Dagboek
Stage2011
Inhoud blog
  • Woensdag 16/03/2011
  • Dinsdag 15/03/2011
  • Week 2
  • Donderdag 03/03/2011
  • Woensdag 02/03/2011
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    03-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag 03/03/2011
    Donderdag 3 maart

    Website Lloret2011 verder aanpassen

    Brieven voor Racewars en Manoeuvre verder afwerken

    Brief voor potentiële medereizigers voor Lloret de Mar

    Werken aan stageverslag WEEK 2 (verschijnt morgen op mijn blog), moet tegen morgen ook doorgestuurd worden naar de stagebegeleider

    Perslijst verder aanvullen



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-03-2011, 14:34 geschreven door DeVosDavy  
    02-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdag 02/03/2011
    Woensdag 2 maart

    Opstellen brieven met de verschillende partijen waarmee we samenwerken : Manoeuvre, St.Trop

    Stageverslag opstellen 

    Scriptie overleg met Jonas

    Perslijst verder aanvullen 

    Brainstormen over het project

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-03-2011, 11:07 geschreven door DeVosDavy  
    01-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dinsdag 01/03/2011
    Dinsdag 1 maart

    Vandaag samen met Jonas naar Mercedes Aalst (Nearly New Car) geweest en een kort gesprek gehad met Luc Goorissen

    Brief opgesteld naar Race Wars voor een eventuele samenwerking rond het voorstellen van ons 'Trudy'

    Contact gezocht met Bart, Benny en Leniliz ivm het event zaterdag te Hoogstraten

    Brief ivm reis Lloret de Mar voor door te sturen naar geïnteresseerde medereizigers aangepast

    Verder gewerkt aan het ontwerp voor een business-kaartje 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-03-2011, 00:00 geschreven door DeVosDavy  
    28-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 28/02/2011
    Maandag 28 februari

    Om 10 uur afgesproken met Jonas De Bock om samen enkele opdrachten te vervullen, maar ook elk apart werken aan de opgelegde taken.

    Gestart met de website aan te passen en een uitnodiging te schrijven naar eventuele kandidaten en ook om op zoek te gaan naar medereizigers.

    Contact gezocht met Benoit Verstraete van Manoeuvre

    Contact met discotheek St.Trop is van start gegaan

    Businesscard lloret afgewerkt

    Begonnen aan perslijst (dagbladen, tv, etc.)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-02-2011, 13:00 geschreven door DeVosDavy  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 1

    Week 1 stage 2011 - ToyToyToy

    Onze kennismaking met de medewerkers hadden we in december al eens meegemaakt. Meneer Beerens had ons uitgenodigd om een eerste vergadering bij te wonen. Langs de ene kant om de contractjes in orde te brengen en langs de andere kant om ons ook al een eerste keer kennis te laten maken met het bedrijf en zijn medewerkers. Dit was absoluut een opsteker zodat we maandag 21 februari meteen van start konden gaan met de stage. 
     

    Maandag 21 februari, onze eerste echte stage dag. Een beetje zenuwachtig in het begin, maar naar verloop van tijd hing er een heel ontspannen sfeer. Er werd ernstig met elkaar omgegaan en gepraat, maar al snel werd de sfeer veel gemoedelijker zodat ik me voor 100% op mijn gemak voelde.

    We kregen al meteen een hele boterham met activiteiten waar het bedrijf mee bezig is of waar men verder aan wil werken. Daaruit mocht ik zelf 1 activiteit kiezen en 1 taak werd mij opgelegd. De bedoeling was dat we de volgende dag voor onszelf op papier zouden schetsen en uitwerken hoe wij die taak zouden aanpakken en uitvoeren.

     

    Dinsdag begon ik dan voor mezelf te brainstormen en alles wat in me op kwam zette ik dan ook op papier. Soms was het iets bruikbaar, maar er zaten ook heel wat dingen bij die ik niet kon gebruiken of die niet te realiseren vielen. Daarna werkte ik al een paar ideeën verder in detail uit en was tevreden over mijn tot nu toe geleverde werk.

     

    De volgende dag moest ik mijn ideeën en dergelijke voorleggen aan Filip. Hij was tevreden met het reeds geleverde werk en hij gaf mij voldoende feedback over hoe dingen anders aan te pakken en hij schaafde alles wat bij. Hij gaf me goede tips en informatie die ik voor mezelf moest verwerken.

    Daarna kreeg ik onverwachts nog een kleine taak mee. Een samenwerkingsverband met een partner wil hij graag nog verder uitdiepen en hij gaf mij de taak om contacten te leggen en verdere afspraken te maken.

    Daarnaast kreeg ik ook nog enkele kleine taakjes mee zoals visitekaartjes ontwerpen en de taak om de website up to date te houden. We kregen ook toegang tot de mailing van het bedrijf, nl info@toytoytoy.be . Dit mailadres was nu ook voor mij toegankelijk.

     

    Donderdagavond zou onze eerste kennismaking met een evenement plaatsvinden. Iets kleins om mee te beginnen, maar toch iets om naar uit te kijken. Dit event ging door in de pi-nuts te Gent. 'Coyote Ugly on tour'. Een leuk begin voor wat beloofd een leuke en leerrijke stage te worden.

    Overdag heb ik zelf nog verder gewerkt aan de opgelegde taken en al nagedacht over de volgende stappen in mijn proces.

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-02-2011, 00:00 geschreven door DeVosDavy  
    Archief per week
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs