Inhoud blog
  • De erotische stukjes
  • De totstandkoming van deze roman
  • De reden van een pseudoniem
  • Wie ben ik?
  • Welkom
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    De prijs der liefde
    debuutroman
    15-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De erotische stukjes
    Dit is een roman voor volwassenen en niet geschikt voor lezers onder de 16 jaar vanwege de licht erotische scènes. Het is nu niet zo dat het boek bol staat van de erotiek, maar sommige stukjes laten echt wel niet veel aan de verbeelding over.
    Hoef ik me hiervoor te verantwoorden? Nee, natuurlijk niet. Toch zou ik er graag een woordje uitleg over geven.
    Toen deze roman, twintig jaar geleden als fanfiction werd geschreven, was er nog geen sprake van enige erotiek in het verhaal. Pas later, toen ik verder ging met het verhaal, gebeurde het gewoon. Het is niet zo dat ik op een zekere dag ging zitten en tegen mezelf zei: 'en nu ga ik een seksscène uitschrijven.' Nee, het kwam heel spontaan zonder voorbedachte rade. Net zomin als mijn personage in de roman op bezoek kwam met de bedoeling een vrijpartij uit te lokken, was het mijn bedoeling er eentje op papier te zetten. Ik moet zeggen dat ik me er in het begin niet erg gemakkelijk bij voelde. Dit was nieuw voor mij. Ik vroeg mezelf af of ik het wel zou durven posten in het fanfic gedeelte van het forum waar ik toen lid van was. Maar, waarom ook niet? Er waren daar genoeg fanfics te vinden waarin zulke stukjes waren verwerkt. Ik waagde de gok en wachtte met een bang hartje de reacties af. Die waren lovend. En dan te bedenken dat dit eerste stukje, dat ergens op pagina 67 begint, niet erg veel om het lijf heeft.
    Toen ik later het verhaal bewerkte voor publicatie, vroeg ik me af of ik de erotisch getinte stukjes er niet uit zou filteren. Mijn proeflezers vonden dat ik ze moest laten staan. Seks hoort nu eenmaal bij het leven en de liefde
    .

    15-01-2011 om 11:59 geschreven door Angelica Dawn  



    Archief per week
  • 10/01-16/01 2011
  • 06/09-12/09 2010
  • 16/08-22/08 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs