Alweer een schitterend weertje om een lekker potje voetbal te tonen aan de vele supporters die vandaag afzakten naar het Leiestadion. Dit in tegenstelling tot andere wedstrijden kwamen we via Simon Soenen al gauw 1-0 voor. Kort daarna werden we weer met de neus op de feiten gedrukt en kwam het 1-1. We konden spreken van een gelijkopgaande eerste 10min en dit vertaalde hem dan ook in de stand. 2-2 met alweer een doepunt van Simon. In de 13de minuut is het diezelfde Simon die een reuzenkans laat liggen en ook Louis Ingelbert die in de rebound kan binnentikken besluit vlak naast doel. Toch is het Simon die voor de 3-2 zorgt. Een beresterke Tim Verbruggen maakt er zelfs 4-2 van en even later ziet hij een mooi schot tegen te paal knallen. Ook Julie doet bijna de netten trillen met een mooi lobballetje, maar de keeper van Deerlijk laat hem niet verrassen. Het is alweer Simon die op een mooi aangeven van Louis de 5-2 en even later zelfs voor de 6-2 zorgt. Deerlijk lijkt uitgeteld te zijn en nog voor de rust zorgt Louis voor het 7de en 8ste welverdiende doelpunt. Na de koffie zien we een verzwakt Desselgem en Deerlijk kan hiervan profiteren. 8-3. De volgende 10minuten staan we serieus onder druk en wordt het uiteindelijk 8-4. Match nog niet gespeeld dus. Maar,... Na een mooie voorzet van Simon is het Tim die de 9-4 tegen de netten prikt en vanaf dan nemen we opnieuw de teugels in handen. Onze Glen kan dit alleen maar beamen en maakt er met een mooie pot 10-4 van. De laatste 10 minuten zorgen we toch nog voor enkele mooie combinaties en dit leidt uiteindelijk tot een mooie 14-6 overwinning. Ook onze keeper, Lauruns, was vandaag weer goed bij de pinken. Op naar volgende week. Bedankt alweer aan de vele trouwe supporters. Doelpunten : Simon : 8 Louis : 3 Tim : 2 Glen : 1
Na een studieronde van ongeveer 10 min.waar beide ploegen geen enkele kans afdwongen
opende de thuisploeg de score.Met een paar goede combinaties Yentel,Simon bleef het doelpunt dat Desselgem verdiende uit.Het was daarentegen Izegem die verder uitliep 2-0.
Door het fel jagen van de meisjes en een solorush van Simon,die de bal onder de keeper schoof,stond de aansluitingstreffer op het bord.De tegenstander dreef de score op tot 3-1.
Dan was het moment van Simon gekomen.Met een paar sublieme bewegingen maakt hij
In een mum van tijd gelijk en kwamen we zowaar op voorsprong.Met een knap schot uit
de tweede lijn maakt de verdediger van Izegemgelijk.Door een paar knappe reflexen en
reddingen van onze mirakeldoelman Jordy bleven we overeind,tot in de slotfase een tot
dan uitstekend verdedigende Matthias een bal wilde wegwerken en de bal ongelukkig in
eigen doel devieërde.De eindscore stond op het bord.Al bij al een puike prestatie van ons