Licence to kill. (Loempia) (Nederlandstalige comics) (1989)
Tekst: Mike Grell, Richard Ashford --- Tekeningen: Chuck Austen, Tom Yeates, Stan Woch.
Vlak na een belangrijke drugs-inval trouwt de CIA-agent Felix Leiter. Wanneer de gearresteerde drugsbaron ontsnapt vermoordt hij zijn vrouw en mishandelt hij Leiter. Zijn oude vriend, Brits geheim agent James Bond, is uit op wraak. Wanneer M 007 het bevel geeft om de zaak te laten rusten maakt Bond zich los van de geheime dienst, en gaat op een persoonlijke tocht om wraak te nemen.
Oorspronkelijke uitgave: Licence to kill graphic novel (Eclipse).
For your eyes only. (Semic Strip) (Nederlandstalige comic) (1981)
Tekst: Larry Hama --- Tekeningen: Howard Chaykin, Vince Colletta, Jean Simek, Christie Scheele.
Wanneer een Brits schip vlakbij Griekenland tot zinken wordt gebracht, beginnen de wereldmachten een koortsachtige zoektocht naar de supergeheime lading van het schip: het controlesysteem van een nucleaire onderzeeër. Op Agent 007 rust de taak om samen met de mysterieuze Melina het wrak als eerste op te sporen en zo een wereldomvattende ramp te voorkomen.
Oorspronkelijke uitgave: Marvel Super Special Magazine No.19.
Doctor No. (SC) (Classics) (Nederlandstalige comics) (1963)
Tekst: Ian Fleming --- Tekeningen: Norman J. Nodel.
De Britse geheim agent James Bond arriveert in Jamaica om de raadselachtige moorden op zijn collega en diens secretaresse te onderzoeken. Geholpen door CIA-agent Felix Leiter en zijn lokale assistent en bootsman Quarrel ontdekt Bond een verband tussen de moorden en de bezoeken aan het geheimzinnige en kunstmatige eiland van Dr. Julius No, Crab Key genaamd. Bond en Quarrel weten onopgemerkt het strand van Crab Key te bereiken en ontmoeten daar de aantrekkelijke schelpenverzamelaarster Honey Rider. Zij vertelt hen over een vuurspuwend monster, dat van tijd tot tijd op Crab Key opdoemt.