Foto
Inhoud blog
  • Receptie & diploma-uitreiking
  • 3-daagse Massembre
  • Rapport & advies
  • Spelenmarkt
  • 10 juni vaderdag!
  • Agenda 11-15 juni
  • Examens
  • Wafelverkoop
  • brieven 3-daagse
  • Examenrooster juni
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Sint-Jozef Coloma 6A

    22-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Projectweek Techniek
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Afgelopen week stond in het teken van TECHNIEK ! 
    Zo bouwden we o.a. de brug van Da Vinci.
    Ziehier het resultaat!

    Vrijdagnamiddag werd de techniekweek feestelijk afgesloten met allerhande proefjes rond luchtdruk, waterkracht, elektriciteit,... De jongens en meisjes van 6B en het 5de leerjaar maakten de speelplaats onveilig met hun waterraketten!
    De moeite!

    Foto's en filmpjes vind je hier !

    22-05-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kinderfuif ouderraad
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op zaterdag 30 mei organiseert onze ouderraad een fuif in het Kranske.
    De kinderfuif gaat door van 16 tot 19 uur en de MaenPa fuif start vanaf 21uur.
    Geïnteresseerden kunnen nog steeds kaarten bestellen via de juf of meester!

    Kaarten in voorverkoop :
    € 2 kinderfuif
    € 5 MaenPa fuif

    Op de dag zelf aan de kassa: € 4/ € 7 .

    21-05-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koalawedstrijd
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De kangoeroewedstrijd is al een tijdje afgelopen, maar begin deze week werden de deelnemers in de bloemetjes gezet! Iedere deelnemer ontving een certificaat en kleurrijk gommetje voor zijn/haar deelname aan de reken-, denk- en puzzelwedstrijd. Sommigen gingen zelfs met een leuke prijs naar huis! 

    Dikke proficiat  Arben, Axel, Bo, Nathan en Wout voor jullie deelname!!! Knap werk ExclamationWink


    Een weetje: Aan de editie Koala 2015 hebben maar liefst 11 991 leerlingen uit 483 verschillende scholen in Vlaanderen deelgenomen. De gemiddelde score van alle leerlingen uit het zesde leerjaar is gelijk aan 62,91.

    20-05-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Agenda met toetsenplanning
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Hoi!

    In bijlage het agenda voor de komende weken met de planning van de toetsen.

    We oefenen en herhalen alles goed in de klas. Als je vragen hebt, mag je deze altijd stellen! Vragen staat vrij!

    Heel veel SUCCES toegewenst!  

    Groetjes,

    juf Nathalie


    Een gouden tip: Ga tijdens de toetsenperiode goed op tijd slapen. Zo ben je de volgende ochtend steeds fit en geconcentreerd om je toets met glans af te werken!

    Bijlagen:
    agenda 1 - 5 juni.pdf (69.6 KB)   
    agenda 18-22 mei.pdf (76.7 KB)   
    agenda 25-29 mei.pdf (76 KB)   
    agenda 8 - 12 juni.pdf (69.2 KB)   

    19-05-2015 om 15:56 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wout op tv
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wout kwam op tv (TV Noordland) samen met zijn zusje Fien! Hij werd geïnterviewd naar aanleiding van de Vlaamse Renovatiedag. Tof! Razz

    19-05-2015 om 08:22 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Examenrooster 6de leerjaar
    Hallo allemaal,

    Hieronder kunnen jullie het voorlopige examenrooster terugvinden. De grote toetsen van rekenen en taal staan hier al gepland. 

    We zijn volop bezig met de herhalingslessen. Tijdens de projectweek kan je al starten aan de voorbereidingen van je proefwerken. 
    De interdiocesane proefwerken (10-12 juni) worden in de klas grondig voorbereid, deze kan je thuis niet inoefenen.

    Alvast heel veel succes toegewenst!!!

    juf Nathalie





    Bijlagen:
    examenrooster juni 6de.pdf (354.5 KB)   

    16-05-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10 mei - moederdag!
    Vergeten jullie vandaag de mama's niet in de bloemetjes te zetten? Wink

    Fijne moederdag aan alle mama's!

    10-05-2015 om 08:13 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Coloma Cultuurt - Graffiti
    Tijdens Coloma Cultuurt stond er voor ons een graffiti-workshop op het programma. De jongens van E-Vent kwamen vanuit Nederland om ons kennis te laten maken met de kunst die zij maken, namelijk Graffiti
    Na een korte uitleg mochten we zelf aan de slag met spuitbus en een tikkeltje creativiteit. De resultaten zijn de MAX Exclamation Zeker CoolWink

    08-05-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.agenda 11 - 15 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hallo allemaal,

    In bijlage een heel kort agenda voor de komende week! 2 dagen school en dan een superlang weekend!

    Groetjes,

    juf Nathalie

    Bijlagen:
    agenda 11-15 mei.pdf (77.3 KB)   

    08-05-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fiscaal attest kinderopvang
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Beste ouders,

    Voor sommige leerlingen ging er een fiscaal attest (betreft de kinderopvang) mee naar huis. Dit document heeft u nodig om uw belastingsbrief in te vullen.
    Moest u nog bijkomende vragen hieromtrent hebben, verwijs ik u graag door naar het secretariaat van onze school.

    juf Nathalie

    07-05-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tanden poetsen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Onze leerlingen van het 6de leerjaar brachten vandaag hun presentatie over tanden poetsen in het 1ste leerjaar. We oefenden eerst onze powerpoint voor onze eigen klas om vervolgens de 1ste klassertjes iets bij te leren over tanden poetsen. De leerlingen waren heel enthousiast en deden heel goed mee! Ook op onze jongens en meisjes ben ik heel erg fier, want ik kreeg van de juffen en meester alleen maar lovende commentaren !!! 

    Een hele dikke proficiat! De presentaties zagen er TIP TOP uit!!! Knap werk!!!

    Klik hier voor de foto's !

    06-05-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fietsexamen woe 20 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Beste ouders,

    op woensdag 20 mei nemen wij deel aan het fietsexamen van de stad Mechelen. Omstreeks 10.10 uur zullen de eerste kinderen van onze school individueel aan hun tocht beginnen. Tijdens de lessen verkeer en de praktische proeven op de speelplaats, maar evengoed tijdens onze uitstappen werden de kinderen goed voorbereid op het fietsexamen. Afgelopen maandag legden we de route al een keertje af en bespraken de moeilijke punten. 

    Vrijdag leggen we de route ook een keertje te voet af. We hebben dan de mogelijkheid de moeilijkheden nog een keertje te bespreken. In de klas overliepen we de route ook m.b.v. een presentatie (zie bijlage). De kinderen kregen vandaag een afdruk van deze presentatie mee naar huis. Ook de route werd afgeprint en meegegeven. In het agenda kleefden we nog een folder met handige tips. 

    Best is dat u komend weekend even tijd vrij maakt om met uw kind de route eens door te fietsen. Op die manier leert uw kind weer extra veel bij en kan u zichzelf ervan vergewissen hoe uw kind op 1 september door de binnenstad zal fietsen op weg naar de middelbare school. 
    Alvast bedankt voor uw medewerking! 

    Nog meer info kan u terugvinden op http://www.hetgrotefietsexamen.be/

    Bijlagen:
    FIETSEXAMEN 2015.pptx (1.2 MB)   

    05-05-2015 om 13:07 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Doe-aan-sport-beurs 4 mei
    Op maandag 4 mei staat de Doe-aan-sport-beurs in de Nekker op het programma. De ganse voormiddag kunnen we allerlei bekende en onbekende sporten uitproberen. We komen in een sportieve outfit en uiteraard, sportief als we zijn, met de fiets!
    Het belooft een fijne en vooral bewogen voormiddag te worden!
    Na de middag zullen we, bij goed weer, de fietstocht van het fietsexamen affietsen. Zo kunnen jullie al beginnen oefenen!

    03-05-2015 om 17:36 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verkeersweek 4-8 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De komende week is het opnieuw VERKEERSWEEKExclamation
    We proberen zoveel mogelijk met de fiets naar school te komen en/of het openbaar vervoer of aan carpooling te doen. Per kind kunnen er maar liefst 3 stickers verdiend worden om op Sam de Verkeersslang te kleven. 
    Ben je met de fiets? Helm op? Hesje aan? ... Dan zijn de 3 stickers binnen! Doe je aan carpooling of ben je met de bus/trein? ... 1 sticker verdiend! 
    6A, we go for it! 
    En wie weet welke verrassing ons te wachten staat ... ExclamationQuestion

    Doe hier mee met de online wedstrijd en win een mooie prijssssssss !

    03-05-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Agenda 4 - 8 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hallo allemaal,

    In bijlage het agenda van volgende week. 
    GENIET met volle teugen van het lekker lange weekend!

    Juf Nathalie

    Bijlagen:
    agenda 4-8 mei.pdf (74.5 KB)   

    01-05-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kinderrechten
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Tijdens de lessen godsdienst hadden we het over kinderen in de derde wereld en over kinderrechten. We maakten een tekening over het kinderrecht dat wij zelf het belangrijkste vonden. 
    Kijk even in bijlage om de tekeningen te bekijken!

    Bijlagen:
    Kinderrechten vervolg.pdf (652.7 KB)   
    Kinderrechten.pdf (774.9 KB)   

    28-04-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Agenda 27 april - 1 mei
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hallo allemaal,

    In bijlage het agenda van deze week!
    Groetjes,

    juf Nathalie

    Bijlagen:
    agenda 27- 30 april.pdf (76.2 KB)   

    27-04-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Plechtige geloofsbelijdenis
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een dag om lief te hebben.
    Een dag van luisteren.
    Een dag om te bewaren.
    En mee te dragen.
    Een heel leven lang.

    Een hele dikke proficiat Paulien, Nathan, Wout, Arben, Floran en Caro met jullie Plechtige Geloofsbelijdenis!
    Ook aan diegenen die hun lentefeest doen: Hartelijk gefeliciteerd, Bo, Axel en Kobe!

    Bijlagen:
    schilderij geloofsbelijdenis.JPG (1.3 MB)   

    26-04-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KV Mechelen - Genk
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Als beloning van de gezonde brooddozen mochten we de match KV Mechelen - Genk bijwonen op zaterdag 18 april. Op ons voorlaatste vakantieavondje genoten we van een erg goede match, want KV ging met de pluimen lopen! Allen in ons geel/rood tenuetje supporterden we erop los! De eindstand was maar liefst 4-0! 

    Voor diegene die er maar niet genoeg van kunnen krijgen, ziehier het officiële verslag van de wedstrijd en de fotoreportage, helaas werden er geen Colombiaantjes gespot...



    24-04-2015 om 00:00 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zalig Pasen!
    Zalig paasfeest aan iedereen!

    05-04-2015 om 16:12 geschreven door Juf Nathalie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Welkom op de blog van 6A - Sint-Jozef Coloma
    Categorieën

    Foto's! Smile :-)
    Bingel
    Kweetet!
    Mundo
    Rekenen Kompas oefenen
    Frans oefenen
    Rekenweb

    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Archief per maand
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs