welverdiende rust.

    groetjes.

    Lut en Dirk .

    18-06-2016 om 14:37 geschreven door Lutgart


    PELGRIMSTOCHT

    Een dikke proficiat Dirk, knappe prestatie.

    Ook voor Hilde, ook al moest ze de pedalen niet ronddraaien, die gaspedaal is ook niet niks.

    Neem maar nog een paar dagen rust en tot thuis,

    Patrick en Chris

    18-06-2016 om 13:09 geschreven door Patrick-Christel


    pelgrim

    dikke proficiat Dirk geniet nu van de rust 

    groeten voor Hilde heeft dat goed gedaan.

    Zie julie thuis...

    18-06-2016 om 10:01 geschreven door rita en etienne




    Archief per week
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 18/01-24/01 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs