Met die gasten hebben ze in De Panne een goede keuze gemaakt.Goede zangers,ideale mix van songs in zowel het Nederlands,Engels en het Frans.Hadden direct het publiek op hun hand. Met "Le lac du Connomara" ging gans de Zeelaan uit de bol!
De Panne leeft echt in een feestroes dit jaar. Het 100jarig bestaan wordt deftig gevierd en daarbij komt nog de heraanleg van de Zeelaan,het kloppend hart van De Panne. Deze werd zaterdag plechtig ingewijd met het nodige gerstenat.gans de dag was er anmatie,te beginnen met een reuze ontbijt. 's Namiddags volgenden er diverse optredens van bekende groepen voor een entoesiast publiek.
De evenementen ivm de viering van 100jr De Panne volgen elkaar op in snel tempo. Gisterenavond werd een prachtboek voorgestelde met dito tentoonstelling in het gemeentehuis. Het werk is van Pierre Boonefaes en Willy Vilain met medewerking van tal van Pannenoars. De medewerkers die de tentoonstelling hebben opgezet werden eveneens in de bloemetjes gezet. Zeker bezoeken,de tentoonstelling is vrij toegankelijk.Alle foto's in bijlage: