Deze namiddag vierden we Carnaval ! We trokken onze feestmuts aan en gooiden onze benen los op allerlei leuke hits. De kids waren in hun nopjes en genoten met volle teugen van dit sfeermoment ! De ideale sfeer om de vakantie in te zetten ! Vandaag ook moesten we afscheid nemen van Bradley. Bradley kwam een maand bij ons in de klas op stage. We wensen hem dan ook heel veel succes in zijn verdere opleiding en willen hem langs deze weg nog eens laten weten dat we hem zeker en vast zullen missen !
We brachten vandaag een bezoekje aan de plaatselijke bakker en wie dit wenste mocht iets lekkers aankopen voor het thuisfront. De boodschappenlijstjes werden in de klas gevisualiseerd zodat elke rakker zelf het woord kon nemen in de bakkerij.
Lekkers van de bakker ... een bezoekje achter de schermen in de bakkerij bij bakker Hans, de papa van Kjell !
Dinsdag brachten wij een bezoekje aan de bakkerij van het St-Amandus ziekenhuis in Beernem, de bakkerij waar "bakker Hans", de papa van Kjell werkt. We kregen er een rondleiding en zagen zo dat het brood een hele weg aflegt voor het een boterhammetje is op ons bord. We konden het deeg zien rijzen, keken hoe het verse brood uit de oven kwam, konden zien hoe een machine het deeg in bolletjes verdeelde voor lekker pistolets, zagen heel wat machines, konden de geur opsnuiven van al dat lekkers en ja, we mochten zelfs proeven ... Wat een verwennerij papa Hans had voor ons verse chocoladecakejes gebakken die we daar mochten opsmullen met een lekker glaasje frisdrank. Bedankt alvast Hans & collega's !!!