Inhoud blog
  • Dag 28 : Melide - Santiago de Compostela. 64 km
  • Dag 27 : Sarria - Melide. 66 km
  • Dag 26 : Villafranca del Bierzo - Sarria. 75 km
  • Wat 2000 km fietsen met een mens doet !
  • Dag 25 : Astorga - Villafranca del Bierzo. 80 km
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn pelgrimstocht naar Santiago de Compostela
    Met de fiets vanuit Sint-Niklaas naar Santiago de Compostela
    16-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 26 : Villafranca del Bierzo - Sarria. 75 km
    De HEL. Vandaag de hel gezien. Wat nog ongestoord en een waterzonnetje begon werd algauw een triest begin van een lange lijdensweg. Na enkele kilometers klimmen begon het licht te regenende werd steeds maar erger. Daarbovenop stak er een strakke ijskoude wind op. 40 km lange klim met een stijgingspercentage tusse de 10 en 14% werd alzo een echte bedevaartstocht. De temperatuur zakte naar 8°C en de ijskoude wind ging door merg en been. Aan de noodrem getrokken en mijn begeleiders teruggeroepen naar de eerste top van 1230 m. Daar nieuwe warme kledij aangetrokken, een warm bord spaghetti gegeten en opnieuw de gietende regen in naar de uiteindelijke top. Nog een tripje van 5 km klimmen met daarna een afdaling van 12 km. Met een snelheid tussen de 30-35 km/ h, in gietende regen, afwisselend met hagel, en de ijzige wind, maakte het geheel geen lachertje. Beneden gekomen kon ik amper nog op mijn benen staan, mijn doorweekte kledij kon ik onmogelijk alleen uittrekken. De kastelein van de plaatselijke bar stuurde mij naar het toilet om andere kousen aan te trekken. Raar volkje die Spanjaarden. Enfin voor de derde maal vertrokken voor de laatste 20 km. Ook het einddoel haalde ik niet droog. 8 km voor het einde opnieuw in de gietende regen terechtgekomen. Dood vermoeit de eindstreep gehaald. Een lange hete douche genomen, nog wat gegeten en bed in. De miseriedag achter de rug. Deze vergeet ik nooit meer en wil ik ook nooit meer meemaken. Op naar de voorlaatste rit, naar Melide, 63 km.
    R. Je mag dit gerust een Kl... noemen. Wie zegt dat de Camino afzien is heeft dus gelijk. en de begeleiders, up AND down the Hills een paar keer. Ik heb in mijn nestje veel sudoku's ingevuld en foto's genomen van " niks". Maar het einddoel is inzicht, komaan Dirk nog even bijten!!  P.Door de wind door de regen,door de mist,door de hagel...ja door alles heen. Het was me het dagje wel.(ook wel een beetje voor de cavalerie op wielen).


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (4)

    16-06-2016
    compostela in zicht

     nog even doorbijten de eindstreep is in zicht

    16-06-2016 om 21:03 geschreven door rita


    pelgrim
    Oei zwaar parcour gisteren moet houden he groetjes p&c

    16-06-2016 om 15:31 geschreven door P&c


    hup Dirk hup

    Je bent er bijna, da's fantastisch. Nu nog hopen dat het weer wat beter is, zodat je met de zon als volgspot Santiago kan binnenrijden. Very Happy. Je hebt het verdiend!!!

    groetjes

    16-06-2016 om 11:46 geschreven door Mieke


    Komaan!

    Je niet laten doen!

    De laatste hindernis nog en je bent er!!!!

     

     

    16-06-2016 om 10:59 geschreven door Els




    Archief per week
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 18/01-24/01 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs