We hebben ondertussen al een paar duiken gedaan en kunnen het als volgt samenvatten: slecht zicht, weinig vis en het water is amper 25°C en dat is best frisjes om hier te duiken. Vandaag echter wel een superleuke duik gedaan: eerst door een tunnel die in en soort grot uitkwam en daar zwommen 4 white tip reef sharks. Daar ons zo gemakkelijk mogelijk neergezet en dan kijken , kijken, kijken. Super!!!
11-02-2017 om 13:02
geschreven door Patricia & Dave
We hadden dus besloten om nog wat langer hier te blijven. Ons hotel was echter volgeboekt dus moesten we op zoek naar een andere plek. Dit is het geworden: Blue Corals Beach Resort, en dit is het uitzicht van op ons balkon. Geef nu toe, prachtig hé.
11-02-2017 om 12:56
geschreven door Patricia & Dave
Monad Shoal is hier de gekendste duikplaats omdat het de enige plek in de wereld zou zijn waar je een Tresher Shark (voshaai) kan zien. Die beestjes komen hier 's nachts naar een zogenaamd 'cleaning station' en zijn weg als het licht begint te worden. Wij dus om 4 uur uit ons bed en om half 5 zaten we al in het bootje richting duikplek. En ja, we hadden geluk, we hebben er zelfs een paar gezien! De zichtbaarheid was niet echt super dus we hebben geen deftige foto maar we zijn dus niet voor niks zo vroeg opgestaan.
06-02-2017 om 04:09
geschreven door Patricia & Dave