Zoals jullie allemaal wel weten, is het volgend weekend weer tijd voor ons jaarlijks wafelfeest. Het derde en vierde leerjaar staan in voor de versiering van de zaal. Daarom gingen 3 en 4 samen aan de slag. Het idee is om van ballonnen luchtballonnen te maken. We beplakken de ballonnen met krantenpapier en behangerslijm. Nadien verven we ze en maken we er een mandje bij. Maar, we zien het groots... Naast kleine ballonnen maakten we ook 4 REUZEballonnen. Heel veel werk, maar het resultaat zal prachtig zijn! Op de foto's zie je al een voorsmaakje... Wie meer wil zien, zal zaterdag 27 maart eens een kijkje moeten komen nemen op onze school!
De voorbije week werkten we veel rond kommagetallen. Heel erg leuk! Op vrijdag stelde de juf enkele meetstands op in de klas. We gingen aan de slag met weegschaal, lat, vouwmeter,... Dit vonden we heel erg leuk! Kijk maar naar de foto's!
Zoals ik gisteren al vertelde, gingen de kinderen van het derde en vierde leerjaar vandaag samen aan de slag. We deden allerlei proefjes in verband met lucht. Zo leerden we vele dingen bij, bijvoorbeeld wat luchtdruk is.
Kijk hieronder maar eens naar de foto's en dan zien jullie hoe flink we vandaag werkten!
Morgen kruipen de kinderen van het derde en vierde leerjaar in de kleren van echte professors! In kader van ons schoolproject experimenteren we morgen met lucht. In groepjes zullen we dan proefjes met lucht uitvoeren en zo hopelijk héél véél bijleren!
Neem later zeker nog eens een kijkje voor de foto's!
Vandaag begonnen we met een nieuw wero thema. We gingen van start met een onderzoek. Elke leerling kreeg een formulier waarop ze hun lengte, gewicht, huidskleur, vingerafdruk, stukje haar en kleur van de ogen moesten noteren. We schreven op ons formulier geen naam. Nadien gingen we dan op zoek naar wie er achter het formulier verscholen zat. Het was een hele fijne les. We zien het volledig zitten, dit nieuwe thema! Tot gauw!