Vandaag is het zover... de
allerlaatste schooldag! Vandaag nemen jullie afscheid van de lagere school. Ik
ga jullie missen hoor! Het was fijn om jullie in de klas te hebben!
Ik heb van alle toffe momenten genoten, samen met jullie! BEDANKT!
Een dikke proficiat allemaal met jullie diploma! Ik
wens iedereen heel veel succes in de 'grote school', het middelbaar. Maar...
jullie gaan dat SCHITTEREND doen! Dat weet ik zeker!
GENIET met volle teugen van de welverdiende
VAKANTIE !!!!
Komende woensdag, 24 juni, bij het thuiskomen van de 3-daagse is er aansluitend de afscheidsreceptie met diploma-uitreiking van het zesde leerjaar. Deze gaat door in Coloma-bos van 19.30 uur tot 21.30 uur.
Hopelijk mogen we jullie allen verwelkomen en samen genieten van een hapje en een drankje.
Op onze fotowebsite kan u alle foto's en filmpjes vinden die in de loop van de dag gemaakt zijn. Zo kan u de activiteiten van uw zoon of dochter toch een beetje 'live' volgen.
Wij duimen voor goed weer, maar de kaarten vertellen ons momenteel voor maandag en dinsdag iets anders....
We maken er alleszins het beste van om het schooljaar met z'n allen in schoonheid af te sluiten!
Meester Koen en ik zien jullie graag maandagochtend omstreeks half 9 verschijnen met valiesje en rugzak aan de parking achter het station aan de Geerdegemvaart.
Omwille van de werken in de buurt van het zwembad zullen wij maandagochtend vertrekken om 8.30 uur aan de Hanswijkvaart op de parking van het station, naast de Iham (zie kaartje).
Uw zoon/dochter kreeg hier reeds een brief voor mee.
Naar aanleiding van het mooie en warme weer dat ze vrijdag voorspellen, bedachten we dat het wel eens leuk zou zijn om naar Hofstade te gaan (i.p.v. de knutselles). Met in het achterhoofd de slogan "een gezonde geest in een gezond lichaam" vonden we het belangrijk om tussen alle toetsen en harde voorbereidende werken door een sportief gebeuren te voorzien voor de leerlingen. Daarom organiseren we een heuse triathlon!
Naar Hofstade gaan we per fiets (+-5 km), we lopen samen met de ganse groep 1 km in de bossen, nemen dan een frisse duik en zwemmen 500 m !
De voorbije periode bereidden we onze toetsen en interdiocesane proefwerken goed voor in de klas. De proefwerken worden niet meegegeven naar huis. De behaalde resultaten schrijven we telkens in het agenda. Mochten er nog vragen zijn of u wenst de eindtoets in te kijken, kom gerust eens langs. Altijd welkom!
Heel veel succes met de examens! Ik geloof in jullie!