Aan iedereen een zeer fijne midweek Het is alweer september En de zon zal hopelijk terug een beetje van de partij zijn Geniet er van en maak er nog een fijne dag en week van
Vandaag zondag 5 september 6 jaar later Ik weet het nog goed het was ook zo een zeer mooie dag veel zon We zaten buiten op terras we hebben zitten praten zitten lachen ah ik zie het nog allemaal voor mijn ogen je vriendin was hier en jij davy was iets gaan doen met etienne je was zo gelukkig ik weet nog dat je nog spagithie heb zitten eten daarna ging je even naar je vriend tekke en jullie zouden samen met jullie moto terug komen om de andere dag een slipcurssie volgen met jullie moto maar je ben nooit aan gekomen bij je vriend en ook niet meet bij mij om 18 uur had iemand je aan gereden en dan is de wereld voor mij in gestort ik zit hier nu terug op het terras denken aan jou tranen blijven kome n met nog de vraag waarom waarom straks komen je vrienden allemaal naar hier davy al 6 jaar al 6 jaar dat ik je knuffels moet missen jou mooie lach ah alles moet ik missen
Lieve blogvrienden,,, Kom eindelijk weer eens op mijn blog!!!!!!!
Een uitgestoken hand Een klein lief gebaar Een knuffel of een kus Want het leven is soms zwaar Een goed diep gesprek Waar je elkaar alles vertelt Wanneer het even niet meer gaat En degene die je dan even belt Wanneer je soms niets zegt Maar elkaar toch verstaat Al kijk je elkaar alleen maar aan En verder helemaal niet praat Een lieve steun En af en toe wat hulp Iemand die door je masker heen kijkt En je trekt uit je schulp Iemand die om je geeft Iemand die met je lacht Iemand die van je houdt Iemand die geeft je kracht Wat is dit een mooie vriendschap.
Het gebeurt de laatste tijd wel eens. Dat ik mezelf even verlies. Dan is het simpelweg beter. Dat ik mijn isolement verkies Boven alle dingen en de mensen om me heen. Mijn vrienden accepteren en begrijpen dat meteen.
We zitten met zijn allen dan niet op één lijn.. Onvoorwaardelijk zal onze vriendschap altijd blijven zijn
Dat je even niet wil praten" "heb ik heus wel in de gaten" "Toch leg ik even een arm om je heen"
Zonder een woord begrijpen zij dat het even niet zo lekker gaat dan is het zo belangrijk dat er een vriend achter je staat.
Soms zie ik alleen de donder en de regen. Terwijl de zon net nog volop scheen. Maar door hen kan ik er straks weer tegen Slaan we elkaar er wel door heen.
Na de regen schijnt altijd weer de zon. Dat klinkt nog steeds erg cliché; Maar waarheid is het nog steeds. Zeiden mijn vrienden al reeds
Vriendschap is zwijgen,niets zeggen Maar een arm om schouders leggen . Vriendschap is in iemands leven . Samen vreugde en verdriet delen . Vriendschap is niets vragen , maar gewoon helpen dragen . Vriendschap is gauw even mailen , om laatste nieuwjes te delen . Vriendschap is durven tonen . welke gevoelens er in je wonen . Vriendschap is delen in iemands geluk en dan bidden "Ga toch nooit stuk " Vriendschap zit in kleine dingen , die je niet tot wedervriendschap dwingen . Aan een goede vriendschap komt geen end , waar ter wereld je ook bent . Vriendschap is een kostbaar kleinood , dat met je meegaat tot in de dood , En heb je echte vriendschap gevonden , leg ze een pleister op vele wonden . Daarom is het fijn om goede vrienden te zijn .
Aan iedereen nog een zeer fijne dag; en wens jullie allemaal nog een zeer fijne week