Vandaag is Yousra bij Christina gegaan om aan onze oc te werken. we hebben een inleiding geschreven + grafieken gemaakt van onze enquêtes.
Woensdag 20 februari 2013
we hebben de hoofdstukken verdeeld zodat ieder haar hoofdstuk uitschrijft. Christina is ermee begonnen
Zaterdag 23 februari 2013
Christina heeft een beetje gewerkt aan haar hoodstuk
Dinsdag 26 februari 2013
Christina heeft haar tekst doorgestuurd aan haar groep
Zaterdag 2 maart 2013
Yousra heeft gewerkt aan haar deel
Zondag 3 maart 2013
Yousra en lisa hebben hun hoofdstuk afgewerkt en yousra heeft dan een conclusie geschreven heeft het aan ons doorgestuurd om te checken en voor ons was het goed.
Christina en Lisa zijn samen na school, naar de school Jean Absil gegaan om de ontbrekende enquêtes te gaan halen. we kregen nog een groot bundel.
Woensdag 23 januari 2013
vandaag zijn we bij Lisa gegaan om de enquêtes te verwerken. Iedereen kreeg een bundel en we zijn gestart.... het heeft wel zeer lang geduurd. Toen we naar de enquêtes keken hebben we goed gelachen, omdat leerlingen leuke zinnen hadden geschreven zoals " le mal du siècle"...Uiteindelijk rond 18 uur waren we klaar behalve Yousra, maar zij heeft het thuis afgewerkt.
Zondag 27 januari en zondag 3 februari 2012
Yousra heeft verder gewerkt aan de enqutês die ze moeste afwerken.
Dinsdag 12 februari 2012
Vandaag ben ik ( Christina) begonnen met de uitvoering van onze OC. ik heb gewoon een titelblad, inhoudstafel en voorwoord gedaan. zodat we minder werk zouden hebben bij het rapporteren van de gegevens enzo. Vandaag heeft Yousra de enquetes afgewerkt.