6/3 Cas 9/3 Eden 16/3 Amber 21/3 Jesse 24/3 Gilles
Mei 18/5 Laura
Juni 14/6 Talia en Tehani 23/6 Felix 28/6 Toon
Juli 10/7 Charlotte 13/7 Beau
Op maandag en donderdag gaan we sporten met juf Els. Op deze dag trekken we best sportieve kledij en schoenen aan zodat we gemakkelijk kunnen bewegen!
Woensdag is het fruitdag! Op deze dag blijven koekjes in de boekentas!
Welkom in de klas van juf Eline en juf Katrien
We gaan samen op ontdekking...
11-02-2021
Verloren voorwerpen
Beste ouders
hieronder kunnen jullie enkele fotos zien van kledingstukken die al een hele tijd in onze gang liggen en waarvan we de eigenaar tot nu toe nog niet van gevonden hebben 🤗
Ook zijn we nog opzoek naar het volgende golfje :
Hopelijk krijgt elke trui weer een warme thuis 😉.
We hadden een leuke en gekke tijd in de klas! Verkleden, dansen, knutselen, muziek maken, zingen, serpentines blazen, spelen met confetti en suikerspin maken! Zo hebben wij onze week gevuld! Geniet mee!
Hamertje tik: geef de clown een gekke neus, versier zijn hoed en strik met gekke vormen
Experimenteren met confetti: potjes vullen en weer leeg maken, begrippen vol en leeg oefenen,...
Dag lieve kapoenen, Ik ben Anna en dit is mijn knuffel Meneer Konijn Ook ik ben een vriendje van jullie klasje! Samen gaan we dit jaar op ontdekking! Wanneer jullie jarig zijn mag ik mee bij jullie naar huis en als het goed is voor mama en papa blijf ik 2 nachtjes bij jullie logeren! Mama en papa mogen dan enkele leuke foto's maken om in ons schriftje te kleven, zo kunnen we samen in de klas vertellen wat we allemaal gedaan hebben!