De afgelopen jaren mogen voor de artiest Suzie Roose in de boeken gaan als succesvol.
Vele optredens in zowel grote als kleine horecagelegenheden, alsmede grote festivals zijn de revue gepasseerd.
Maas Music & Entertainment heeft ook haar nieuwste single uitgebracht: Als jouw leugens ben ik zat.
Met de speciale en eigentijdste gispy sound zal dit ongetwijfeld in de hitparades belanden en zal de agenda snel volgeboekt raken. And...ré Kooiman is ingeschakeld om het laatst verschenen liedje te schrijven en te produceren. Na het eindresultaat gehoord te hebben,
zeker geen onverstandige beslissing van de Kruislandse Suzie Roose.
Suzie Roose is een van de meest talentvolle zangeressen die ik heb mogen ontvangen in de studio,
aldus André Kooiman uit Raamsdonksveer. Al jouw leugens ben ik zat is een liedje wat direct blijft hangen bij de liefhebbers van het Nederlandstalige nieuwe levenslied
en waar je niet op stil kunt blijven zitten. Het prachtige stemgeluid van deze Brabantse schone zal snel opgepakt worden door diverse radiostations, tvprogrammas ,
overige media en heeft potentie om dé zomerhit van 2016 te worden. De muzikale weg is uitgestippeld, we doen niets overhaast en werken uitsluitend met professionals.
Na een paar hitsingles van Suzie zal er een mooi album uitkomen, aldus Edwin Maas van Maas Music & Entertainment. Vanzelfsprekend is er een unieke videoclip gerealiseerd in samenwerking met Clipstudio.nl met Tom van den Borst achter de camera en montage.
'' Ga maar terug naar haar '' zo heet de nieuwe single
van de 18 jarige zangeres uit Stamproy. Silvana van Deursen timmert de laatste jaren lekker aan de de weg
en heeft het roer omgeslagen. Na de twee eerder verschenen single's is de zangeres in zee gegaan met zanger en producer Dave van Well die de nieuwe single '' Ga maar terug naar haar '' geproduceerd en geschreven heeft. De nieuwe single is een lekkere zomerse plaat met zoals de titel het al verraad een pittige tekst. De videoclip komt op korte termijn online, maar de download is overal te vinden.
Master Stu treedt nu heel vaak op in cafe's op feesten en partijen, kleine en grotere evenementen, en ook voor benefietavonden is Master Stu altijd te vinden. Doordat het vrij uniek is dat een surinaamse man de nederlandse volksliedjes zingt raakte de NCRV nieuwsgierig naar hem, en heeft in het progamma "Achter de voordeur" heel wat aandacht aan Master Stu besteedt, en ook Rob Stenders van 3FM heeft Master Stu uitgenodigd in de studio, wat ee...n groot succes was
Dit is nog maar het begin Master Stu is ook een geweldige entertainer, waar hij ook komt, hij krijgt iedereen op de dansvloer, en alle lachers op z'n hand. Veel mensen praten nog lang na over "die te gekke surinamer" die de hele avond hartstikke leuk bezig was. Zoals wij Master Stu kennen is stil zitten niet mogelijk. Na de hit Het rode licht (dance), geschreven door Hans Tiger Smits, (cover Andre Hazes) komt Master Stu nu uit met een nieuwe single, genaamd, Ga met me mee
Het nummer klinkt lekker vrolijk en tropisch met een vleugje puur Hollands. Als je dit nummer hoort dan kan je gewoon niet meer stil zitten. De tekst is geschreven door Master Stu. Wie had ooit verwacht dat Master Stu een nummer zou schrijven over een café , dansen en bier?!
De muziek is gemaakt door OBL Muziek Produkties. De cd single is onder het label Angelsrecords vanaf 23-05-2016 te downloaden via de download portals te beluisteren via streaming sites en natuurlijk te koop via de reguliere verkooppunten. Ook is hij aan te vragen bij u favoriete radiostations.
Davey van der Sluis brengt nieuwe single uit op eigen label
Davey van der Sluis is al een aantal jaren actief in de muziekwereld. In 2015 lanceerde hij digitaal het door Kees Tel geproduceerde feestnummer Nu gaat de duivel los om zich op de kaart te zetten. Speciaal voor de Moskitobar in Westendorf nam hij tevens de speciale versie Nu gaat de Moskito los op. Uitbater Claus Ziepl was zeer onder de indruk met het gevolg dat veel Nederlandse wintersporters het nummer met grote regelmaat voorgeschoteld kregen.
Met zn nieuwe single Stop, wacht, blijf hoopt Davey een tree hoger te komen in de muziekwereld. Ik heb sinds kort een grotendeels nieuw team waar ik mee samenwerk. Dat team bestaat uit Kees Tel, Ellis ten Donkelaar en boekingskantoor WK Entertainment. Ik heb het gevoel dat ik met deze mensen op de goede weg ben. Stop, wacht, blijf is een begin zomers nummer. Het bevat een lekker ontspannen sfeertje en de melodielijn blijft lekker hangen, aldus de 24 jarige zanger uit Emmen die verder laat weten dat de single op zijn eigen label V/d Sluis Entertainment is verschenen.
Davey heeft over muziek een bepaalde gedachte. Het moet volgens hem een bepaalde klank en richting hebben. In mijn geval kom je dan op Kees Tel uit. Ondertussen hebben we een sound ontworpen waar ik me in kan vinden. Samen met WK Entertainment ben ik druk bezig met leuke concepten die we in het najaar
Nieuwe Singel van zangeres Lee-Ann; Ik doe t niet!
Al 30 jaar lang staat zij op het podium maar deze zomer komt zij met haar eigen singel geschreven door Bram Koning!
Op 3 augustus 1970 werd in de stad s-Gravenhage een meisje geboren. Samen met haar ouders
verhuisde na een tijdje naar het gezellige Brabant. Daar begon haar carrière al op vroege leeftijd.
Dat wil zeggen, met een schep in het zand als microfoon naast het opblaasbare bad wat gebruikt
werd als podium schreeuwde zij als tweejarige peuter de gehele camping vroeg in de ochtend
wakker met het oh zo bekende liedje meisjes met rode haren. Het zingen ging haar beter af dan
het praten. In haar tienerjaren houdt Lee-Ann het even stil. Tot haar zeventiende verjaardag.
Op bezoek ergens in Scheveningen wordt een microfoon voor haar mond gehouden. Vanaf dat moment is zij niet meer te stoppen.
Vier maanden na dit stopt zij met naar school gaan en durft de grote stap te zetten naar de artiestenwereld.
Al gauw komen er fantastische klussen op haar pad. Niet alleen nationaal maar ook
internationaal worden deuren voor haar geopend. Zo mag Lee-Ann in Duitsland mee met
niemand minder dan de George Baker Selection, voor hun CD From Russia with love te
promoten in grote televisie shows.
Terug in Nederland gaat zij voor de voorprogrammas van onder andere Rene Froger en Andre
Hazes. Ook de soundmixshow ontgaat haar niet in 1994 waar zij als Laura Pausini hoge ogen gooide.
Dan gaat de bal echt rollen en is zij vaker te zien in tv programmas zoals Wie Ben ik.
Van Koninklijk Theater Carré tot Theater Vredenburg, van de Brabanthallen tot een bruiloft van
Arjen Robben. Van Moskou tot Portugal, noem het maar op en zij is er geweest.
Ze is gegroeid van een zangeres naar een multitalent. Of het nu gaat om dinner shows, thema
feesten, solo optredens met en zonder orkest of alleen begeleiding op piano, presenteren van
programmas en galas. Het is altijd een succes.
Elke dag geniet zij nog steeds met volle teugen van dit vak.
Muziek is emotie. Ik vind het heerlijk om muziek te geven aan mensen en mijn gave te mogen
delen met het publiek. Maar alleen zingen is geen kunst, het publiek vermaken, dat is zo heerlijk
om te mogen doen. Of het nu gaat om mensen te raken met een mooi liedje, of dat het publiek uit zijn dak gaat, het is genieten wanneer mensen er helemaal mee op gaan.
Na jarenlang ervaring werd het tijd dat Lee-Ann zelf uitkwam met een mooi eigen liedje.
Samen met Bram Koning en Jeroen Dirksen is zij de studio ingedoken en hier kwam de heerlijke zomerse hit Ik doe t niet uit! Lee-Ann geniet er vol van!
Het feit dat zij nu ook op het podium mag staan en haar eigen liedje mag zingen voor het publiek is een droom die uitkomt!
De singel Ik doe t niet gaat over een dame die een leuke vent leert kennen maar uiteindelijk past het toch niet in haar drukke leventje
en kiest zij ervoor om haar eigen weg te gaan mij op het lijf geschreven lacht Lee-Ann.
Ik doe t niet is vanaf vrijdag 27 mei 2016 overal te downloaden!
Een even opvallend duo, als misschien ook vanzelfsprekend.
Muziek en de klank van hun stem, hadden al jarenlang hetzelfde timbre en vele raakvlakken..............Eigenlijk, misschien ook logisch.
Het zijn volle neven, met dezelfde passie en liefde voor muziek.
Nooit eerder kwam het tot een duet, en gelukkig hebben zij elkaar muzikaal omarmt en zijn zij de studio ingedoken om een lang gekoesterde droom tot uitvoer te brengen.
Wat een heerlijk resultaat !
Het sentiment is meteen herkenbaar, omarm je als liefhebber van het Hollandse Lied, en wordt je meegenomen in Zomerse klanken met
Levenswijsheden in de tekst. Zowel Muziek Tekst als ook de Productie
Is gedaan door Emile Hartkamp & Norus Padidar, die ook beiden verantwoordelijk zijn voor beide solo carrieres.
Echte Vriendschap,.........Een Passie, de Muziek...........terug te horen in hun duetsingle ECHTE VRIENDEN
De Naam Dat zomerse gevoel is niet zomaar bedacht, Als je het album beluistert weet je precies waarom.
De nummers hebben een zomers accent waarbij ook wel een serieus nummer voorbij mag komen.
Het nummer is gearrangeerd door Ton Spronk en af gemixt door Rinus Ponsen en uit gebracht onder het label Angelsrecords.
23mei was zijn cd presentatie in Heemstede die goed werd bezocht. Iedereen kent Frans Bauer, maar dat zingen in de familie zit ...bewijst deze jongen met zijn nieuwe Cd.
Guus Bauer is geboren op 21 februari 1985 in Haarlem. Een van zijn grootste passie is zingen en muziek.
Met heel veel liefde voor het Nederlandstalig lied. Hij begon op 21 jarige leeftijd met zingen.
Zingen was voorheen een hobby van hem en het was eigenlijk voor de lol.
Hij is van beroep beveiligingsbeambte en werkte zo nu en dan op een evenement als beveiliger.
Op een gegeven moest hij in Arnhem werken op een piratenfestival.
Na die avond heeft hij besloten om toch voor de muziek te kiezen en voor een carrière als zanger/entertainer te gaan,
omdat hij toch liever op het podium stond dan dat beveiliger was. Ondanks dat hij ook Hollandse avonden organiseerde ,
was hij zijn repertoire momenteel ook aan het verbreden met Engelstalige nummers .
"Mooie nieuwe zonnebril" Benno van Vugt uit Tilburg heeft al een paar grote feestknallers op zijn naam staan.
Deze keer komt hij met een heerlijke zomerse single over een "Mooie nieuwe Zonnebril".
Rondom de carnaval duikt de Tilburgse zanger Benno van Vugt ieder jaar weer op met zijn catchy feestplaten.
Zijn debuutsingle "Ik wil het lipje van jouw blikje zijn" en de single "Pinguïns overal" zijn veelvuldig gedraaid,
en hij stond al in tv programmas als Toppers van Oranje, en Omroep Brabants Fijnfeestjenie café.
Ook in de zomerperiode laat hij deze keer weer van zich horen.
Hij vroeg producer en tekstschrijver André Kooiman (die al grote hits maakte voor Henk Bernard, Dj Nelis Leeman, Bobby Prins e.v.a.).
een lekkere zomerse feesthit voor hem te maken.
"Het is een lekker dansbaar nummer geworden met een heerlijk zomers tintje" zegt Benno van Vugt enthousiast!
Zijn nieuwe nummer heet "Mooie nieuwe zonnebril" en heeft een heerlijk relaxte beat en een tekst die je na één keer horen al niet meer uit je hoofd krijgt!
De single wordt gepresenteerd op 4 juni tijdens een groots opgezette cd presentatie en daarna verkrijgbaar via alle grote download en streaming portals,
en voor de liefhebbers ook als cd te verkrijgen via Bennos website. De plaat zal net als zijn voorgaande singles worden gepromoot door PLUGplugging in Nederland en België.
Een heerlijk zomerse meezinger van Benno van Vugt die laat horen dat hij ook een feestje kan maken als het geen carnaval is!
Dat er in Nederland zangtalent rond loopt is een open deur intrappen maar dat Brabant wel erg veel van deze muzikale groei diamanten kent is wel opvallend.
Onder de rook van Eindhoven ligt het pittoreske Valkenswaard en daar komt het zang talent Sheréna vandaan.
Wachten op de Zomer ( en wie doet nu niet) is de titel van haar eerste officiële single.
Voor velen een eerste kennismaking maar zeker niet de laatste want Sheréna heeft grote muzikale plannen voor de komende periode.
Met Wachten op de Zomer heeft ze een lekker in het gehoor liggend zomers nummer dat zeker door velen omarmd gaan worden.
Deze single zal niet beperkt blijven tot de radiozenders binnen provincie
grens maar zal daar ver buiten gaan en het zullen de klanken van deze zomers single uit menig box
galmen en op menig radiostation te horen zijn en het zal deze sympathieke Brabantse vele nieuwe fans opleveren.
Blijf haar volgen via facebook of haar website www.sherena.nl
De Haagse zanger Wesley Boes uit Venendaal laat je zweven op de Nederlandstalige muziek en dat is alles wat de zanger wil met zijn hondstrouwe verliefde ogen.
Wesley neemt je dan ook mee op zomerse reis door de muziek en ja kan het publiek krijgen,
want de tijd is rijp dat Wesley Boes de nieuwe singel Kijk haar dansen lanceert met volle trots.
De singel kijk haar dansen is een heerlijke eigentijdse relaxte zomerse feelgood singel waar
Wesley reggae met Bubbling weet samen te smelten die gaat over de allermooiste vrouw die op de dansvloer staat te schudden met haar billen,
Vorig jaar op 28 november 2015 jl. waren Die Spatzl deelneemsters aan het begeerde Schlager & Volksmusik Wettbewerb genaamd Schlagerdiamant te Wenen in Oostenrijk.
Alvorens hun deelname werden hun muzikale nummers beoordeeld door een gerenommeerde jury
...
om te horen of deze nummers daadwerkelijk finalewaardig waren.
Schlagerdiamant wordt georganiseerd door Alpin Media (www.alpin-media.at).
Als eerste en als enigste Nederlandse deelneemsters waren Die Spatzl vertegenwoordigd in de
Finale van Schlagerdiamant, waarbij ze in de categorie Schlager de eerste plaats behaalde.
Met deze overwinning op zak mochten Die Spatzl twee geheel nieuwe zangnummers gaan opnemen bij de zeer bekende Ritt Sound Studio te Oostenrijk.
Welke tevens ook vanuit Ritt Sound
gepromoot gaan worden in de landen Oostenrijk, Duitsland en Zwitserland.
Als primeur voor geheel Nederland presenteren wij u het eerste nummer met de titel;
Holland Mädels geben Gas
Geschreven door: Peter & Gaby Wessely / Gecomponeerd door: Hannes Marold.
Onlosmakelijk verbonden met het blauwe hoedje en altijd een single met humor.
Als het niet de teksten/ titel zijn dan zeker de hoes. Want wie kent niet Twee haren op mijn borst en het spraakmakende Josefien. Met die laatste scoorde hij nationale airplay bij Veronica 3FM en BNN Ook met zijn winterhit Als het sneeuw twee meter hoog is wist deze zanger/entertainer menig hitlijst te behalen in N...ederland en Vlaanderen.
De zomer van 2016 brengt een nieuwe single . HOENAPALOE is de titel en zoals vaker voorgekomen weet John niet waar dat voor staat.
In de ruim 3 minuten die het nummer duurt, zal hij diverse pogingen ondernemen om achter de betekenis van het woord te komen.
Een wederom typisch John Enter nummer opgenomen bij en onderleiding van Arjan Venemann en voor de mix is verantwoordelijk Hans Aalbers.
Laat de zomer maar komen en wie weet wordt het er een met een hoog HOENAPALOE gehalte
Meer info www.johnenter.nl Discografie Hoenapaloe - Als de sneeuw 2 meter hoog is - In ons kleine stamcafeetje-Ik zag een koe -Josefien , Hou je hande , Bungalow in Boekelo , Boven op de berg,
Ik heb drie haren op mijn borst, Das Bootlied, Mein Tante hat ein Elefant, Jetzt gehts los, Die Hande zum Himmel, Album : Polonaise met
Helen Liebers is geboren en getogen in Groesbeek Al in haar jeugd stond vast dat muziek haar leven zou gaan bepalen.
Ze komt uit een muzikale familie. Haar vader Wim Liebers was de frontman van het bekende orkest The Sunstreams.
Vanaf haar 12e jaar maakte zij deel uit van het trio The Moonlights.
In 1993 werden zij ontdekt door Ad Kraamer, producer van vele bekende artiesten.
Zij maakten een aantal CD singles en albums en verschenen regelmatig op radio en TV.
Na 33 jaar same...n te hebben gewerkt als trio besloot Helen solo te gaan. Geen verkeerde beslissing blijkt nu.
Want zij is een veelgevraagde zangeres geworden wat zij mede te danken heeft aan haar veelzijdige repertoire, maar ook aan haar unieke stemgeluid.
Vanaf 2013 ging zij weer samenwerken met Huub Arents, de man die vanaf 1993 met The Moonlights had gewerkt en o.a. 2 CD albums voor hen produceerde.
In 2013 verscheen haar debuut CD single Laguna damore en daarna haar eerste solo album Mijn Gevoel die zeer goed ontvangen werd.
De liedjes van het album werden geschreven door Helen zelf, Huub Arents en Dick van Altena. Samen met Dick van Altena verscheen op het album tevens een prachtig duet.
In 2015 verscheen haar single Als een vogel die zweeft.
In 2015 maakte zij een prachtig Kerst album samen met trompettist Leo Wijnhoven.
Van dit album is een 30 minuten durende TV special gemaakt,
opgenomen in het Bijbels museum Orientalis Heilig landstichting.
Nieuwe CD single.
Onlangs verscheen haar nieuwe CD single Kom terug. Een zomerse liedje die je met zijn gitaren en mandolines doet verlangen naar de warme witte Griekse stranden.
Het lied werd wederom geschreven door Huub Arents en Helen. Tom Meuwese tekende voor de opname en het arrangement. Uitgebracht bij: Arents Music.
Track 2 is Hoor ik weer Mississippi dat afkomstig is van haar album Mijn Gevoel.
De single is ook verkrijgbaar bij alle downloadportals.
weet wat hij wil en dat bewijst hij met een ijzersterke nieuwe single met als titel Geen Zomer Zonder Jou. De bekende producer Lex De Groot zorgde voor een zeer moderne productie en Gino schreef zelf de tekst.
Het is echt een feelgood nummer geworden dat de zomer van 2016 alvast prachtig aankondigt. Zoals vanouds wordt de single ondersteund door een professionele clip
die opgenomen is door het camerateam van Benjamin L. de Mulder.
Jacco Ricardo staat bekend als een stemmingskanon die voor een ambiance zorgt tijdens uw feesten.
Jacco weet met zijn eigen stijl en uitstraling het publiek overal te veranderen in één deinende massa.
De zanger, entertainer en presentator Jacco Ricardo woont op de grens BE/NL in de gemeente Sluis en wordt door de pers niet voor niets omschreven als een 'vakman met lef'.
Zijn werkgebied ligt voornamelijk in t Zeeuwse en in België.Jacco staat al ruim 20 jaar op de bühne,
waarva...n sinds sinds 2008 als professioneel beroep.Hij is dan ook al een vaste waarde op vele grote feesten in België en in Zeeland. Naast zijn repertoire van grootste hits van de afgelopen 40 jaar tijdens optredens
dat zich het best omschrijft alsDe perfecte mix tussen schlagers & Foute hits,
brengt Jacco ook met regelmaat singles uit, zoals het Celia Zing n vrolijk liedjevoel me hot hot hot en gevangen in gedachtenZijn nr1 hit in de Vlaamse carnaval top 100 van 2014 :
vergit je klakker nie bracht hem ook bekendheid in de carnaval scene, waar hij in 2016 weer een hit scoorde met Leve de torre van Oostende. Voor deze zomer heeft hij een oud nr van Racey vertaald. Het nr some girls het nu Zij wil hem
Het is opgenomen in België en is door het zeer hoog dansgehalte ook zeer geschikt voor diverse foute feesten waar Jacco optreedt.
De zanger Willem Barth uit Doetichem die niet meer weg te denken
en geen introductie meer behoeft in de Nederlandse muziek weet met gevoel van liefde en warmte van hartstocht in de Nederlandse muziek
verschillende harten te laten branden. De zanger laat zich dan ook helemaal gaan op welk feest of podium dan ook en wat heeft een zanger nog meer te wensen,
want alles wat de zanger weet te vertolken in de muziek is sexy aan deze zanger, die de ogen van een vrouw kiest.
Willem heeft zich dan ook weer in zijn geheel overgegeven aan de muziek met de nieuwe singel Al word ik dan wat ouder,
die bedoeld was als cadeau van Manfred Jongenelis om te zingen op het jubileumfeest,
waar Willem zelf in het middelpunt stond van zijn veertigste verjaardag, maar de singel, wat een cover is van Jack van Raamsdonk,
viel goed in de smaak op het jubileumfeest bij het publiek, zodat de zanger er niet omheen kon om de singel uit te brengen op CD.
Al word ik dan wat ouder is een gezelligheidssingle met een vrolijke polonaise gehalte en een feestbeat, welke een waardige opvolger is.
Willem staat als kersverse veertiger dan ook midden in het leven en zegt nu, als ik het doe, wil ik een beetje dit en daar gaat de zanger dan voor.
Sinds 2013 dragen Jack van Raamsdonk en zangeres Janske de naam Hollandios.
In de jaren voorafgaand hieraan bracht het duo op het Rood-Hit-Blauw-label singles op de markt als Het Woonwagen Duo.
Oer-Hollandse gezellige volkse levensliedjes van een duo die hun sporen reeds verdiend hebben in de muziek. Jack schrijft,
componeert, produceert en zingt al vele jaren.
Dit doet hij zowel solo als ook bij de Hollandios en daarnaast is hij actief bij de formatie Exit. Het is al meer dan 30 jaar geleden dat hij zangeres Janske tegen het lijf liep.
Naast successen als solozangeres volgde Janske bij het Holland Duo notabene Marianne Weber op,
een samenwerking die uiteindelijk vele jaren zou duren. In 2010 kwamen Jack en Janske elkaar tegen tijdens een optreden nadat zij elkaar vele jaren niet hadden gezien.
De samenwerking die toen ontstond zal op 8 juni a.s. uitmonden in de release van het allereerste album van de Hollandios.
Als voorloper hierop is het schlagerachtige Getekend door het leven op single uitgebracht dat afkomstig is uit de studio van Manfred Jongenelis.
Een gevoelige en zeer indringende smartlap over een vrouw uit het leven die zich verkoopvoor geld en nooit mee heeft gekregen dat echte liefde wel degelijk bestaat.
Het leven blijft mooi is een Rood-Hit-Blauw produktie!
De CD single Het leven blijft mooi is nu verkrijgbaar en legaal te downloaden op de bekende platforms. De videoclip ter promotie van de nieuwe single is op diverse televisiestations en Youtube te zien.
Op 18 mei verschijnt de nieuwe single Nacht na nacht, van Maurice Fermont. Het betreft een splinternieuwe single met diverse zomerse invloeden, die toch de sound van Maurice herkenbaar maken. Samen met Peter van Nierop van Strictly Music is Maurice aan de slag gegaan. Het doel: Middels een lekkere zomersingle Nederland kennis laten maken met Maurice Fermont. Wie is Maurice Fermont? Maurice is een echte duizendpoot. Na zijn studie International Event Music and Entertainmentstudies richting commerciële economie, heeft hij zich gestort op zijn zangcarrière.
Naast zijn zangcarrière (hij is een van de meest geboekte artiesten uit Limburg), is hij tevens werkzaam als docent economie, en is hij een echt familiemens. Ook is hij nu nog geregeld als DJ te vinden in zowel nationale als internationale clubs en discotheken. Minstens opvallend, toch?
Waarom hoort u nu pas van Maurice? Dat is simpel: Een muziekcarrière moet je goed op de kaart zetten. Dus ga je op zoek naar een team dat je feilloos aanvoelt, en waarmee je carrière een echte boost krijgt. Toen Peter en Maurice afgelopen december met mekaar in contact kwamen, was het duidelijk: Dit is de match! De komende tijd zal Maurice regelmatig in de studio zijn te vinden voor het componeren van vervolgsingle. Uiteraard is Nacht na nacht te downloaden via de bekende download portals.