Inhoud blog
  • week van 28 tot en met 30 juni 2021
  • week van 21 tot en met 25 juni 2021
  • foto's piraten
  • week van 14 tot en met 18 juni 2021
  • week van 7 juni tot en met 11 juni 2021
    Foto
    Jarige kleuters van de maand 

    Maart: 
    6/3 Cas 
    9/3 Eden 
    16/3 Amber 
    21/3 Jesse 
    24/3 Gilles 

    Mei 
    18/5 Laura 

    Juni 
    14/6 Talia en Tehani 
    23/6 Felix 
    28/6 Toon 

    Juli 
    10/7 Charlotte 
    13/7 Beau 









    Foto
    Op maandag en donderdag gaan we sporten met juf Els. 
    Op deze dag trekken we best sportieve kledij en schoenen aan zodat we gemakkelijk kunnen bewegen! 
    Foto
    Woensdag is het fruitdag! 
    Op deze dag blijven koekjes in de boekentas! 
    Welkom in de klas van juf Eline en juf Katrien
    We gaan samen op ontdekking...
    10-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Herfst in het bos
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    We kunnen er niet meer langs kijken, de herfst is in het land. 
    Daarom gaan we de volgende weken werken rond de herfst, herfstdieren, kabouters,… 

     

    Op maandagnamiddag brengen we een bezoek aan de grote tuin van het kasteeltje in Rumsdorp. Daar maken we een fijne herfstwandeling. We gaan eens kijken welke herfstvruchten we allemaal kunnen vinden, welke kleuren de blaadjes aan de bomen hebben, misschien zien we ook wel kriebeldiertjes (spin, slak, regenworm, …) of een ander diertje (egeltje, eekhoorn, konijn,…) 

    We gaan eens kijken naar de bomen en gaan de verschillen benoemen: dikke stam, dunne stam, grote boom, kleine boom, blaadjes, naalden,… 

    Als we goed zoeken vinden we misschien ook wel een paddenstoel en wie weet woont er wel een kaboutertje in J

     

    We gaan dus vooral de natuur exploreren met al onze zintuigen! Ik heb er alvast veel zin! 
    De kleuters mogen op deze dag oude speelkleren en hun laarzen aantrekken. Ze moeten geen andere schoenen meebrengen.

    De grootouders die ons zullen begeleiden mogen om 13U30 naar klas komen. 


    We maken van onze klas een echte herfstklas, 

    Hoe ons thema zich zal verder zetten, zal een beetje afhangen waar de interesses van de kleuters naar uit gaan.


    Wat kan er aan bod komen: 

    -      In onze winkel kunnen we herfstvruchten gaan kopen (kastanjes, eikels, dennenappels, …) We leren ook de herfstvruchten sorteren per soort. 

    -      In onze poppenhoek kunnen we met herfstvruchten lekkere soep koken.

    Misschien willen we ons in de poppenhoek ook wel graag verkleden als een kaboutertje. Dan bouwen we onze poppenhoek om tot een kabouterhuisje 

    -      Met de natuurklei gaan we aan de slag om egeltjes, spinnen of slakjes te maken.

    -      Aan de knutseltafel experimenteren we met de herfstkleuren,  knutselen we herfstdiertjes, een herfstboom,…

    -      Onze experimenteerbak vullen we met herfstvruchten waar we potjes, kommetjes in verschillende formaten mee kunnen vullen. Hier werken we vooral rond begrippen: vol, leeg, veel weinig. We vullen dit ook aan met buizen waar we kastanjes, eikels kunnen laten door rollen. 



    Woensdag 14 oktober 2020 is er een pedagogische studiedag, de kleuters genieten van een dagje vrijaf.


     

    Bijlagen:
    Lied herfst.jpg (217.9 KB)   

    10-10-2020 om 22:19 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.oproep voor onze herfstwandeling
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Beste mama en papa, 
    Lieve oma's of opa's, 

    Maandag 12 oktober gaan wij normaal op herfstwandeling. 
    Zijn er ouders of grootouders die in de namiddag wat tijd vrij hebben om met ons mee te gaan? 
    (we vertrekken rond 13u30 en zullen terug op school zijn rond 15u00) 

    Geef zeker een seintje aan juf Katrien! 


    Enthousiaste groeten 
    de juffen 


    07-10-2020 om 11:11 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog een extra fruitweekje
    Volgende week werken we verder rond het thema fruit, er is nog veel fruit dat we graag verder willen ontdekken! Juf Eline zal nog in de klas staat tot en met woensdag 7 oktober. Heb je vragen of wil je iets melden kan je haar bereiken via het nummer 0498 01 85 75 of via mail : eline.lopes@sgtumuli.be . Juf Katrien neemt de klas weer over van donderdag 8 oktober tot en met woensdag 14 oktober.

    Wat gaan we volgende week zoal doen :

    - We leren een versje over appels en oefenen zo nog eens de kleuren (zie bijlage).
    - Afgelopen week mochten we al appels, peren, bananen en kiwi's proeven. Volgende week proeven we gewoon verder van de verschillende soorten fruit (mango, appelsien, citroen, druiven, meloen) en maken zo kennis met verschillende smaken en verschillende texturen .
    Donderdag 8 oktober gaan de naar de markt. We maken voor we vertrekken een boodschappenlijstje met al de benodigdheden die we nodig zullen hebben om onze lekkere smoothie te maken. We hebben voldoende begeleiders gevonden, bedankt hiervoor! 

    🍂 Maandag 12 oktober zullen we met het klasje een herfstwandeling maken in Rumsdorp (vertrekken rond 13u30).  Hiervoor zijn we op zoek naar ouders / grootouders die ons mee zouden willen begeleiden en die het ook zien zitten om met hun eigen auto tot daar en terug te rijden. Wil je graag mee of heb je nog een vraag? Laat het gerust weten : 0473 60 13 59 / katrien.bessemans@vbslanden.be 🍂  


     Het beloofd een lekkere week te worden, 

     Groetjes

    juf Katrien en juf Eline

    Bijlagen:
    147A4519-9F7C-45FF-8AA1-8613F65DB68D.png (1.3 MB)   
    5A29D801-E9F1-48CE-ABD6-A4B0701C057D.png (840.4 KB)   
    D643D44F-50A0-457D-9EA4-B28AA9632DA6.png (483.6 KB)   

    03-10-2020 om 17:01 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.onze eerste fruitweek






















    03-10-2020 om 16:06 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.op zoek naar spiegels
    Lieve mama's en papa's,
    Lieve oma's of opa's, 

    Voor ons klasje zijn we op zoek naar spiegels. 
    Deze willen we graag in de klas gebruiken om op te bouwen, te schilderen,... Kortom om te experimenteren. 
    Heb je thuis een oude spiegel die je niet meer nodig hebt, geef dan zeker een seintje aan de juf. 

    De spiegel mag niet te zwaar zijn, we moeten hem gemakkelijk kunnen verplaatsen. Het is ook best een spiegel met een frame rond, zodat de kleuters zich niet kunnen kwetsen. Dit mogen zowel grote, smalle spiegels zijn en ook kleinere modellen zijn welkom 
    Indien je thuis een oude spiegel hebt, mag je dit aan de juf laten weten. 


    Alvast heel erg bedankt! 
    Groetjes juf Katrien 



    29-09-2020 om 21:16 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Theatervoorstelling "Zeep"
    Op maandag genoten we van een leuke theatervoorstelling! Hier kan je wat foto's vinden van onze uitstap! 

































    29-09-2020 om 21:06 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mmmm lekker fruit!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Volgende week zit de eerste maand van het nieuwe schooljaar er al op. 

    We beginnen al aan de nieuwe maand oktober. 

    Zoals jullie eerder al konden lezen, start vanaf deze week ook mijn ouderschapsverlof.

    Juf Eline zal dus de klas overnemen vanaf donderdag 1 oktober tot en met woensdag 7 oktober.  

    Natuurlijk zullen we dit naar de kleuters toe ook in de klas duidelijk en zichtbaar maken. 

     

     

    Volgende week gaan we werken rond het thema fruit. 

     

    Wat gaan we zoal allemaal doen: 

    -      op maandagvoormiddag gaan we naar het theater! Hier kijken we alvast naar uit! In de namiddag zullen we dit samen in de klas wat verwerken. 

    -      Op dinsdag mogen de kapoenen allemaal een stuk fruit meebrengen. We denken hierbij aan: een peer, een kiwi,  een appelsien, een citroen, een banaan, aardbeien,… afhankelijk van het fruit dat wordt meegebracht zullen we de week verder opvullen. (appels moeten we niet meebrengen, die zullen we voldoende hebben) 

    We ontdekken de uiterlijke kenmerken van de verschillende soorten fruit, we gaan het fruit ook eens wegen (wat is er zwaar, licht…) en natuurlijk gaan we er ook van proeven. 

    -      Op woensdag maken we een uitstap naar de appelboom in de tuin van het klooster. Hier kunnen we eens zien hoe de appels groeien aan de boom en we gaan natuurlijk ook appels plukken. 

    -      Van al die lekkere appels maken we ook lekkere appelmoes. Mmmm… smullen maar! 

    -       Onze winkel richten  we deze week in als een echte fruitwinkel. We leren een rollenspel spelen tussen de verkoper en de klant. We gaan leren om het fruit te sorteren per soort en natuurlijk moeten we ook betalen en leren omgaan met aantallen tot 3! 

     

    Enkele praktische mededelingen: 

    Op maandag gaan we naar het toneel. De toneelvoorstelling is gedaan rond 11u15, ik denk dat we rond 12u00 - 12u15 terug zullen zijn op school. 

     

    Op woensdag gaan we naar de tuin van het klooster. De kleuters mogen op deze dag hun laarzen of oude schoenen aantrekken.  Zo kunnen we ongestoord in het  natte gras lopen. De kleuters houden nadien gewoon hun laarzen aan, ze moeten geen andere schoenen meebrengen. 

     

    Op donderdag 8 oktober voorzien we een uitstap naar de markt, we gaan daar enkele soorten fruit kopen waar we nadien in de klas een lekkere smoothie van gaan maken. 

    Wij zijn op zoek naar 4 mama’s, papa’s, oma’s of opa’s die graag met ons willen meegaan en ons nadien willen helpen in de klas om een smoothie te maken. Jullie mogen onmiddellijk in de klas blijven als jullie je kleuter komen brengen.  Na het bezoek aan de markt gaan we in de klas van al dat lekkere fruit een smoothie maken. 
    Zie je dit zitten en kan je met ons mee? Geef dan zeker een seintje aan juf Katrien (0473/60 13 59) of katrien.bessemans@vbslanden.be

     

    Wij kijken alvast uit naar een leuke week 
    enthousiaste groetjes 

    Juf Eline en Juf Katrien 

    Bijlagen:
    lied lekker fruit .png (1.1 MB)   
    versje .jpg (96.9 KB)   

    26-09-2020 om 00:00 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nog even dit

    Ik zou jullie er graag op willen wijzen dat we geen brikjes meer mogen toelaten in de klas. 
    Ik weet dat ik op de infoavond zelf zei dat het bij ons wel nog mocht, maar blijkbaar mag ik dit toch niet toelaten.
    Dit om de afvalberg te verminderen. 
    Gelieve je kapoen gewoon een drinkbeker mee te geven. 
    Bedankt voor jullie begrip! 

    Indien je kapoen omwille van medische redenen medicatie moet nemen, dan heb je hier een attest voor nodig van de dokter. 
    Wij mogen geen medicatie toedienen als we geen attest van de dokter hebben. 
    Gelieve hier aan te denken bij het bezoek aan de dokter. 

    Alvast bedankt! 


    24-09-2020 om 21:16 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    In bijlage kan je de weekmenu terug vinden voor het middageten en een document i.v.m. corona. 

    Bijlagen:
    beslisboom_covid-19_leerlingen_lo_so_20200818.pdf (151.4 KB)   
    kol week 39.xls (108.5 KB)   

    21-09-2020 om 20:32 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.genieten van het mooie weer
















    19-09-2020 om 08:31 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.enkle sfeerbeelden van in de klas






























    19-09-2020 om 08:19 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.alle kleuren van de regenboog
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vorige week ontdekten we vooral de hoofdkleuren. 

    Deze week gaan we verder experimenteren met deze hoofdkleuren en ontdekken we ook nog de andere kleuren (roze, paars, zwart, bruin,…). 

