Inhoud blog
  • Terug thuis
  • Enkele foto's van lekker eten
  • De laatste avond van Kevin En Wouter
  • Foto's van de eerste dagen.
  • 2de week
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Davina en Ines
    In Suriname
    11-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2de week
    hey,

    In het ziekenhuis hebben we het onszelf deze week wat drukker gemaakt, want als je wil zit je daar de hele dag op een stoel, een optie die de meeste co assistenten daar wel aantrekkelijk vinden.
    We hebben op operatie afdeling wat meegedaan met curettages (abortussen). De rest van de operaties mogen we alleen zien en niet meedoen omdat er geen steriele jassen beschikbaar zijn voor ons. Daar betalen we dan 75 euro per week voor...
    We hebben patienten die we ondervraagd en onderzocht hadden moeten bespreken met de zaalarts, die niet als de meest aangename persoon bekend staat onder de co's, en we hebben gezien waarom.
    Hij heeft zowat op elke regel die we geschreven hadden iets van commentaar geleverd, en niet bepaald leerzame commentaar. Zo vond hij dat wij niet genoeg ervaring hadden om te beoordelen of peristaltiek (darmgeluiden) normaal is, dus mochten we dat ook niet opschrijven. Hij heeft zelfs bij een surinaamse co assistent de manier waarop hij zijn a's schreef verbeterd om toch maar iets te kunnen zeggen. We hebben maar wijselijk op onze tanden gebeten om niets terug te zeggen en hebben besloten om vanaf nu de vrouwelijke dokters op te zoeken. Zo overvriendelijk de mannen op straat zijn zo gefrustreerd en nors is onze zaalarts. Gelukkig staan we vanaf morgen op verloskamer om schattige babies te laten geboren worden.

    Dit weekend zijn we naar white beach gegaan, een zandstrand aan rivierwater dat een half uurtje rijden is van ons huisje.
    Daar hebben we in een hangmat geslapen onder een hutje (wat wel handig was vermits we een tropische nachtelijke regenbui gekregen hebben).
    We zijn er vrijdag avond aangekomen en hebben daar van de plaatselijke overvriendelijk kok een lekker avondmaal gekregen op een tafeltje op het strand. s nachts werd het iets kouder dan verwacht in onze hangmat maar al bij al hebben we nog redelijk geslapen. Zaterdag gaan zwemmen in het water, waar we maar in een klein deeltje in mochten. De rest was afgeschermd met hoge omheining omdat er vleesetende pirhana's in het water zitten. Een gynaecoloog van bij ons was daar met zijn kindjes, dus toen we die veilig zagen spelen waren we weeral gerust.

    Vandaag heeft Ines haar fiets het onderweg naar de stad begeven, in de plaatselijke fietsenwinkel hebben ze een stuk van 1 SRD tussen de ketting gevonden en eruit gehaald, is hier allemaal normaal.
    Daarna nog even naar de zoo geweest en een paar leuke beestjes gezien.

    Tot de volgende
    veel groetjes

    Ines en Davina


    11-05-2008 om 21:22 geschreven door Davina_Ines  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto aankomst
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Heykes,

    Als deze foto lukt dan volgt de rest snel.

    10-05-2008 om 20:04 geschreven door Davina_Ines  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)


    Archief per week
  • 02/06-08/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs