For this blog to translate into language of your choice? Select your language below.
2 prachtige pps-jes hierboven van Godelieve en ook Mama rechts heeft ze gemaakt Klik op de banner en bekijk nog veel meer moois op haar blog
Klik op de banner hier beneden en ga eens langs bij Lenie voor nog meer moois Alle Ave Maria pps-jes hierboven zijn van haar
Gastenboek
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Wonder
10-08-2012
BOODSCHAP. H. Maagd Maria: De nalatigheid om de waarheid over de Leer van Mijn Zoon te verkondigen, heeft tot gevolg dat God vergeten wordt.
H. Maagd Maria: De nalatigheid om de waarheid over de Leer van Mijn Zoon te verkondigen, heeft tot gevolg dat God vergeten wordt.
Dinsdag 31 juli 2012 18.10u
Mijn kind, de vervolging die je doorstaat, komt door de publicatie van het Boek der Waarheid.
De Boze plaatst obstakels op jouw weg en zal nergens voor terugdeinzen om je uit te putten.
Het is belangrijk om de voortdurende gemene leugens, waarmee je geconfronteerd wordt door diegenen die beweren een grote kennis over het woord van God te bezitten, te negeren.
Hun afwijzing van deze boodschappen is niet belangrijk. Jij moet enkel reageren op het woord van Mijn Zoon en op niets anders.
Jij moet op Mijn Zoon vertrouwen en zwijgen wanneer diegenen, die verblind zijn door leugens, jou proberen aan te klampen om je erin te luizen. Luister niet! Reageer niet! Verkondig in plaats daarvan gewoon het woord van God.
Mijn kind, zoveel volgelingen van Christus lijden in deze tijd. Hun stemmen zijn slechts gefluister in een wereld die jubelt over de luister van aardse wonderen.
Het waarachtig woord van God wordt niet langer openlijk verkondigd, zelfs niet in de Kerk door de dienaren van God.
Beschaamd om gezien te worden bij het openlijk verkondigen van de waarheid, wijken zij af, wanhopig proberend hun weg te vinden te midden van de verwarring die door de secularisatie veroorzaakt wordt.
De ergernis, die teweeggebracht wordt wanneer God of Mijn geliefde Zoon, Jezus Christus, vernoemd worden, is wijdverspreid. Zeer weinig zielen zijn dapper genoeg om op te staan en zich tot soldaten van Christus uit te roepen.
Zelfs heilige zielen zijn bang om dat te doen, uit vrees om bij de heidenen verontwaardiging te veroorzaken.
De nalatigheid om de waarheid over de Leer van Mijn Zoon te verkondigen, heeft tot gevolg dat God vergeten wordt.
Hoezeer ween Ik wanneer Ik arme, kleine kinderen zie die bij de ontwikkeling van hun ziel door hun behoeders veronachtzaamd worden.
Zij ontberen het voedsel van de Heilige Geest omdat hen niet geleerd wordt hoe zij God hun liefde kunnen betuigen. Velen geloven niet in God de Vader. Dat bedroeft Hem.
Jij, Mijn kind, hebt een moeilijke taak gekregen. Wanneer jij de inhoud van deze boodschappen uit de Hemel aan de wereld bekendmaakt, wordt jij vanuit drie kanten aangevallen:
Diegenen die in God geloven, maar die weigeren te luisteren naar het woord van God zoals het nu aan de wereld gegeven wordt.
Diegenen die beweren leiders van Mijn Zoons Kerk op aarde te zijn, maar die weigeren te luisteren omdat zij profetieën niet aannemen.
En dan diegenen die helemaal niet in God geloven.
Jouw stem zal in dovemansoren blijven vallen, maar jij mag je daardoor niet laten ontmoedigen.
Al wat jij moet doen, is Mijn Zoon in alles te gehoorzamen en alles aan Zijn heilige handen overlaten.
Na verloop van tijd zullen zij luisteren. Zodra zij dat doen, zullen veel zielen zich tot Mijn Zoon wenden met liefde en vreugde in hun hart.
Jij mag nooit aarzelen of talmen met jouw antwoord op het verzoek van Mijn Zoon om ervoor te zorgen dat in deze tijd aan iedereen in de wereld het woord van God gegeven wordt.
Ik vraag al Gods kinderen om gehoor te geven aan Mijn oproep om nu het heilig woord van Mijn Zoon aan te hangen. Hij houdt van al Gods kinderen en wenst elke ziel voor te bereiden op Zijn langverwachte Tweede Komst.
Verloochen Hem niet! Aanvaard Zijn hand van barmhartigheid voordat het te laat is!
Jullie liefhebbende Moeder Koningin van de aarde Moeder van de Verlossing
Kruistocht van gebed (70) Gebed voor de geestelijken om stand te houden en trouw te blijven aan het heilig woord van God
Kruistocht van gebed (70) Gebed voor de geestelijken om stand te houden en trouw te blijven aan het heilig woord van God
Maandag 30 juli 2012 1.00u
O lieve Jezus, help Uw gewijde dienaren om het schisma binnen Uw Kerk te herkennen wanneer dit zich ontvouwt.
Help Uw gewijde dienaren om stand te houden en trouw te blijven aan Uw heilig woord. Laat nooit wereldse ambities hun zuivere liefde voor U vertroebelen.
Schenk hen de genaden om in Uw bijzijn zuiver en nederig te blijven en in de Eucharistie Uw allerheiligste Tegenwoordigheid te vereren.
Help en geleid al die gewijde dienaren, die in hun liefde voor U misschien lauw zijn, en wakker het vuur van de Heilige Geest in hun ziel weer aan.
Help hen de bekoringen, die hun voorgelegd worden om hen af te leiden, te herkennen. Open hun ogen zodat zij te allen tijde de waarheid kunnen zien.
Zegen hen in deze tijd, lieve Jezus, en bedek hen met Uw Kostbaar Bloed om hen buiten het bereik van kwaad te houden.
Geef hen de kracht om te weerstaan aan de verleiding van Satan als zij, door de bekoring om het bestaan van de zonde te ontkennen, afgeleid worden.
Amen.
Mijn gewijde dienaren zijn de ruggengraat van Mijn Kerk.
Zij zijn de eersten in lijn die in deze tijd geconfronteerd gaan worden met een verschrikkelijke overrompeling van aanvallen van Satan.
Help Mij hen op pad te sturen om de overblijvers van Mijn Kerk te bewaren, aangezien deze afstevent op een schisma dat binnenkort door de Valse Profeet teweeggebracht zal worden.
Kom samen en bid om de vereniging van Mijn gewijde dienaren die nodig zijn om Mijn Kerk sterk te houden voor de dagen die in het verschiet liggen.
Jullie Jezus
BOODSCHAP. Mijn Katholieke Kerk werd aan flarden gescheurd, toch zal de ziel van Mijn Kerk nooit door Satan ingenomen of verteerd worden.
Mijn Katholieke Kerk werd aan flarden gescheurd, toch zal de ziel van Mijn Kerk nooit door Satan ingenomen of verteerd worden.
Maandag 30 juli 2012 1.00u
Mijn zeer geliefde dochter, toen Ik in de Hof de doodstrijd onderging, was de grootste gruwel, die Mij door Satan getoond werd, de ontrouw van de Katholieke en Apostolische Kerk in de eindtijd.
Dat was wanneer Satan, die Mij kwelde met visioenen uit de toekomst, Mij de lauwe dienaren van de Kerk toonde in deze tijd, jullie tijd.
Zij hebben toegelaten dat hoogmoed en valse waarheden, die door hun tolerantie van de zonde de boventoon voeren, hen blind maken voor de waarheid van God.
Hun aanhankelijkheid aan wereldse bezigheden leidt ertoe dat veel van Mijn gewijde dienaren in hun ziel niet over het medeleven of de nederigheid beschikken om Mijn volgelingen naar de heiligheid te voeren die nodig is om hun ziel te redden.
Zovelen hebben zich tegen Mij gekeerd, hoewel zij zeggen dat zij van Gods kinderen houden.
Door in de naam van God de verdraagzaamheid te bevorderen, bieden zij een valse leer aan die de waarheid maskeert.
Deze afvalligen in Mijn Kerk op aarde, die in naam van de Katholieke Kerk beweren een nieuw type van leden voort te brengen - maar die Mijn Leer verloochenen - worden verleid door Satan, die Mijn Kerk wil vernietigen.
Hij, de Boze, heeft reeds verschrikkelijke zonden veroorzaakt om Mijn Kerk te bederven, en nu wil hij de laatste nagels inhameren waarbij hij Mijn Kerk zal kruisigen en achtereenvolgens die gewijde dienaren van Mij, die het woord van God ontheiligen door de aanvaarding van de zonde onder Gods kinderen te vergemakkelijken, in de hel zal werpen.
Hun zonde, Mij in het gezicht slaan door in Mijn bijzijn schunnigheden te laten aantreden waarvan zij beweren dat deze aanvaardbaar zijn en door God getolereerd zal streng bestraft worden.
Door de zonde van hoogmoed en bedrog wagen zij het om zielen te misleiden en hen de weg te wijzen naar een hol van duisternis, zonder te beseffen hoe zij de zielen tot de vuurpoel veroordelen.
Veel van Mijn gewijde dienaren worden misleid en weten dat niet. Nochtans zijn veel van dergelijke dienaren, als zij eerlijk zijn tegenover zichzelf, in de war.
Verder zijn er diegenen die zich uitgeven voor Mijn gewijde dienaren maar die van de andere kant komen. Als slaven van het Beest doen zij zich weloverwogen voor als Mijn gezalfde priesters.
Zij berokkenen Mij zon verschrikkelijk zielsleed. Zij bederven niet alleen de zielen, zij hebben ook bewust een pact gesloten met Satan, die hen zal verslinden.
Zij verrichten op Mijn altaren walgelijke daden, in het bijzijn van de Heilige Eucharistie, maar slechts weinigen weten dat zij dergelijke daden plegen. Toch snak Ik naar hun zielen.
Mijn Katholieke Kerk werd aan flarden gescheurd, toch zal de ziel van Mijn Kerk nooit door Satan ingenomen of verteerd worden. De gewijde dienaren van Mijn Kerk kunnen echter door het Beest verleid en vernietigd worden.
Dit is voor Mij het moment om in te grijpen om hen te helpen uit te stijgen boven deze verschrikkelijke kwellingen.
Ik heb jullie nodig - Mijn volgelingen en de gewijde dienaren onder jullie, die beseffen wat er te midden van jullie aan het gebeuren is om dit kruistochtgebed (70) te bidden. Gebed voor de geestelijken om stand te houden en trouw te blijven aan het heilig woord van God
O lieve Jezus, help Uw gewijde dienaren om het schisma binnen Uw Kerk te herkennen wanneer dit zich ontvouwt. Help Uw gewijde dienaren om stand te houden en trouw te blijven aan Uw heilig woord. Laat nooit wereldse ambities hun zuivere liefde voor U vertroebelen. Schenk hen de genaden om in Uw bijzijn zuiver en nederig te blijven en in de Eucharistie Uw allerheiligste Tegenwoordigheid te vereren. Help en geleid al die gewijde dienaren, die in hun liefde voor U misschien lauw zijn, en wakker het vuur van de Heilige Geest in hun ziel weer aan. Help hen de bekoringen, die hun voorgelegd worden om hen af te leiden, te herkennen. Open hun ogen zodat zij te allen tijde de waarheid kunnen zien. Zegen hen in deze tijd, lieve Jezus, en bedek hen met Uw Kostbaar Bloed om hen buiten het bereik van kwaad te houden. Geef hen de kracht om te weerstaan aan de verleiding van Satan als zij, door de bekoring om het bestaan van de zonde te ontkennen, afgeleid worden. Amen.
Mijn gewijde dienaren zijn de ruggengraat van Mijn Kerk.
Zij zijn de eersten in lijn die in deze tijd geconfronteerd gaan worden met een verschrikkelijke overrompeling van aanvallen van Satan.
Help Mij hen op pad te sturen om de overblijvers van Mijn Kerk te bewaren, aangezien deze afstevent op een schisma dat binnenkort door de Valse Profeet teweeggebracht zal worden.
Kom samen en bid om de vereniging van Mijn gewijde dienaren die nodig zijn om Mijn Kerk sterk te houden voor de dagen die in het verschiet liggen.
Jullie Jezus
Van pater Jacqmin: Sikh wordt verheven tot pauselijk ridder.
Mijnheer Bhai Sahib Bhai Mohinder Singh, een Sikh wordt verheven tot pauselijk ridder.
- wat is een ridder? - Met hun ontstaan als aristocratische cavalerie, ontstond een gedragscode over wat ridderlijk gedrag was. Deze ethos was een mengeling van militaire, adellijke en Christelijke componenten. Zo moest een ridder zorgen dat zijn lichaam in goede conditie was, had hij zich aan de conventies van hoofs gedrag te houden, en was het ultieme doel voor de ridder deelnemen aan een kruistocht.
Ridderlijkheid viel uiteen in vijf hoofdwaarden:
Eer van God Kracht en moed Trouw aan Land en Kerk Vrijgevigheid Eerlijkheid
Daarnaast waren er nog andere belangrijke richtlijnen, zoals het beschermen van de zwakkeren, ouderen en vrouwen en goed gedrag jegens vrouwen en anderen van de adellijke stand.
Het volgen van deze waarden zou leiden tot het zijn van een perfecte ridder.
- Moet er nog zand zijn -
Hoe kan men veronderstellen dat een Sikh de belangen van de Kerk zal verdedigen?
- Conclusie -
Weer een voorbeeld van Modernisme = geen onderscheid maken. Alles in einen grossen huutsepoot, zeggen ze bij ons.
Op het laatst weten onze kinderen niet meer wat het echt betekent: katholiek te zijn, ridder te zijn enz... Hoe gaat u hen dat duidelijk uitleggen?
"Pa, een Sikh wordt ridder van de Paus, gaat hij nu ook op kruistocht?"
" heu ja, ik heb nu geen tijd, speel even wat verder met je autootjes..."
Vader Uw Rijk kome, Uw Wil geschiede op aarde als in de Hemel !
Pater Jacqmin+
H. Dominicus ***SAINT DOMINIQUE « le plus grand pécheur de l'univers ».
Woensdag, 08 Augustus 2012 H. Dominicus Guzman van Caleruega , priester (gedachtenis)
Heilige Dominicus, priester (gedachtenis)
Dominicus werd omstreeks 1170 te Caleruega in Spanje geboren. Na zijn theologische studie te Palencia werd hij kanunnik aan de kathedraal van Osma. Tegenover de dwaalleer van de Albigenzen werkte hij met succes voor het behoud van het geloof door middel van de prediking en een voorbeeldig leven. Daartoe trok hij ook anderen aan en stichtte hij de orde der Predikbroeders. Hij stierf te Bolonga op 6 augustus 1221.
mercredi 08 août 2012 St Dominique de Guzman, fondateur (1170-1221)
SAINT DOMINIQUE Fondateur de l'Ordre des Prêcheurs (Dominicains) (1170-1221) Saint Dominique de Guzman naquit dans la Vieille-Castille. Sa mère, avant sa naissance, eut une vision étrange ; il lui sembla voir l'enfant qu'elle allait mettre bientôt au monde sous la forme d'un petit chien tenant un flambeau dans sa gueule et prêt à répandre le feu sur la terre. Son enfance fut marquée par plusieurs autres présages merveilleux.
Jeune étudiant, il vivait déjà comme un saint. Il avait chaque jour ses heures fixées pour la prière, et souvent il était ravi en Dieu. Il jeûnait presque toujours, ne buvait jamais de vin, dormait fort peu et n'avait d'autre lit que le plancher de sa chambre. Un jour, ayant tout donné, il dit à une femme qui lui demandait de l'argent pour racheter son frère captif : « Je n'ai ni or ni argent ; mais prenez-moi et offrez-moi aux Maures en échange de votre frère. » La proposition héroïque ne fut pas acceptée, mais Dominique en eut le mérite. Dans une maladie très grave, causée par son travail et ses austérités, il fut guéri soudain par l'apparition de saint Jacques le Majeur.
Dominique, ayant dû venir en France avec son évêque, fut profondément touché du triste état auquel l'hérésie avait réduit les provinces du Midi et résolut de travailler dans ce pays au triomphe de la foi. Sentant son insuffisance pour évangéliser seul de si vastes contrées, il appela à son secours des missionnaires pleins de zèle, dont il fit plus tard les premiers religieux de son Ordre. C'est à cette époque que la Sainte Vierge lui apparut et lui enseigna définitivement, en lui ordonnant de la répandre, la dévotion du Rosaire, qui fut bientôt le plus terrible fléau de l'hérésie.
Parmi les miracles quotidiens que Dieu opérait en sa faveur, on rapporte que, dans ses voyages, la pluie tombait souvent autour de lui sans l'atteindre ; qu'un jour, son sac et ses livres, étant tombés dans une rivière, furent repêchés plusieurs jours après, sans qu'on y vît aucune trace d'eau. Dominique fit le voyage de Rome pour obtenir l'approbation de l'Ordre des Frères-Prêcheurs. C'est là qu'il rencontra saint François d'Assise, et que ces deux grands Saints de l'époque, qui étaient venus ensemble à Rome dans le même but, se reconnurent pour s'être vus en songe, s'embrassèrent comme deux frères et lièrent une amitié profonde qui dura jusqu'à la mort. Dominique opérait une multitude de miracles, ressuscitait les morts, et se disait : « le plus grand pécheur de l'univers ».
Abbé L. Jaud, Vie des Saints pour tous les jours de l'année, Tours, Mame, 1950.
Colette Dehouck.
2012-08-06 P. Nicolas SJ, de Wereldcrisis.
2012-08-06
P. Adolfo Nicolas, generale overste van de jezuïeten, over de wereldcrisis
Rome
(ZENIT.org)
In een interview voor Radio Vaticaan zei P.
Nicolas SJ, dat de crisis niet alleen een aanleiding mag zijn om te klagen. De
moeilijke economische toestand biedt namelijk een bijzondere gelegenheid om
nieuwe vormen van communicatie en maatschappelijke uitwisseling te vinden, die
de ontwikkeling van de mensheid tenslotte dienen. Daarbij is het echter
belangrijk dat de mensen zich niet in het oppervlakkige verliezen, maar zich in
deze zoektocht concentreren op echt belangrijke themas zoals bijvoorbeeld de
politiek. Dat kan slechts als men het hart van de mens kan openen en beroeren.
Een centraal punt in onze samenleving is en
blijft het gezin. Het gezin is volgens P. Nicolas SJ een plaats van groei en
heeft alle ondersteuning nodig.
De generale overste van de jezuïeten kijkt
kritisch aan tegen een louter negatieve houding tegenover de crisis en de
daarmee verbonden problemen. Deze houding is de uitdrukking van een beperkte
horizont, niet alleen figuurlijk, maar ook geografisch. De wereld is zo
oneindig veelzijdig. Als men bijvoorbeeld naar Afrika kijkt, stelt men vast dat
daar nog waarden leven die in Europa niet meer gelden. Dat zou men als een
teken van hoop kunnen achten, want alles is nog niet verloren.
P. Nicolas SJ ziet daarom voor Afrika en
Azië een grote rol weggelegd in de toekomst, omdat in die landen meer belang
gehecht wordt aan belangrijke waarden voor de instandhouding en groei van een
samenleving.
Vert. Sorores Christi
Zeer indrukwekkende video van de eerste verschijningen aan de zieners (toen nog kinderen) van Medjugorje!!
Zeer indrukwekkende video van de eerste verschijningen aan de zieners (toen nog kinderen) van Medjugorje:
De klimaatverandering door het toedoen van de mens is verantwoordelijk voor de toename in frequentie van zeer hete zomers, en de situatie is vandaag al erger dan we twintig jaar geleden gedacht hadden. Dat zegt de Amerikaanse wetenschapper James Hansen in de Amerikaanse krant Washington Post:
BOODSCHAP.Het is de zonde van abortus die voor veel naties de ondergang zal betekenen en zij zullen daarvoor streng gestraft worden.
Het is de zonde van abortus die voor veel naties de ondergang zal betekenen en zij zullen daarvoor streng gestraft worden.
Zondag 29 juli 2012 20.10u
Mijn zeer geliefde dochter, de geloofsafval in de wereld heeft Gods kinderen, over het bestaan van de zonde, in de war gebracht.
Wanneer zij aan de zonde denken, denken veel zielen meteen aan de zwaarste zonden zoals moord.
De zonde neemt vele vormen aan. Omdat de zonden jammer genoeg afgedaan werden als gebreken of karaktertrekken, worden deze nu gewoon als een natuurlijke zwakheid beschouwd. Velen geloven niet langer in de zonde.
Abortus is, na de moord op een broeder, de grootste vorm van volkerenmoord in de wereld. Toch wordt dit niet enkel getolereerd, maar worden er ook wetten ingevoerd door jullie naties die dat nodig achten.
Het is de zonde van abortus die voor veel naties de ondergang zal betekenen en zij zullen daarvoor streng gestraft worden.
Abortus is een verachtelijke daad en roeit generaties van Gods kinderen uit, die zichzelf niet kunnen verdedigen.
Niemand zal een kind van God doden en een zware straf ontlopen.
Die naties, die abortus gelegaliseerd hebben, zullen tijdens de kastijding getuige zijn van de toorn van Mijn Vader.
Zij zullen weggevaagd worden en er zal hun geen medelijden betoond worden, zoals zij geen wroeging toonden over deze doodzonde toen zij het doden van Gods kinderen in de schoot vergoelijkten.
Ik roep tot diegenen die listig proberen abortus af te schilderen als iets wat nodig is om het recht van de moeder te beschermen.
Er wordt gebruik gemaakt van leugens om de gruwel van abortus, die ingaat tegen de wet van God, te camoufleren.
Elke wetgever, dokter of eender welke persoon die op de een of andere manier heeft meegewerkt aan deze afschuwelijke daad, is in de ogen van God schuldig aan deze zonde en zal de straf, die in het verschiet ligt, ondergaan.
Tot diegenen die executie goedpraten, zeg Ik dit:
Jullie, die iemand ter dood veroordelen, maken jullie schuldig aan dezelfde misdaad waaraan deze mogelijk schuldig is.
Jullie maken jullie in dit geval schuldig aan moord en dat is een doodzonde. Aan jullie werd niet het recht gegeven een leven te nemen. Of om te oordelen. Enkel Ik, Jezus Christus, heb het recht om te oordelen.
Iedereen die bijdraagt aan de dood van een moordenaar, door de daad van executie, zal voor eeuwig lijden in het vuur van de hel, tenzij zij tot inkeer komen.
Zovelen onder jullie geloven in de wet: oog om oog. Hoezeer worden jullie misleid. Nemen jullie de Geboden van Mijn Vader niet aan? Gij zult niet doden!
Gij zult niet doden geldt ook voor die agressieve legers, die oprukken naar landen die hen niet toebehoren, om deze te beheersen.
Het geldt voor legers die onschuldige zielen beschieten en doden. Dat alles is moord! Het is in strijd met de Wet van Mijn Vader.
Andere zonden zoals hebzucht, wellust, kwaadspreken over anderen, mensen ontnemen wat hen rechtmatig toekomt, wraak en laster leiden allemaal tot nog een heleboel andere zonden.
Zij zijn in jullie huidige wereld aanvaardbaar geworden omdat jullie grootste liefde die voor jullie zelf is.
De leugen die jullie gedwongen hebben moeten slikken van jullie dubbelhartige leraren het bevredigen van de eigen verlangens, is jullie pad naar de zonde.
Er wordt jullie verteld dat jullie je tijd moeten besteden aan het bevredigen van jullie honger naar rijkdom.
Er wordt jullie verteld dat je goed voor jezelf moeten zorgen dat je de belangrijkste persoon in je leven bent. Jullie moeten alles uitproberen om al jullie zinnen te bevredigen. Alle anderen komen op de tweede plaats.
Dat leidt tot hebzucht, egoïsme, wellust en vervolgens kunnen jullie verleid worden om een doodzonde te begaan.
De zonde zal nu, als nooit tevoren, door jullie naties aanvaard worden.
Er zullen wetten ingevoerd worden die de doodzonde zullen legaliseren en wee diegenen onder jullie die bezwaar maken.
Diegenen die zullen pleiten voor een dergelijke verdorvenheid, zullen jullie vertellen dat deze wetten dienen om de kwetsbaren te beschermen terwijl alles wat zij doen in feite neerkomt op het legaliseren van moord, abortus, het huwelijk tussen mensen van hetzelfde geslacht en de verafgoding van valse goden.
Zij zullen de vervolging van de armen goedpraten en hen naar de straat verdrijven om bedelaars van hen te maken.
Zij zullen wetten invoeren om jullie te dwingen op te houden jullie geloof te praktiseren. Als jullie het toch doen, zullen jullie de wet overtreden een zonde in hun ogen.
Zoals Ik jullie al eerder verteld heb, is jullie wereld zo vervuld van onwaarheden dat goed wordt voorgesteld als kwaad en kwaad wordt voorgesteld als goed.
Jullie wereld is tegendraads, met als gevolg dat de zonde gedijt.
Ik spoor jullie aan op jullie schreden terug te keren en de Tien Geboden te bestuderen. Gehoorzaam aan deze en leef zoals het in de ogen van Mijn Vader van jullie verwacht wordt.
Overtreed de Geboden en jullie zondigen! Voer aan dat bepaalde zonden wel okee zijn en jullie trotseren Mijn Vader!
De gehoorzaamheid aan Gods Wetten is in de wereld momenteel zwak en broos. Veel van Gods kinderen werden door Mijn gewijde dienaren niet kordaat onderricht over de gevolgen van de zonde.
De tolerantie van de zonde is de grootste van alle zonden.
De tolerantie is een listige leugen die door de koning van de leugens, Satan, in de geest van de mensheid gezaaid wordt.
De tolerantie is een andere manier van rechtvaardiging van de zonde om tegemoet te komen aan de zwakheid van de mens voor het bezwijken aan de bekoringen van Satan.
Word wakker en erken wat zonde inhoudt!
Redetwist onder elkaar en verdedig de zonde zoveel jullie willen, maar deze zal nooit aanvaardbaar worden in de ogen van Mijn Vader.
Om het Paradijs binnen te komen, moeten jullie vrij van zonden zijn.
Om vrij van zonden te worden, moeten jullie tot inkeer komen.
Om tot inkeer te komen, moeten jullie eerst en vooral de Tien Geboden aannemen.
Daarna moeten jullie oprecht berouw tonen.
Oprecht berouw kan maar door diegenen gevoeld worden, die zichzelf voor Mij vernederen.
Pas dan kan de zonde vergeven worden.
Pas dan zijn de zielen geschikt om het Koninkrijk van Mijn Vader binnen te gaan.
Jullie Redder Jezus Christus
BOODSCHAP. Zodra Mijn strijdmacht de 20 miljoen heeft bereikt, zal Ik dat aantal vermenigvuldigen tot miljarden.
Zodra Mijn strijdmacht de 20 miljoen heeft bereikt, zal Ik dat aantal vermenigvuldigen tot miljarden.
Vrijdag 27 juli 2012 18.30u
Mijn zeer geliefde dochter, Mijn wens om Mijn volgelingen te verenigen tot één strijdmacht werpt reeds zijn vruchten af door deze boodschappen.
Mijn strijdmacht heeft zich al gevormd en wordt verenigd door de kracht van de Heilige Geest die zich als een lopend vuurtje over de hele wereld verspreidt.
Voor diegenen die thans Mijn instructies aanvaarden: hoewel jullie misschien denken dat jullie in kleine groepjes samenwerken, moeten jullie weten dat Mijn strijdmacht nu bestaat uit meer dan 25.000 toegewijde soldaten, die Mijn kruistochtgebeden elke dag opnemen.
Jullie toewijding aan Mij, jullie geliefde Jezus, schenkt Mij zoveel troost en vreugde want jullie gebeden redden elke seconde van elke dag miljoenen en miljoenen zielen.
Als jullie hun dankbaarheid zouden kunnen zien, zouden jullie nooit meer ophouden met bidden, zon kracht heeft dit.
Satan lijdt door deze missie en hij zal al het mogelijke doen om deze te saboteren.
Dat is de reden waarom jullie nooit mogen toestaan dat intimidatie van buitenaf, door diegenen die jullie betichten van ketterij, jullie ophoudt bij het verspreiden van Mijn boodschappen.
Als jullie toelaten dat anderen jullie in verwarring brengen, diegenen die proberen jullie te vernederen of die grijnslachen om jullie geloof, kunnen er minder zielen gered worden.
Bedenk dat deze missie hetzelfde is als wanneer jullie aan het werk zouden zijn voor een overzeese hulporganisatie, die groepen van mensen die naar verwoeste landen gaan om het leven te redden van diegenen die hongersnood lijden.
Het is van vitaal belang dat jullie alle obstakels overwinnen om de slachtoffers hulp te brengen. Eén uur vertraging kan het verschil maken tussen leven en dood. Hetzelfde geldt voor deze missie.
Kijk voor jullie uit, negeer de inmenging van diegenen die zullen proberen jullie weg te trekken en ruk dan verder op.
Verzamel anderen op jullie pad en voer hen naar de overwinning. De overwinning van de redding.
Jullie strijdmacht zwelt elke dag aan. Houd Mijn hand vast tot we de strijdmacht van 20 miljoen, die Ik verlang, bereiken. Deze zal de voorhoede vormen in de strijd tegen de Antichrist.
Zodra Mijn strijdmacht de 20 miljoen heeft bereikt, zal Ik dat aantal vermenigvuldigen tot miljarden. En wanneer dat gebeurt, zal het Beest eindelijk vernietigd worden.
Dat is Mijn belofte. Want Gods kinderen zullen massaal, vervuld door Zijn goddelijke liefde, het kwaad verdelgen.
Denk eraan dat liefde sterker is dan haat. Enkel een overvloed aan liefde kan het kwaad uitroeien.
Jullie Jezus
BOODSCHAP. H. Maagd Maria: Ik vraag al Gods kinderen om de maand augustus nogmaals te wijden aan de redding van zielen.
H. Maagd Maria: Ik vraag al Gods kinderen om de maand augustus nogmaals te wijden aan de redding van zielen.
Woensdag 1 augustus 2012 16.45u
Mijn kind, veel veranderingen, die in het verleden grotendeels aan jou onthuld werden, staan op het punt in de wereld gezien te worden.
Er zal veel verwoesting zijn, veel onrust en kastijdingen, die allemaal tot stand komen door de zonden van de mensheid.
Ik vraag al Gods kinderen om de maand augustus nogmaals te wijden aan de redding van zielen.
Dit is wat jullie moeten doen: ga elke dag naar de H. Mis en ontvang de Heilige Eucharistie.
Bid bovendien elke dag om 15 uur het Kroontje van de Goddelijke Barmhartigheid.
Diegenen onder jullie, die dat kunnen, zouden één dag per week moeten vasten.
Mijn kinderen zullen geschokt zijn wanneer deze veranderingen zullen plaatsgrijpen, maar als jullie trouw zijn aan de Leer van Zijn geliefde Zoon, Jezus Christus, moeten jullie de hand van Mijn Vader nooit vrezen.
Houd a.u.b. in de komende maanden het Zegel van de Levende God in jullie huis dicht bij jullie want er zal zich veel ontvouwen.
Het Lichaam van Mijn Zoon, Jezus Christus, aanwezig in Zijn Kerk op aarde, wordt geschonden en zal vreselijk lijden.
Veel plannen, om de Kerk van Mijn Zoon ten val te brengen, zijn reeds gaande en zeer spoedig zal deze instorten.
Andere voorzegde gebeurtenissen zullen nu door ecologische rampen zichtbaar worden, aangezien de hand van Mijn Vader als straf zal neervallen op die naties waarvan de zondige wetten niet langer getolereerd zullen worden.
Bid, bid, bid op dit moment voor de zielen die onder deze gebeurtenissen kunnen lijden.
Benut deze maand om te bidden voor alle zielen die kunnen omkomen in oorlogen, bij aardbevingen of in de op handen zijnde schuldbelijdenis, de Waarschuwing.
Mijn Hart is met jullie vervlochten, kinderen, en samen moeten we hard werken om zielen te redden.
Door te bidden om de redding van zielen, voeren we de Heilige Wil van Mijn Vader uit.
Jullie geliefde Moeder Moeder van de Verlossing
Glorie.
Heb je niet gelezen dat Ik de Heer der heerlijkheid ben?. Ik ben de Koning
van Glorie. Mijn Glorie deel Ik met geen ander, want ze hoort Mij toe, maar de
Glorie waar Ik nu van spreek zal Ik over je brengen. Als je met Me wandelt in de
plaats van Mijn heerlijkheid; de weg die voor je ligt, die reeds klaargemaakt
werd om te getreden. Mijn oproep aan je vandaag is kom in Mijn
heerlijkheid. Want alle dingen zijn manifest in Mijn tegenwoordigheid.
Iedere belofte word ontvangen in Mijn heerlijkheid. In Mij ben je onaantastbaar,
zegt de Allerhoogste. AMEN.
Lieve vrienden in de Krans van Rozen,
Lieve vrienden in de Krans van Rozen,
Op 15 augustus vieren wij het feest van Onze Lieve Vrouw Hemelvaart en voor
veel moeders, "moederkensdag".
Misschien kan de inspiratie van het spiritueel roosje in bijlage u helpen
een klein stukje hemel op aarde mee te vieren.
Op deze dag wordt ook onze Hemelmoeder op veel plaatsen speciaal in de
bloemetjes gezet ook aan het "Zoet Water" in Oud Heverlee.
Daar wordt Zij in de processie plechtig rondgedragen, iedereen is er
welkom. Aanvang met een H. Mis in openlucht om 10.00 uur.
Meer info: kijk eens op "Kapel van Steenbergen."
Verenigd in gebed,met de moederlijke zegen van Maria.
Lea.
NB
De website van de Mariale gebedsschool krijgt reeds echt vorm.Frater
Benedict heeft hier reeds veel werk geleverd.
Klik links eens aan : Ontstaan en doel en daaronder, praktische aspecten.
Als u dat gelezen hebt bent u goed geïnformeerd.
dat
de moeder van mijn Heer naar mij toe komt (Luc. 1, 43)?
Vredig slenteren schapenwolkjes, dik van
geluk, door de vroege morgenlucht.
De rust rekt zich uit over de kaarsrechte
bomen van het donker bos.
Fier glijden sneeuwwitte eenden zachtjes
over t Zoet Water.
Wapperende vlaggen nodigen uit om de
zanderige weg te volgen.
En daar duikt, in het volle zonlicht, de
prachtige barokke kapel op.
Het langdurig klepperen van het torenklokje
doorbreekt de stilte.
Een zuivere leliegeur lokt mij naar het
Lief Vrouwke, onder haar gouden sluier.
Maria, ik voel de warmte van een
onbegrensde liefde, wanneer ik naar u opkijk.
Uw tedere glimlach raakt de gevoeligste
snaar van mijn kinderhart.
Uw wijze blik heeft ons in dit aardse leven
nog zoveel te vertellen.
Mijn ogen volgen u hemelwaarts, waar
engelen en heiligen jubelen en juichen.
Ik zie de Moeder Gods, omringd door de
Vader, de Zoon en de H. Geest.
Een Hemelse Koningin, in al haar glorie,
gehuld in een mantel van licht.
Maria, laat vanuit die helderblauwe hemel
uw Moederhart tot ons spreken.
Want hier beneden wordt gij met liefde al
biddend op handen rond gedragen.
Als onze Koningin van de Heilige Rozenkrans,
door alle mysteries heen.
Smekende weesgegroetjes worden als roosjes over
het smalle pad uitgestrooid.
Tot lof en eer van uw Zoon Jezus, hier aanwezig
in t Allerheiligste Sacrament.
Door uMaria, Moeder van hoop en licht, gaan wij dankend op naar God.
Verenigd in de Krans van Rozen, de Moederlijke
zegen van Maria.
Lea.
Augustus 2012.
1 Kor. 14: 33
Laat geen " hindernis " toe in je ziel en geest. Recente ervaringen
brachten je mogelijk in verwarring, maar je moet opstijgen naar een hoger niveau
van waarheid en vrede, en weet dat Ik je naar Mijn doeleinden zal leiden. Ik ga
voor je uit om je een weg te banen waar er nog geen was. Niets is onmogelijk
voor Mij, zegt de Heer. Vertrouw Me gewoon.
( 1 Kor. 14: 33 ).
DE HEMEL IS ZO ECHT.
CHOO THOMAS. KLIK OP DE AFBEELDING.
BOODSCHAPPEN VOOR DE NIEUWE TIJD.
KLIK OP DE AFBEELDING. VANWEGE, W.J. Holtschlag.
Kat Kerr kreeg een geweldige rondleiding in de hemel.