Proficiat aan de leerlingen van 6B! Jullie wonnen dit knutselpakket t.w.v. 250! (Via volgende link kan u de winnende foto vinden) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=400303356764075&set=a.400303206764090.1073741830.227281497399596&type=3&theater
De leerlingen van 6B waagden zich aan een speciale vorm van acteren! Het doel was om een interessant toneelstuk te creëren, terwijl ze recht in de camera bleven kijken. Dat was nog niet alles! Ze mochten zich niet verplaatsen en ze moesten achter een schoolbank plaatsnemen.
(Als u hier graag een voorbeeld van wilt zien, dan kan u volgende link gebruiken.) http://www.youtube.com/watch?v=Jt72NIManCI
De leerlingen leerden voor en tijdens de herfstwandeling over eetbare (en giftige) zwammen en schimmels. We hebben er heel wat eetbare gezien en eentje daarvan was de grote parasolzwam (zie foto). Hiermee maakte de leerlingen een heerlijk gerechtje; - Gepaneerde grote parasolzwam.
Een pompoen kan je niet enkel gebruiken als halloweenversiering, maar ook om lekkere soep van te maken! Ons tweede gerechtje was dan ook het volgende; - Pompoensoep met ajuin, wortelen, aardappels en appels.