Voor de eerste competitiematch van de Bel. A moesten we ons verplaatsen naar Dentergem.Met een totaal ander elftal dan het voorbije seizoen (vooral sterk verjongd) begonnen we aan een moeilijke eerste helft waar we met wat geluk en de hulp van onze doelman(Colson Frank) konden gaan rusten met een 0-1 voorsprong.Penalty omgezet door Verbauwhede die er reeds eentje had gemist halverwege de eerste helft. In de 2de helft,tegen 10 man,ging het iets vlotter en de eindstand van 0-4 kwam er door goals van Vanparys(2) en Declercq.
Op het overzichtsblad van de trainingen en matchen ontbreken nog volgende matchen voor de beloften A: Zaterdag 23 aug: Anzegem-KOG om 14.30u Dinsdag 26 aug: Studax Zwevegem-KOG om 19.30u.
Dit zijn de ploegen waar KOG het volgend seizoen moet tegen waarmaken en die uitkomen in 4de Prov. C:
Aalbeke, Bellegem, Beveren-Leie, Dentergem, Desselgem, Hulste, Izegem, Kachtem, Kuurne, Moen, Rekkem, Vijve ,Wakken. We ontlopen topfavoriet Gullegem die in de D-reeks is ingedeeld!!
Voorzitter Verhaeghe Martin vraagt om volgend bericht op de site te plaatsen:
Wij zoeken nog een trainer voor 2de ploeg reserven. Interesse met gezonde ambitie? Neem contact op met Martin Verhaeghe 056/324236 of e-mail:mverhaeghe@telenet.be
De laatste match in 3de was tegen rode lantaarn Bellegem en werd verdiend gewonnen met 0-2. Doelpunten van Despriet en Vannieuwenhuyse. Ook hier wens ik de vertrekkers voor volgend seizoen het beste en voor KOG hopen we opnieuw een eindronde te mogen spelen en misschien zo onze verloren plaats in 3de terug in te nemen!!!
De laatste wedstrijd van de beloften was thuis tegen Lendelede en werd overtuigend gewonnen met 7-0!! De doelpunten werden gemaakt door Adyns(2), D'Hondt(2),Messelier, Oplusztil en Vancamelbeke P. Na de match werd het seizoen afgesloten met meerdere bakjes bier en werd Dieter Fillieux (hij stopt bij KOG)op passende wijze bedankt voor de voorbije jaren.Ook wil ik langs deze weg alle spelers bedanken voor het voorbije seizoen. We eindigen uiteindelijk op een mooie derde plaats in de eindrangschikking na een seizoen met veel mooie wedstrijden maar helaas ook enkele mindere. De spelers die de club verlaten wens ik het allerbeste bij hun volgende club en hopelijk komen ze de beloften nog eens aanmoedigen. Ook werd de beste speler van de beloften gehuldigd en die eer kwam op naam van onze afscheidnemende keeper Fillieux Dieter(Proficiat!!!)
Zijn geselecteerd voor het eerste elftal voor de laatste match tegen Bellegem: Buysens,Decoen,Desmet,Despriet,Fillieux,Gysels,Hinnens,Malysse,Rogge, Vandecasteele,Vandenhende,Vannieuwenhuyse,Vantomme,Verheggen en een nog aan te duiden speler van de beloften.
Voor de match van de beloften tegen Lendelede is dit de selectie: Ackou,Adyns,Algoet,Dekoker,Fillieux,Lecluyse,Leersnijder,Loosveldt, Messelier,Moerman,Mulder,Oplusztil,Vancamelbeke H&P,D'Hondt
Na het verlies (0-3) tegen Otegem is ons verblijf in 3de provinciale na 1 jaar jammergenoeg ten einde!!! Hopelijk duurt ons verblijf in 4de niet zo lang als de vorige keer en kunnen we volgend seizoen opnieuw meestrijden in de top van het klassement.
De beloften behaalden bij 2de gerangschikte Moorsele een gevleid gelijkspel.Moorsele kwam 1-0 voor maar KOG antwoordde met een vrijschopdoelpunt van Vindevogel en een kopbalgoal van Leersnijder. Ruststand 1-2. In de 2de helft stond maar 1 ploeg op het veld en dit was Moorsele dat op 10 min van het einde de 2-2 eindstand op het bord bracht. Door dit gelijkspel en de winst van Ingooigem was het dus laatstgenoemde die de titel binnenhaalde.
Tegen leider Ingooigem werd met 1-2 gewonnen en dit na een collectief sterke wedstrijd.Aan de rust stond het 0-1 met een doelpunt van Leersnijder. Kort na de rust scoorde de leider de gelijkmaker. Toen iedereen dacht dat de partij zou eindigen op een gelijkspel scoorde D'Hondt de verdiende winninggoal op aangeven van Hinnens. Daardoor haalt Ingooigem een 0 op 6 tegen ons wat betekent dat ze hun kampioenenfeest minstens een week moeten uitstellen! Volgende zondag naar 2de gerangschikte Moorsele waar we bij eventuele winst een 12 op 12 kunnen voorleggen tegen de nrs 1 en 2 van de rangschikking. De kantinier van Ingooigem heeft ons alvast een vloeibaar aanmoedigingsgeschenk beloofd bij winst tegen Moorsele!!
Volgende spelers dienen om 8u te verzamelen aan de KOG poort: Ackou,Messelier,Adyns,Vandecasteele,Leersnijder,Vindevogel, Hinnens,Gysels,D'Hondt,Oplusztil,Dekoker,Moerman,Algoet, Fillieux en Buysens.
Volgende spelers dienen te verzamelen om 13u aan de KOG-poort voor de match tegen Pittem: Malysse,Fillieux,Ackou,Vandenhende,Devrieze,Decoen,Algoet,Vantomme, Vanheuverswyn,Vannieuwenhuyse,Dedecker,Despriet,Adyns,Rogge, Verheggen.
Op zondag 30 maart speelt KOG op het veld van Pittem. Daar heeft het jaarlijkse motortreffen plaats en daardoor is de volledige parking aan de sporthal bezet.Dus gelieve tijdig te vertrekken om een parkeerplaats te vinden in de buurt!(Anders mis je misschien de vroege 0-1 van KOG).