     


     

    Wat gaan we doen: 

    -      we gaan deze week toveren met al die kleurtjes. We gaan de kleuren mengen en ontdekken op deze manier welke kleur er ontstaat. 

    -      We gaan onze lievelingskleur crêpepapier kiezen en daarmee gaan we water kleuren in onze lievelingskleur! Hocus pocus pas…. Wij zijn echt wel tovenaars J

    Iedereen mag hiervoor een leeg klein plastiek flesje meebrengen naar de klas. Als je thuis enkele lege flesjes hebt, mag je deze gerust meegeven. Zo kunnen we misschien een vriendje dat geen fles heeft ook blij maken. 

    -      we werken deze week ook nog gewoon verder aan het opruimen, de klasafspraken en het gebruik van onze kettingen om te spelen in de hoeken. Dit verloopt nog niet altijd even goed en vraagt dus nog wat extra aandacht. 

    -      met al die kleurtjes samen maken we een mooie regenboog. 

    -      deze week halen we ook onze muziekinstrumenten boven en gaan we voor de eerste keer muziek maken! 

     

    Vrijdag openen we ons Godsdienstig thema van het schooljaar: "OMG verassend vreugdevol". Daarom mogen de kleuters op deze dag kleurrijk naar school komen. 
    Het thema van de maand september is SAMEN! 
    Daarom gaan we SAMEN met de peuters, 1steen 2dekleuterklas ons thema op een leuke manier inzetten! In bijlage kan je ook een leuk liedje vinden rond dit thema! 

     

    Volgende week gaan wij naar het theater. Meer info kan je in de brief vinden

    Bijlagen:
    Brief theatervoorstelling280920.doc (111.5 KB)   
    lied godsdienst.mp3 (3.8 MB)   
    OMG.jpg (359.8 KB)   
    SAMEN .jpg (305.4 KB)   

    19-09-2020 om 00:00 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rood, blauw, geel en groen,.... we leren ze allemaal!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     

    De voorbije weken zijn we heel vaak op ontdekking geweest in onze klas. Op deze manier hebben we alles wat beter leren kennen. 

    Stilletjes aan vinden we allemaal onze draai in de klas. 

     

    Deze week leggen we de nadruk op de kleuren die we in onze klas ontdekken. 

    Met allerlei opdrachten in onze  hoeken gaan we eens kijken hoe we de kleuren al kennen en kunnen benoemen. 

     

    Wat gaan we doen: 

    -      we introduceren deze week ons takenbord, enkele kleuters krijgen een taakje waar ze voor moeten zorgen. 

    -      iedere dag nemen we een andere kleur onder de loep, maandag rood, dinsdag blauw, woensdag geel, donderdag  groen en vrijdag oranje. Je kapoen mag ook iedere dag iets aantrekken in de kleur van de dag (een t-shirt, een trui, een broek/short, kleedje, een sjaal, pet, haarspeldje,...) Zo zetten we de kleur nog wat extra in de kijker! 

    -      we knutselen in onze kleur van de dag! 

    -      onze ontdekbak vullen we met materialen die we kunnen sorteren volgens kleur 

    -      … 

     

    Op deze manier leren we de kleuren nog wat beter herkennen en benoemen. 

     

    De weerman voorspelt voor volgende week warme weer, gelieve je kapoen luchtig te kleden. 
    Wij vullen alvast een waterbak in onze klas, waar we verfrissing kunnen zoeken.

    Voorzie je kapoen ook van een drinkbus met water, we kunnen ze steeds bijvullen in de klas. 

     

    Nog enkele afspraken: 

    -      gelieve ’s morgens afscheid te nemen aan de poort, niemand komt mee op de speelplaats. Dit is vooral voor de veiligheid van kleuters. 

    -      Wanneer je iets aan de juf moet zeggen kan je dit tegen de juf zeggen die aan de poort staat. De boodschap wordt zeker doorgegeven. 

    -      Gelieve allemaal een doos trekzakdoekjes mee te geven (voor wie dit nog niet gedaan heeft) We hebben al heel wat snotneusjes in onze klas J

    -      Jullie mogen ook allemaal een pakje natte doekjes meegeven aan je kapoen, zo kunnen we ook de vuile mondjes de baas in de klas. 

    -      Ons eerste oudercontact zal doorgaan in de week van 23 november. De exacte datum delen we nog mee. 

    -      In bijlage kan je een belangrijke brief vinden i.v.m. ziekte tijdens de coronaperiode

     

    Alvast heel erg bedankt! 

    Ik kijk weer uit naar een leuke week! 





    Bijlagen:
    brief ouders Gimme.docx (268.8 KB)   
    Brief Wat te doen bij ziekte.doc (47 KB)   

    11-09-2020 om 00:00 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Beste mama’s en papa’s, 


    Donderdag komt de fotograaf om een foto te maken voor de schoolkalender! 


    groetjes

    juf Katrien 

    08-09-2020 om 19:35 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.onze eerste week samen (deel 2)






















    05-09-2020 om 12:58 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.onze eerste week samen (deel 1)
















    05-09-2020 om 12:50 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.belangrijke mededeling

    Beste mama en papa, 

    Lieve kapoenen, 

     

    We hebben ondertussen terug een goede start genomen. Stilletjes aan leren we elkaar wat beter kennen. 

     

    Graag wil ik jullie op de hoogte brengen dat ik vanaf oktober halftijds mijn ouderschapsverlof zal opnemen. 

    Daarom zal juf Eline vanaf oktober tot en met mei halftijds de klas overnemen. De laatste maand van het schooljaar ben ik weer fulltime in de klas. 

    Juf Eline zal geen onbekende zijn voor de kleuters, vorig schooljaar stond ze de laatste maand bij juf Melissa in de klas en vanaf september komt juf Eline ook bijna iedere dag bij ons in de klas als zorgjuf. 

     

    Op deze manier zorgen we er ook voor dat de kleuters haar zeker kennen, dat juf Eline de werking, klasafspraken en regels van onze klas ook al kent .

    Zo zijn we er zeker van dat dit vlot zal verlopen. 

    Op maandag 7 september kunnen jullie kennis maken met juf Eline. Zij zal tijdens de infoavond ook aanwezig zijn. 

     

    Wanneer jullie vragen hebben, mogen jullie mij steeds contacteren.

     

     

    Groetjes
    juf Katrien

    03-09-2020 om 21:59 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.week van 7 tot en met 11 september 2020
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het eerst weekje samen zit er al op. We hebben samen al veel gespeeld, we gingen op ontdekking in onze hoeken en we leerden al heel wat regels en afspraken van onze klas kennen. 
    En ik moet zeggen dat dit allemaal al vrij vlot verloopt! 

    Een dikke duim voor mijn kapoenen! 

     

     


     


      Wat gaan we volgende week doen? 




    •  Maandag vieren we feest want Laure was jarig op 1-09.  Doordat ze vorige week wat ziek was, heeft ze de eerste schoolweek moeten missen en konden wij nog niet samen haar verjaardag vieren. Hiep hiep hoera Laure! 
    • We ontdekken de verschillende kalenders die we in onze klas hebben: de weekkalender, de aanwezigheidskalender, de weerkalender, het takenbord,… We nemen ze wat verder onder de loep en leren ook de liedjes die er bij horen.
    • We kijken eens naar onze boekentas. Hoe ziet ze er uit? Welke kleur heeft ze? Welke sluiting heeft onze boekentas?  Wat zit er in mijn boekentas? We benoemen de verschillende dingen die er in zitten. 
    • Iedere donderdagnamiddag gaan we naar de poppenkast kijken. Daar kijken we naar de avonturen van Jan en Loes, onze poppenkastpoppen. 
    • We werken verder om de regels en de afspraken van onze klas nog wat beter onder de knie te krijgen. Ook het opruimen moeten we nog wat verder stimuleren :)
    • Dinsdag en vrijdag gaan we sporten met juf Els. Op deze dagen trekken we sportieve kledij aan. 

     Ik kijk weer uit naar weer een week vol avonturen! 


    Op onderstaande link kan je foto's terug vinden van onze eerste klasweek samen. 

    https://padlet.com/CK3JufKatrien/69dlgr4vddacc49x


    03-09-2020 om 21:59 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belangrijke informatie rond de opstart van de scholen

    Beste ouders, 

    In bijlage kunnen jullie een belangrijke brief terug vinden i.v.m. de opstart van de school. 
    Gelieve deze brief goed door te nemen. Zo kan alles vlot verlopen. 


