De potluck goodbye was leuk. Het voedsel was gevarieerd en lekker. Na de gebruikelijke speeches kregen alle leerlingen en gastgezinnen een gouden medaille, als aandenken aan deze Canada-reis tijdens het Olympisch jaar 2010.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Deze morgen was iedereen stipt op tijd op de school. De grensovergang met Amerika verliep heel vlot geen wachtrijen. Ook het inchecken op de luchthaven van Seattle is ondertussen gebeurd. We wachten nu om te boarden. De vlucht vertrekt op het aangekondigde uur. Morgenvroeg, 8.35u landen we op Charles De Gaulle. Indien alles verder vlot verloopt, zullen we om 15.12u aankomen aan het station van Wetteren.
Bedankt aan iedereen die de vele reacties hebben geplaatst op deze blog. We moesten zelf nooit op zoek gaan naar de voetbaluitslagen.
Uiteraard zal iedereen te kampen hebben met een jetlag. Maar dit hoort er bij wanneer je zo ver reist.
De Canadareis was weeral de moeite. Het is zeer goed geweest, met een fantastische groep en toffe collegas.
Binnenkort volgt er nog een foto- en filmavond, waarop alle ouders, grootouders, broers en zussen zijn uitgenodigd. Datum en uur hiervoor zal nog worden meegedeeld.
Bye
.
|