Met het vooruitzicht van de spaghetti-avond doken we de keuken in ... we bakten een appel-speculoostaart voor de desserttafel op de spaghetti-avond ! Niet zo simpel, een taart bakken en er nog niet mogen van smullen ... , maar de potten uitlikken en de overige speculooskoekjes opsmullen maakte veel goed !
Donderdag werd alweer een dag vol sportieve kriebels ... na een verfrissende duik in het zwembad, stapten we met alle Noordveldsloebers naar het Graaf Visartpark. Daar smulden we van onze picknick, leefden we ons uit op het speelplein en fietsten we rondjes op aangelegde fietsparcours ! Moe, tevreden en voldaan stapten we terug richting het Noordveld !
Vandaag ( dinsdag 30 september ) smeerden we onze kuiten in en haalden we de fietsenberging leeg ... allemaal stapten we de fiets op voor onze Sponsor-fietstocht en ja hoor we fietsten allemaal samen heel wat centjes bijeen voor de inrichting van onze nieuwe speelweide ! Onderweg werden we bevoorraad met stukjes appel, druiven en/of een beker water en wie even op adem wilde komen kon genieten van een heerlijke kuit-massage door één van onze kinesisten ! Het werd een superfijne namiddag en de zon was volop aanwezig ! Bedankt mama, papa, oma, opa, ... voor de sponsoring !
Maandag 29 september kregen we groot bezoek ! Een peloton wielrenners eindigden hun ronde in het Noordveld ! Reeds van in de voormiddag gingen we aan de slag met de voorbereidingen om onze wielervrienden een warme ontvangst te kunnen geven. Er was een klas die vlaggetjes versierde, een andere klas bakte koekjes ...en wij maakten een vitamine drankje (een heerlijke fruit-smoothie) om onze sportieve vrienden te verwelkomen !
GROOT nieuws ! Ruben bracht vrijdag twee nieuwe, vrolijke & bovendien "bijzonder muzikale" vriendjes mee naar onze klas ! Het muzikale duo kreeg meteen een plaatsje naast "Blubje", onze klasvis. ( die 3 kunnen het schijnbaar best goed met elkaar vinden ) Dat die 2 vrolijke vrienden al voor heel wat amusement zorgden in de klas moet ik er jullie waarschijnlijk niet bij vertellen ... Nog eens een dikke merci aan Ruben en zijn mama voor de leuke verrassing !!! ( op onderstaande link kan je ze live horen ! )