Ik ben Chichi
Ik ben een en woon in Deurne (Belgium) en mijn beroep is om elke dag naar de leukste school van heel Antwerpen te gaan..
Ik ben geboren op 01/09/2010 en ben nu dus 14 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: spelletjes spelen, reizen.
Gisteren was er iets mis met de blog en daarom kon ik er niets opzetten, maar vandaag ben ik terug van de partij. We zijn ook naar andere scholen gaan kijken. Hééééél leuk. Maar ik moest ook een beetje werken. Ik ben nu een echte "acteur" in een echte poppenkast. De mevrouw die achter de camera stond moest bijna wenen omdat ik het zo goed deed. Daarom mocht ik na al dat harde werk een beetje buiten spelen. Nu begin ik jullie toch wel heel hard te missen hoor en zal ik blij zijn om buiten te kunn en spelen wanneer het geen min 15 is. De kindjes hier vinden dat niet zoooo koud, want in de winter was het min 34, maar dan spelen ze ook niet zo lang buiten. O ja, gisteranavond was er ook een heel leuk feest met lekker Fins eten in de kleuterschool. ;;;;;;; en de kerstman, is gekomen, want lapland ligt maar een klein beetje hoger. Wanneer ik thuis kom ga ik nog ZOOOOOO veel vertellen.........onder een warm zonnetje. Kus, kus, kus,,,,,,,,,, en ja meester Marc eet inderdaad heel de dag.
Drini, bedankt voor je leuke berichtje. Ik word er helemaal vroilijk van om iets van jullie te horen. Ook andere kindjes of klassen mogen altijd iets op de blog achterlaten. De school waar ik was vandaag was heel speciaal. De kinderen komen hier met ski's naar school... er ligt hier dan ook heeeeeel veel sneeuw. Als de kinderen binnen komen doen ze hun skietjes en skipakjes uit en doen ze hun pantoffels aan. Gezellig he! Elk klasje heeft hier zijn eigen keuken, salon, bedjes en wc'tjes. De kinderen zitten hier met 7 in een klas. 's Middags krijgen de kinderen hier warm eten. Ik heb ook met het speelgoed van hier gespeeld. Dat kun je op de foto's zien. Het is hier heel netjes en opgeruimd. Oei, nu ben ik dat gewend.... ruimen jullie mijn huisje ook een beetje op? De rest mag je natuurlijk ook altijd opruimen.. De huizen zijn hier niet van steen maar van..... kijk maar eens goed naar de foto's. We weten trouwens nog steeds niet op welke zee we gisteren zijn gaan langlaufen(goed zo, joran). Zoeken jullie dat nog even voor me op?