Al wat u ooit wilde weten over de originele en nieuwe serie
30-09-2012
CHRISTOPHER EWING
Christopher is de geadopteerde zoon van Bobby Ewing en zijn vrouw Pamela Barnes. Hij is de zoon van Kristin Shepard en Jeff Farraday. Kristin is de zus van Bobby's schoonzus Sue Ellen. Kristin had een affaire met Sue Ellens man J.R. en werd zwanger van hem. Ze verliet Dallas en kreeg een miskraam. Kort daarna leerde ze Jeff Farraday kennen en werd zwanger van hem. Ze liet het kind echter op haar naam inschrijven met een onbekende vader, zo kon ze in Dallas J.R. en Jordan Lee chanteren voor geld. Jordan betaalde, maar J.R. niet. Kort daarna stierf Kristin op Southfork na een overdosis drugs. Zijn vader Jeff Farraday gaf Christopher aan Bobby met de missie uit te vissen wie de vader was. Eerst dacht Bobby aan Jordan Lee, maar die bleek een andere bloedgroep te hebben. Nadat J.R. dezelfde bloedgroep bleek te hebben dacht hij dat J.R. de vader was. Hij wilde hem confronteren met Christopher en vroeg aan Donna om Miss Ellie weg te lokken van Southfork, maar dat mislukte en hij wist ook niet dat zijn vrouw Pamela thuis was. Pam had in een inrichting gezeten omdat ze zich er niet mee kon verzoenen dat ze geen kinderen kon krijgen. Toen ze Bobby met een baby zag ging ze ervan uit dat hij een kind geadopteerd had. Bobby kon geen kant meer uit. Kort daarna legde J.R. de link en dacht hij dat hij de vader was. Hij probeerde Bobby hiermee te chanteren om controle te krijgen over Ewing Oil. Bobby en Pamela gingen op onderzoek in L.A. nadat Jeff Farraday vermoord werd en zo ontdekten ze dat Kristins baby niet van J.R. was maar van Jeff Farraday. Bobby kon hierna Christohper zonder problemen adopteren.
De rol werd vertolkt door Eric Farlow van 1983 tot 1985 en door Joshua Harris van 1985 tot 1991. In 1996 werd de rol gespeeld door Chirs Demetral in de tv-film Dallas: J.R. Returns. In 2012 is er het nieuwe nieuwe Dallas waarin de rol vertolkt wordt door Jesse Metcalfe.
Warner Bros heeft bekent gemaakt dat op 8 januari 2013 de DVD uitgebracht wordt van seizoen 1 van de nieuwe reeks.Jammer genoeg enkel voor de VS en Canada.
John Ross heeft blijkbaar een troef in handen om iemand van de familie onder druk te zetten.Maar J.R. besluit de situatie in zijn voordeel om te buigen. Ondertussen heeft Christopher een gesprek met zijn vader over de twee vrouwen in zijn leven.
Jesse Eden Metcalfe werd geboren op 9 december 1978.
Metcalfe begon zijn carrière in 1999. Hij speelde tot 2004 in Passions. Hij verliet de serie om zijn carrière uit te breiden. Niet veel later kreeg hij een rol in Desperate Housewives. De serie werd een enorm succes, waardoor Metcalfe onmiddellijk een grote sterrenstatus kreeg. Na het eerste seizoen verliet hij de serie. Hij kwam in het tweede en derde seizoen nog wel terug voor een paar afleveringen.
Metcalfe's eerste filmrol was een hoofdrol in de tienerfilm John Tucker Must Die. Hierin speelt hij een charmante en populaire basketbalspeler die maar al te graag gebruik maakt van meiden. In 2007 was Metcalfe in de films Town Creek en Loaded te zien.
In 2009 was hij te zien in de film: The Other End Of The Line. Sinds 2012 speelt hij de rol van Christopher Ewing in Dallas.