    Wanneer iedereen deze maatregel volgt, dragen we zorg voor onszelf maar ook voor elkaar! 

    Alvast heel erg bedankt voor jullie medewerking 
    Groetjes juf Katrien 



    Bijlagen:
    Brief ouders opstart 24 augustus 2020.docx (136.7 KB)   

    25-08-2020 om 21:47 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom in onze klas
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na een leuke en en ontspannende vakantie zijn we weer terug. Sommige kleuters kennen elkaar al, andere kleuters komen voor het eerst naar school! Toch wel best allemaal spannend. Ook voor de juf 
    Wij gaan deze week heel veel tijd nemen om elkaar wat beter te leren kennen. 

    We ontdekken de verschillende hoeken in de klas en maken kennis met de nieuwe klasafspraken. 

    In ons klasje zijn we niet alleen. Weten jullie wie er nog in ons klasje woont? Anna! Anna is onze klaspop, zij neemt ons dit schooljaar mee op avontuur. En daar heb ik alvast heel veel zin in!!!! 

    We luisteren naar het verhaal: Anna in de klas. We herkennen heel veel dingen uit Anna's klas en kunnen zo al wat over onze activiteiten en gevoelens praten. 
    Misschien willen wij net zoals Anna ook al eens knippen of schilderen? 

    Op maandag 7 september zal onze info-avond plaats vinden. Mama of papa is dan welkom in de klas, jullie krijgen hier wat meer informatie over de werking van de klas en wat praktische informatie rond het schoolgebeuren. 

    Op dinsdag en donderdag gaan wij sporten bij juf Els. Op deze dag trekken wij best sportieve kledij aan :) 


    enthousiaste groetjes 
    Juf Katrien 


    Op deze link kan je ons "Anna liedje" vinden. (Vlaamse versie aanklikken) 

    https://soundcloud.com/kathleen-amant


    24-08-2020 om 00:00 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 21/06-27/06 2021
  • 14/06-20/06 2021
  • 07/06-13/06 2021
  • 31/05-06/06 2021
  • 24/05-30/05 2021
  • 17/05-23/05 2021
  • 10/05-16/05 2021
  • 03/05-09/05 2021
  • 26/04-02/05 2021
  • 19/04-25/04 2021
  • 12/04-18/04 2021
  • 22/03-28/03 2021
  • 15/03-21/03 2021
  • 08/03-14/03 2021
  • 01/03-07/03 2021
  • 22/02-28/02 2021
  • 15/02-21/02 2021
  • 08/02-14/02 2021
  • 25/01-31/01 2021
  • 18/01-24/01 2021
  • 11/01-17/01 2021
  • 04/01-10/01 2021
  • 28/12-03/01 2027
  • 14/12-20/12 2020
  • 07/12-13/12 2020
  • 30/11-06/12 2020
  • 23/11-29/11 2020
  • 16/11-22/11 2020
  • 09/11-15/11 2020
  • 02/11-08/11 2020
  • 26/10-01/11 2020
  • 19/10-25/10 2020
  • 12/10-18/10 2020
  • 05/10-11/10 2020
  • 28/09-04/10 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 07/09-13/09 2020
  • 31/08-06/09 2020
  • 24/08-30/08 2020

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Dag lieve kapoenen, 
    Ik ben Anna en dit is mijn knuffel Meneer Konijn
    Ook ik ben een vriendje van jullie klasje!  
    Samen gaan we dit jaar op ontdekking!  

    Wanneer jullie jarig zijn mag ik mee bij jullie naar
    huis en als het goed is voor mama en papa blijf ik
    2 nachtjes bij jullie logeren! Mama en papa mogen dan 
    enkele leuke foto's maken om in ons schriftje te kleven,
    zo kunnen we samen in de klas vertellen wat we allemaal 
    gedaan hebben!

    Ik kijk er alvast naar uit! Hopelijk jullie ook! 
     
    Lieve groetjes Anna 


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    mijn gegevens: 

    Juf Katrien Bessemans 
    Julia Tulkenslaan 3 
    3400 Landen 

    0473/60 13 59 

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs