Cinenews

www.cinenews.be

Inhoud blog
  • Winnaar Oscars
  • Nu in de bioscoop: The Duchess
  • Nu in de bioscoop: Yes Man
  • Nu in de bioscoop: Bedtime Stories
  • Nu in de bioscoop: Young @ Heart
  • Info Oscars
  • The Oscars: Nominations
  • Filmnieuws: Transformers 2
  • Nu in de bioscoop: Brideshead Revisited
  • Cinenews.be
  • Nu in de bioscoop: Australia
  • Nu in de bioscoop: Christmas in Paris
  • Nu in de bioscoop: Largo Winch
  • Nu in de bioscoop: The Visitor
  • Nu in de bioscoop: Burn After Reading
  • Nu in de bioscoop: Caos Calmo
  • Nu in de bioscoop: Madagascar 2: Escape From Africa
  • Nu in de bioscoop: Pride and Glory

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     



    Cinelinks
  • cinenews

  • Het nieuws over alle films en spelers
    22-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nu in de bioscoop: Madagascar 2: Escape From Africa
       Cabaretleeuw Alex, hyperkinetische zebra Marty, hypochondrische giraf Melman en sexy nijlpaard Gloria zijn dolgelukkig. De immer ploeterende pinguïns hebben het neergestorte vliegtuig uit het vorige 'Madagascar'-deel opgelapt en plannen een vlucht richting New York Zoo. Deze thuisvlucht mislukt echter en het viertal belandt in hartje Afrika, in het gebied waar Alex' vader Zuba heer en meester is. Het verhaaltje dat volgt is een lui doorslagje van 'The Lion King' met een concurrent die Zuba uitdaagt nadat blijkt dat diens zoon er eerder verwijfde trekjes op nahoudt. Bovendien haalt de computeranimatie allesbehalve het niveau van recente Pixarpareltjes als 'Ratatouille' en 'WALL-E'. De fraai gechoreografeerde dansnummertjes en de dartel bewegende hoofdpersonages kunnen nog door de beugel, maar de bewegingsloze decors en houterige achtergrondpersonages herinneren aan goedkope tekenfilmreeksen als 'Candy, Candy' en 'De Smurfen'. Net zoals in de voorganger zorgen dat psychotische pinguïncommando en die van de pot gerukte lemuurkoning Julien - ingesproken door Borat-clown Sacha Baron Cohen - voor de grappigste momenten. Zo pakken de venijnige vetganzen het DreamWorks-logo nogal drastisch aan en ontpopt de halfaap zich tot een charismatische sekteleider.



    www.cinenews.be

    22-02-2009, 16:54 geschreven door Lauwtje007  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nu in de bioscoop: Pride and Glory
       Je bent maar beter meteen bij de pinken als 'Pride and Glory' uit de startblokken schiet. Een footballwedstrijd tussen twee politiedepartementen slaat om wanneer nieuws binnen loopt dat vier collega's omgekomen zijn. De rechercheur die de boel moet onderzoeken, ruikt al snel dat er iets gruwelijk stinkt.

    Eenmaal de storm van het begin (inclusief schoudercamera) wat is gaan liggen, komt een verhaal tevoorschijn dat bekend in de oren klinkt. Uiteindelijk moeten verschillende figuren beslissen wat ze belangrijker vinden: hun principes of hun familie, en dat hebben we al eerder gezien.

    De explosies van testosteron die regisseur/scenarist Gavin O'Connor hier en daar aan de plot toevoegt, bewijzen 'Pride and Glory' niet altijd een goede dienst, al kan je ze doorgaans wel begrijpen. Eén van die momenten, waarbij een heet strijkijzer en een babygezichtje dichter in elkaars buurt komen dan je zou willen, geven 'Pride and Glory' trouwens wel de verhoopte energiestoot.

    Finaal zijn het echter de acteurs die de boel redden, wat gezien de fraai ogende verzameling namen op de affiche ook niet meteen als een verrassing komt.


    www.cinenews.be


                      

    22-02-2009, 16:52 geschreven door Lauwtje007  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    www.cinenews.be

    Archief per week
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs