Het is eindelijk weer weekend! Zoals we jullie al verteld hebben, moesten we deze week (van dinsdag 9 februari tot vrijdag 12 februari) op de tegelbeurs aanwezig zijn en onze bedrijven vertegenwoordigen. Het was voor ons een zware week met heel lange en vermoeiende dagen. Van 9 uur 's morgens tot 7 uur 's avonds moesten we onze taken afwerken. Klanten ontvangen, een gesprek aanknopen met de klanten, hen eventueel een hapje of een drankje aanbieden, catalogussen en foldertjes uitdelen, enzovoort. Op de link die naar onze foto's verwijst kan je een aantal foto's van de beurs bekijken! Zeker doen is de boodschap!
Op donderdagavond werden we, samen met heel wat klanten, uitgenodigd door één van de vele tegelbedrijven om mee te gaan dineren. Het was een hele leuke en gezellige avond!
Over een klein uurtje gaan we met onze collega's nog iets eten om de beursweek af te sluiten. Maandag begint voor ons weer een gewone werkweek op het bedrijf!