Foto
Mali is één van de armste landen van de wereld. Hun rijkdom aan kunst, ambachten, muziek en de Malinese 'joie de vivre' zette ons aan het werk. De Malinese stoffen, materialen, technieken en objecten zijn een bron van inspiratie voor onze eerste collectie.
Inhoud blog
  • madam
  • Ouagadougou
  • Alou
  • start
  • 'Het leven gaat hier gewoon door.'
    Archief per week
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 26/09-02/10 2005
    Dimanche à Bamako
    Van Leuven naar Bamako en terug
    De zussen Dominique en Laurence pendelen tussen Leuven en Mali. Op zoek naar de juiste stoffen en vakmannen voor hun eigen ontworpen label: Dimanche à Bamako
    27-09-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.'Het leven gaat hier gewoon door.'

    Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig.  Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.

    Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.

    Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".

    Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen.  In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.

    Nu is uw blog aangemaakt.  Maar wat nu???!

    Lees dit in het volgende bericht hieronder!

    27-09-2005 om 16:32 geschreven door Laurence  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)


    Foto


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs