Chana @ Utrecht
Inhoud blog
  • Afscheid van 4 leuke maanden Nederland!
  • Een drukke stageweek en verlengd weekend
  • Korte werkweek, stroomonderbreking en een onverwacht weekendje België
  • Een week met lange werkdagen en een fantastisch Belgenweekend!
  • Een korte werkweek en een rustig weekend

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    28-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een drukke stageweek en verlengd weekend

    Maandag 21 mei 2012

    Ondertussen hier mijn voorlaatste week in Nederland, wat gaat te tijd toch snel, nog een kleine twee weken en ik vertrek opnieuw richting België… Na het zonnige weekend in België, begint het goede weer hier in Nederland ook door te breken :).

    De labodag stond in het teken van het verder uittesten van het nieuwe antilichaam. Tussen de vele wachttijden van de proef hield ik me bezig met de laatste dingen voor mijn bachelorproef, zodat ik deze vanavond kan verwerken in het effectieve document en morgenvroeg mijn versie kan indienen op de Universiteit. In de middag kwam Margreet ook langs met de vraag of ik niet nog een maandje langer wil blijven, zodat ik de proeven met het nieuw te testen antilichaam verder kan uitvoeren en ook de collageen V kleuring nog aan de praat krijgen. Blij met de vraag, maar toch wat verwonderd, beloofde ik haar om er eens over na te denken.

    Gedurende de loop van de dag ging ook nog rond met de overige Belgische pralines, en iedereen zag met toch graag komen, met het gevolg dat de pralines ook in een mum van tijd opwaren. En kreeg ik ook veel te horen dat de Belgische pralines (of bonbons zoals ze het hier zeggen) toch wel overheerlijk waren :p.

    Tegen dat de proef afgelopen was, was het reeds tijd voor huiswaarts te keren. Eenmaal thuis werden de laatste loodjes gelegd aan de bachelorproef en is deze nu ook echt af! =D.

    Dinsdag 21 mei 2012

    Deze ochtend stond ik op met het zonnetje, maar de twijfel om vandaag een kortere broek aan te trekken deed ik uiteindelijk toch niet, waardoor we opnieuw met de lange broek gingen werken. Tegen dat ik op de Universiteit wat had ik daar meteen spijt van, want het was die dag veel te warm. De temperaturen schieten nu echt wel de hoogte in, met overdag gemiddeld meer dan 25ºC.

    In de ochtend liep ik langs bij de Repro dienst op de faculteit om mijn bachelorproef in te dienen, vrijdag krijg ik deze dan normaal terug, afgedrukt en ingebonden. :)

    In de loop van de dag probeerde ik nogmaals een poging om toch maar die verdomde collageen V kleuring in werking te krijgen. Benieuwd wat het resultaat nu weer zal zijn..

    In de avond zag ik eindelijk nog eens Christel terug op kot. Het was een tijdje geleden, waardoor we ook onmiddellijk vertrokken voor een lange babel :). Toch moest ik (spijtig genoeg) het gesprek stopzetten, de spaghetti stond te koken en ik moest toch eventjes gaan kijken.

    Woensdag 23 mei 2012

    Ik ging verder met de collageen V kleuring, hopend om nu wat resultaat te zien. Bij de kleurstap was na enkele minuten reeds een bruine kleur te zien, maar ik blijf kritisch en vrees opnieuw voor achtergrondkleur :( (hoewel ik toch stiekem hoop op aankleuring van de collageenvezels). Na de proef kon ik dan ook niet wachten totdat alle xyleen verdampt was, dus gingen we nieuwsgierig aan de microscoop zitten en de vervelende xyleenlucht nemen we er maar bij :p. Maar het resultaat was toch niet echt wat ik verwachtte.. :(.

    Met de kleuringen (collageen en cellen van Cajal), liep ik langs bij Margreet. Het uit te testen antilchaam voor aankleuren van de cellen van Cajal staat op punt, en vanaf morgen ga ik aan de slag met de kleuring op het te testen materiaal. Over de collageenkleuring was ze minder enthousiast. Zoals ik ook al dacht, waren de collageenvezels niet aangekleurd. Morgen lopen we langs bij Andrea om haar mening te vragen en hoe het verder moet met de proef.

    Opnieuw bereikte de temperatuur vandaag meer dan 25ºC, maar deze keer ben ik toch zo slim geweest om een kortere broek aan te doen, dat we toch wat gebruind zijn tegen dat we terugkeren naar het Belgenland :p. Maar na een dag met veel zon, was het ’s avonds toch naar huis fietsen met een dreigend onweer boven mijn hoofd. Eenmaal thuis barstte het onweer ook echt los, maar na een uurtje wat alles terug voorbij en scheen de zon weer volop :).

    Donderdag 24 mei 2012

    Vandaag start ik zoals gezegd met de test voor het aankleuren van de cellen van Cajal op het effectieve weefsel. Daar de hoeveelheid coupes te groot is, wordt deze in twee delen opgesplitst en wordt de rest morgen gekleurd. Met deze kleuring ben je toch een ganse dag zoet en in de wachttijden hield ik me bezig met enkele kleinere zaken.

    Tegen dat ik op kot toe kwam scheen het zonnetje nog volop en was het hier hartstikke warm. Ik  ging dan ook om mijn balkon zitten om mijn presentatie voor volgende week dinsdag voor te bereiden. Lang bleef ik niet buiten zitten, want na een tijdje werd het mij echt te warm. Rond een uur of 10 begon het dan eindelijk een beetje dragelijker te worden :). Net toen ik in mijn bedje wilde kruipen kwam Christel nog op mijn deur kloppen, of ik haar wou helpen met haar kleerkeuze :p. Toen ze plots mijn spiegel zag was het hek helemaal van de dam en bleef ze maar staan (blijkbaar ben ik de enige met een grote spiegel hier op kot :p). Na een gezellige babel vertrok ze en besloot ik om in mijn bedje te kruipen.

    Vrijdag 25 mei 2012

    Ik ging verder met de kleuring voor de cellen van Cajal, maar nu op het tweede deel coupes. Mijn gedachte om wat vroeger te stoppen en nog te genieten van het zonnetje gingen echter niet door. Door de grote hoeveelheid coupes, neemt ook de tijdsduur toe, waardoor ik om 17u pas huiswaarts keerde. Na boodschappen te doen en te genieten van mijn zelf gemaakte pastasalade stond ook nog eens een feestje gepland :). Na de kleine goede preparty gingen we uiteindelijk naar het feestje. Het feestje was net iets minder dan de preparty, waardoor we teruggingen naar het kot om daar nog het feestje verder te zetten.

    Zaterdag 26, zondag 27 en zondag 28 mei 2012

    Na een korte nacht, vertrok ik samen met Christel richting Amersfoort. Na een rit van 14km in een stralende ochtendzon, kwamen we uiteindelijk aan in het historische Amersfoort. Na de volledige historische binnenstad te hebben doorwandeld, gingen we ook nog eventjes winkelen. Na een gezellige dag hervatten we de terugrit naar Zeist. Vermoeid kwamen we aan op onze kamers, waardoor er die avond ook niet veel meer gebeurde. Na kijken van de film ‘War Horse’ kroop ik in mijn bedje na een toch wel vermoeiende dag.

    Zondagmorgen eindelijk nog eens lang uitslapen (of in mijn termen toch :p). Ik spookte vandaag niet veel uit, maar genoot van het zonnetje op mijn balkon en bereide ook nog mijn presentatie voor die ik dinsdag op de Universiteit moet presenteren.

    Na een dagje luieren op kot, ging ik vandaag voor een laatste keer naar het centrum van Utrecht om te winkelen. Tegen de avond was ik net op tijd terug om Pam (de oude Thaise kotgenote). Ze was op rondreis geweest in Europa en kwam nu haar spullen ophalen. Na heel wat babbelen (ondertussen was ook Christel erbij gekomen) was het dan echt wel tijd om afscheid te nemen. Het afscheid was toch wel lastig, maar we beloofden om met elkaar contact te houden en hopen dat we elkaar ooit nog eens terug zien. Na het afscheid en mijn avondmaal, werkte ik nog een beetje en kroop dan in mijn bedje. Er staan mij hier in het Nederlandse Utrecht nog twee stagedagen en een rustdagje te wachten en dan zit mijn buitenlands avontuur er (spijtig genoeg) op.  



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs