Het nieuwe seizoen starten we op woensdag 13 augustus 2008 met een training van 17u30 tot 18u30!!! Daarop volgt er iedere woensdag een training van 17u30 tot en met 18u45. De competitie zal heel waarschijnlijk beginnen op zaterdag 30 augustus.
Dit jaar zullen er geregeld trainingen tussen zitten in de sporthal. Om wat techniek bij te leren, dit zal wel op voorhand mee gedeeld worden.
Normaal gezien word er 1 tornooi gespeeld voor de start van de competitie en dit op ons desselgems tornooi "DAG VAN DE CLUB" data 17 augustus 2008.
Het aftellen van de zwangerschap kan beginnen! Nu ik 32 weken ver ben worden die laatste weken toch wel wa lastig. Daarmee dak ze begin af te tellen. Dus nog ..... 0...... Weken te gaan .